Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
8.179
Cevap
73
Favori
589.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 60 lv rogue arıyorum. undead male tercihim
    türklerin kalabalık oldugu bir serverda olsa iyi olur.,

syg

msn jestoldum@hotmail.com
  • Level 62 Tauren Druid ve yanında pek çok farklı levellardan alt'ı olan accountumu satıyorum. Druid transfere açıktır, ve RP-PvP serverı olan Scarhshield Legion'dadır. Horde tarafından en azından 2 tane Türk guildi vardır.

Item yazmaya gerek yok, şu anda sadece 2 levelda topladığım itemlar, T1/T2 seviyesinin üstünde.
    Bankada ve mail boxta para getirecek pek çok eşya bulunmakta. Epic mount'um hala yok fakat 1000in üzerinde goldum var. İstenirse anında Frostwolf Howler alınabilir yani.
    Meslek olarak 310 Skinning/Leatherworking var.

Fiyat merak edenler tersagunus@yahoo.com adresine mail atabilirler. tersagun@hotmail.com da MSN adresim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tersagun -- 2 Şubat 2007; 16:25:56 >
  • horde eu pvp serverda tauren haric char arıyorum transfere acık olması onemlidir

itemleri cok onemli degil en az 60 olsa şahane olur

tesekkur ederim
  • Lvl 65 Dwarf Hunter Epic binekleri mevcut + NE epic binek
    8/8 T1 - 8/2 T2
    Epic Staff ve Bow
    Rank 14 epic item ve Epic Gun
    yaklaşık 800g
    Transfere acık
    AnQiraj PVP serverında
    Birçok altchar mevcut 35 UD Rogue 22 Draen.Shaman gibi...
    Rogue ile takas olabilir TBC olmasa bile.
    Uygun fiyata verebilirim.
    Mail ve box istanbuldan elden verilebilir.

İletişim için PM atmanız yeterli... (acc. 28 Şubat'a kadar açık oyun içi gösterebilirim.)
  • Arkadaslar horde mage almak istiyorum eğer oyudan sıkılan ist. arkadaslar pm atabilir..
  • Level 63 Human Warlock ve Level Dwarf 60 Warrior Emerald Dream (pve)
    Level 57 Dwarf Rouge ve 54 Dwarf Paladin Sunstder (pvp)
    Level 31 Priest ( Pvp - ahn quiraj )
    Level 34 Druid ( Grim batol Pvp)

Bu acc ' mi satiyorum , Bc upgrealidir İstanbul olursa elden de olur

Gerçekten ucuza saticam P.m Atabilirsiniz
  • lvl 63 tauren warrior ( dunemaul serverında )
    epic binek + 250 gold + bankada bs item ve paternleri...

ilgilenen arkadaşlar pm atabilir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: Djinas

arkadaşlar Lvl 64 NE Druid Burning Legion da charde Full tier 1 wardir ama suantaki talentim feraldir 3-4 tane mavi itemim vardir geriside BC yeşil itemlerimdir ve socketlar yerleştirilmiş durumdadir. fire resist buffsiz 150 dir. isterseniz balance icin tierler mumkundur (tabi restoda manyak olur )charin 2 tane banka chari vardir suan charda 250g var ama bankladaki ve twinktekiyle birlikte 300-400 civari para vardir
    SADECE TAKAS EDİLİR
    takas edilecek charlar:
    Warrior veya Hunterdir!!!! (en az benim lvlimda olmak sartiyla) BC olmak zorunda e-maillarinizi bekliyorum

email ve msn aynidir bekliyorum: yagizaykas@hotmail.com

edit:Eger lvli yuksekse priestte olabilir!!!!!!

İzmirden olursa elden olur daha guzel olur!!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Djinas15 -- 6 Şubat 2007; 3:37:23 >
  • 63 ORC WARRIOR BC paketi orjina cd leri 1 adet guest pass.

2 aylık odemesi yapılmıstır

Orc WARRIOR CHAOSER (male) FURY talent.

buflarla 10k HP + 10 K armor (yürüyen duvar)

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2257115

Grim Batol Servrnda. 300 gold + 3 epic binek + bc itemlerini solememe gerek yok sanirim...

arkadaslar char bir arkadasıma aittir

nisan 20 itibarı ile transfere acılacaktır

bir tane 36 orc rogue basta olmak uzere alt charlarda vardır

msn:buskimaster@yahoo.com

fiyat icin :http://forum.donanimhaber.com/m_12195335/mpage_1/key_//tm.htm#12195335

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truth -- 7 Şubat 2007; 22:08:03 >
  • Satılık Undead Male Rogue Arıyorum.

