Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.176
Cevap
73
Favori
589.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Server BL yeni mig. yaptigimdan transfere 2 ay kapali.
    Ucan mountu var (%60)
    Itemleri Tbc itemler istenirse ingame gösterebilirim ay sonuna kadar acik acc.
    Fiyat 150 Ytl. pazarliksiz.
    Iletisim pm.
    Cd-keyler,Sifre ve kayitli mail adresi ve sifresi verilecektir.
  • lvl 70 rogue
    aldor exalted
    karazhan q su yapılı
    2 parça assasination shoulder ve hand
    bir çok parçası oyunadaki en ii rare itemler
    tüm enchantlar yapılı
    leg assasination için beklioyorum onun 40 ap 10 crit enchantıda hazır
    caverns of time heroic key mevcut
    2 k gold
    izmirdeyim pm atın görüşelim
  • Feral olarak sırf kendı buffı ıle 1900 apsı vardır..bear formda 1622 apsı var..(ap:attack power) ayrıca ayrı formunda unbuff 15.2k armor ve 10.6k hpsı var...

oyunda ıstancelardan druıd ıcın alınabılcek en saglam mavı ıtemlerı var.. hem healıng hem feral olarak.. BC ıle gelen heryere honored ve kurenaı"ye revered durumda..

scyers exalted durumda ve healıng staffı alınmıs bulunmakta...

Healing itemleri ve resto +874 healing var 7k crit healing touch koyabılıyo.. rejuv 625 tıcklemekte...

Professionlar : Tailor(avantajlı suan ıcın) Enchanter...
    TAİLOR: 359 / 375
    enchanting : 340 / 375

taılorda 18 lık canta yapabılmekte 375 oldugunda 20 lık canta yapabılecek duruma gelecek...encanter olarak lıfestealıng ve crusader tarzı klasık seyler mevcut...

Migrate durumu : ACIK..
    maılını kullanıyorum o yuzden ıstenırse degıstırmeye calısırım blızze telefon acarak yada aldıktan sora ıstedıgınız bı accounta aktarırsınız...

KARAZHAN pre q: tamamlanmıs durumda...

user pass gızlı soru zaten herseyını verebılırım...

fıyara olarak 325 ytl ıstıyorum... ıstanbul ıcı elden teslım edebılırım..

anzorat@gmail.com gorusmek ıcın ekleyebılırsınız.. forumda daha once cok acc sattım ve olumsuz bır gerıdonusum almadım.. dedıgım gıbı eger garantor yada kefıl olcaksa enderc bana kefıl olcaktır...

kolay gelsın herkeze saygılarla..

not: arkadasımın charıdır.

http://wow.allakhazam.com/profile.html?2296005

ayrıca ımzamda gozuken ve suan level 65 ın ortasında olan druıdımıde satıyorum... benım druıdde suan 1422 ap kedı formunda ayı formunda 10500 armor ve 9.4k hp sı var.. questlerı sıralı gıdıldı tertemız durumda ... level 66ıda 5 dakkalık bı questle (nagranddakı staff questı) 130 ap daha eklersınız level 66 da 1500 1550 cıvarı apsı olcaktır...

quest yaparken moblardan droplar dustugune ozellıkle cloth ve leather olan spell dmg ve crıt veren ıtemlerı bankada ayırdım (balance olup 70 de guzel crıtler vurmak ıcın lazım olcak)

kendısınde skınnıng ve lw mesleklerı var... ıkısıde 350 ustu 345 cıvarı lw 360 cıvarıda skınnıng... healıng ıtemlerıde suankı levelıne kadar alınabılcek en guzel ıtemler.. 600 650 cıvarıda heal powerı oluyo.. hıc resto olmadım o yuzden rejuv ve healıng touchun kac vurdugu hakkında tahmın yurutemıcem...
    ama suan ıcın son rank healıng touchım feral talentle mın 2.8 atıyo crıtle 4k oluyo...eger merak edılıyosa...

karazhan pre q"ti tabıkıde yapılı degıl malum kendısı daha bebe druıd.. suankı talentı ıle (Feral) ferocite bite 3.2 vurmakta...yuzde 29 crıt chanceıda eklım..

user pass cd key verebılırım maılı kullandıgım ıcın veremıcem.. mıgrateı kapalı 1.5 ay ıcın.. sorasında ısteyen acc transfer yapar...dıger turlu forumda bana kefıl olabılcek ınsan cok tabı nekadar etkılı olur bılmem ama sorun yasanmaz.. daha once cok acc sattım ayrıca yasımdan dolayı 3 kurus ıcın kul hakkı yemeyıde dusunmuyorum...