Satış İstanbul icinden Al gülüm ver gülüm seklinde olacaktır

Gearlar 4-5 parca t1 1-2 parca t2 Kafii. Silahlarda 50dps altı olmazsa sorun yok. Daha yüksekde kabuldur :)
    Karakter Transfere acık olursa iyi olur.

İrtibat msn : hulk_ekmek89@hotmail.com
  • satılık lvl 70 NE RoGuE Male EU -- Ahn'qiraj serverında uçan binegi + 3 tane epic binegi var (horse,ram,tiger)
    herb 375/375 , alcemy 375/320 , poison 375/350 firstaid 375/345 lockpicking 375/340 civarı skilleri
    2200 gold (2.2k) parası var account un server transfer ve diger hakları kullanılmamıs olarak duruyor.
    wow+tbc cdleri, kutuları, cd keyleri istanbuldaki alıcılara elden baska illerede kargo ile teslim edilecektir
    fiyat 300 ytl dir
    not:(acc 19 subata kadar acık gosterilebilir)
    MSN:crazydinamit@yahoo.com
    pm ,mail yada msn yoluyla bana ulasabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazy3131 -- 10 Şubat 2007; 0:52:31 >
  • Arkadaşlar Nordrassil server'ında oynayabileceğim, yada transferinde sorun olmayan mümkünse undead olan lvl 60 ve üstü karakter arıyorum. Fiyatta anlaşabileceğimize eminim :)

Satmak isteyen arkadaşlar bana

uner@mynet.com
    unersisli@hotmail.com

adreslerinden ulaşabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unersisli -- 12 Şubat 2007; 1:59:01 >
  • merhaba Arkadaşlar....

alliance Mage Charımı iş değişikliğim nedeni ile satmak istiyorum yeni başlayacak işimde artık wow a ayıracak zamanım kalmıyor

103 day played time :) tier 1 8/8 tier 2 4/8 bankada baya bir epix aq20 staff gm staff ve vs..vs.. gereksiz lvl 60 epixleri..

name : dien
    race : human
    realm : The Maelstorm
    Guild : Phantom Surfers ( officer )
    Gear : full TBC gear üzerinde +690 buff sız dmg var raid bufflar poti fln derseniz 1000 i bile geçer
    Talent : arcane 40 / Frost 21
    proff : 354 Enchanting / 355 Tailoring
    Money : 3400 Gold
    3-4 epix mount 1 rare flying mount
    Level : 70 tabiki..
    Preq : karazhan pre q su tammamlandı ve guild end game hardcore guild dir karazhanda 2 boss kestik

Ulaşım : ozii_x@hotmail.com

Fiyat olarak aklıma biişi gelmiyor zaten 3400 gold un ne kadar tuttugunu biliyorsunuz.. ilgilenen mail atabilir yada msn den konuşuruz kutu cd leri yeni aldıgım tbc kutusu her şeyi elden vericem güvenmeniz için

ikametgah : istanbul
  • bunların yanı sıra 2 başka account um var

1 acc talnivarr da bunlarda

HORDE 1 level 60 priest isim Dien
    HORDE 1 level 60 orc rogue ismi Zanax

2 sinde epix mount... rog da herb alch 300
    priest te eng / mining 300

ikisi birbirini destekleyen proff lar bunlarında kutusu cd si herşeyini vericem

150 ytl dusunuyorum irtibat

ozii_x@hotmail.com

bu arada başka bir accm de lvl 60 Alliance ( the maelstorm )gnome mage var proff 300 eng / 300 mining hepsi sorunsuz garantili güvenceli ev iş yerime gelip de alabilirsiniz maksat içiniz rahat olsun cidden 2-3 senedir oynamadıgım şey kalmadı artık fren yapma zamanı..

NOT : Horde Karakterlerin olduğu Acount Satılmıştır.. Bilginize..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dienmartin -- 12 Şubat 2007; 9:25:50 >
  • BladeFist serverinde 2 ayrı account satılık arkadaslar.

1. Account : 66 lvl Night Elf Male Priest (Burning Crusade)

2. Account : 60 lvl Night Elf Male Druid

Ayrıntılarına girmedim. Transfere acıktır accountlar bunu belirteyim. İlgilenenlerin mail yoluyla yada pm yoluyla ulasmalarını bekliyorum. harunshen@hotmail.com
  • Arkadaşlar "dienmartin" isimli arkadaşın accountalarından birini aldım son derece yardımcı oldu bana. Çok güvenilir bir arkadaş. Çok saolsun :) Burdan kendisine teşekkür etmek istedim...
  • teşekkür ederim arkadaşım sana iyi eğlenceler sende şeker gibi bir insansın..
  • Açılmamış 1 tane The Burning Crusade Var elimde Ankara dan isteyenler e Uygun fiyatla verebilrim.
  • bedava server nerden alınıyo
  • biri yardım etsin[simage][/simage]

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.