ıstedıgım fıyat 200 ytl 75ytl bc+ 40 ytl wow oldugunda e levelıde 66 4 level sora 70 sınız ve ıtemlerıde alınabılcek kendı levelı ıcın en ıyı ıtemler (quest rewardlar ve 5 kısılık ınstancelar dahıl)

gene konusmak ısteyenler anzorat@gmail.com dan gorusebılırız yada pm atabılırsınız..

saygılar herkeze ıyı oyunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anzorat -- 20 Şubat 2007; 2:23:00 >
  • full 70lvl inctance ıtemları mavi..Epic kuş,6000 gold bayıldım...60 lvl 5 parça marshall set..dwarf priest famale..server chramaggus.guild istanbul.. ilgilenenler eryilmaz78@hotmail.com-yilmazerd83@hotmail.com-05369556363 no lu tel den ulasabılırler.
  • Priest Satıldı Donanımhaber'e bize sağladığı bu imkan için teşekkürler.

Fiyat: 400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donwardar -- 2 Mart 2007; 16:16:36 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Donwardar

http://ctprofiles.net/5085229

Suan Kor'gall serverinin 2. en iyi guildinde,
    Profilde goruldugu gibi tier 4 kafaligi var.
    Serverdaki tek Light's Justice ( En iyi healing mace i ) mevcut +81 Heal enchantlihttp://www.thottbot.com/?i=59879 .

Sha'tar Exalted
    The Scryers 13000/21000 Revered
    Lower City 2000/21000 Revered
    Cenerion Exp. 10000/21000 Revered
    Honor Hold 3000/21000 Revered

375 Enchanting Mevcut Rare recipe lerin %90 ı var.

+35Agi, +70AP On 2Hand Weap // +15 str , +20all spell dmg , +26Ap, +35healing On Gloves, // +30healing, +12int, +24Ap On Bracers // +150hp, +15spirit, +6All stats On Chest // +12Agi, +120Armor, +15Fr, +15Nr On Cloak
    +18Stam, +12int, +5 all resist On Shield // Spellsurge, +81healing, +40spell dmg +30int on Weapon

Dmg Geariyla 643 Dmg Up i oluyor.
    1150 civari duz smite
    1250 civari duz mind blast ( shadowda )

1500g nakit parasi mevcut

Tum çantalari 18 slot luk. Bankadaki slotlarin hepsi açik.
    %60 lik flying mount u var.
    5 tane epic mountu var.

Hem Holy Hem Dmg itemlari sağlam serverdaki biçok shadow priest ten daha fazla dmg up i var.

Accountla ilgili Wow Cd Key , Tbc Cd Key ve kutusu gizli soru , e-mail adresi dahil olmak uzere herseyi vericem.

ilgilenenler dorukk@hotmail.com

guzel karakter donwardara kefılım.. bu arada volkana slm ozlettırdı kendını...
  • Selam arkadaşlar,
    Ben karakterimi satmak istiyorum okulla yaşadığım sıkıntılardan dolayı. Karakterim level 70 human mage kor'gall serverında Normal Flying mount ve Swift Flying mount mevcut toplam 6k gold değerinde bu kuşlar bildiğiniz gibi... Karakterin reputationları iyi birkaçtane özel item da mevcut Mesela Arcanite Fishing Pole yada Hook of the Master Angler, gibi oyunda size keyif vericek itemlar mevcut. Bankanın bütün slotları açık ve 10 adet 18 slotluk çanta var toplam 212 slot var. İtemlar saymakla bitmez birsürü item var 707dmg (dmg up itemlarıyla)up var şimdilik ama şu anda level 70 ken çok daha iyi itemlar almak kolaylaştı oynayamadığım için pek alamıyorum ama karakteri alan kişinin beyeniceğinden eminim.

Ayrıca Banka karakterlerimde mevcut onlardada 16 slotluk çantalar var çok iyi item depolama ve satma görevi görüyolar..

Skills
    Çok iyi bir alchemyst im 4 tane flask var (Titans,Supreme power,Petrification,Chromatic Resistance) ve 105 tane potion recipesi mevcut 14 tane transmute seçeneği mevcut
    Herbalism oyundaki en üst seviyede bütün herbleri toplayabilirsiniz
    Cooking, çok iyi (20 stamina 20 spirit 30 min) gibi işe yarıyan recipeler mevcut ve yapması çok kolay..
    Fishing, arcanite fishing pole(oyunun en iyi oltası,Rare olta) mevcut..
    First aid en son seviyede. ve antivenomlar mevcut.

Items
    T1 7/8 T2 8/8 var level 70 itemlerida mevcut ... ve zamanının en iyi itemleri var mesela Mantle of the Blackwing Cabal,Firemaw's Clutch,Touch of Chaos,Grand Marshal's Mageblade,Master Dragonslayer's Orb,Enigma Robes,2x Ring of the Sell Power...

Mounts
    [Reins of the Striped Frostsaber] %60
    [Reins of the Black War Tiger]%100
    [Reins of the Swift Stormsaber]%100
    [Chestnut Mare Bridle]%60
    [Swift Palomino]%100
    [Stormpike Battle Charger]%100
    [Snowy Gryphon]%60 (only in Outlands) -800Gold değerinde
    [Swift Purple Gryphon]%280 (only in Outlands) -5800Gold değerinde
    [Blue Qiraji Resonating Crystal]%100 (only in AQ)
    Carrot on a Stick te mevcut... artık mount speed i %19 arttırmak mümkün (Riding Crop+Carrot on a Stick+Mithril Spurs+Enchant Gloves Minor Riding Skill) %299 hızla Flight Pad lerin varlığını unutucaksınız...

Keys
    [Crescent Key]-Dire Maul
    [Prison Cell Key]-Blackrock Dephs
    [Shadowforge Key]-Blackrock Dephs
    [The Scarlet Key]-Scarlet Monastery
    [Key to the City]-Stratholme
    [Skeleton Key]-Scholomance
    [Key to Searing Gorge] - Loch Modan to Searing Gorge
    [Workshop Key]-Gnomeregan
    [Shadow Labyrinth Key]

[Scepter of Celebras]-Maraudon
    [Mallet of Zul'Farrak]
    [Drakefire Amulet]-Onyxia
    [Seal of Ascension]-UBRS

Karakter tamamen güvenli teslim edilicek E-mail+Serial ile birlikte ayrıca telefonumdan da her zaman bana ulaşabiliceksiniz güvenlik açısından kafanıza hiçbişey takılmasın.
    Şimdilik bu kadar Sorunuz varsa PM atın arkadaşlar ve gerçekten niyetiniz bu karakteri satın almaksa PM atın lütfen.

Profiles
    http://wow.allakhazam.com/profile.html?2315649 nomex - Karakterin /played i 173 Days (Çantaların içine de bakın)
    http://wow.allakhazam.com/profile.html?2315688 richest - Banka karakteri

Fiyat:500ytl

SATILDI...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donwardar -- 2 Mart 2007; 16:15:23 >
  • burning legionda lvl 70 warlock umu satmak veya takas etmek istiyorum
    üstündeki itemler oyundaki 5 kişilik mevcut lvl 70 instanceların warlock için en ii dropları olup grandmarshall mageblade in lvl 70 versiyonu bulunmaktadır...meslekler 375 herb ve 375 alchemy(bir kez daha black moras a girerse master alchemy olucak ) ayrıca alchemy nin reputla alınan ( cogu yere revered reputlar veya cok yakın ) recipe lar mevcut First aid 375 .... dest olursa 837 spell up 14crit ( + 5 talentten 19 crit) afflic olursa 860 spell up ve 12crit demon olursa 9k üzeri can ve 1k civarı spell up mevcuttur...karazhan pre questi bitmiştir

bir fiyat belirlemedim izmirdeyim...burning legion da takas karakter daha ii olur :) ama yinede tekliflere acıktır...gerekli anlaşmalara varılırsa izmirdeyse elden degilse kargo ile wow ilk oyun ve burning crusade ek paketi yollarım.. ayrıca oyunun kullandıgım kullanıcı adı ve sifresinin yanı sıra account için kullandıgım e mail adresi sifresi ve gizli sorusunu da bildiricem...

ilgileneler pm atsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi souldarkorn -- 5 Mart 2007; 3:23:13 >
  • Satılık WoW Full sürüm World of warcraft + Burning Crusade LvL70 Rogue EU serverinda lvl60 PvP seti armorları(epic) + pvp epic weaponları t1,t2 set parçaları +kulanmadığım 3 epic weapon first weapon sword... lvl70 in blue rogue itemleri lvl70weaponları lvl70 PvP set parçaları (71,9 saniyede vuran dagger sword maceler ) epic ringler trinketler neckler + full enchent bütün itemlerim +15 agil. weaponlar... %60 binek+ %100binek+ %60 yeni binek (ejderhayla uçmak çok zevkli :) + 2150gold + 375 mining + 301 enchenting, enchenting için manyak ench. yapmak için bankada 375 e kadar en ii kitaplar ben lvl kasacam diye fırsat bulamadım enc. kasmaya. Aktic Karaejderler guildi üyesi serverin 3. en ii guildi. lvl60 larda iken MC,ZG,AQ20 full yapıyorduk suanda ise milletin 70 olması için uğraşılıyor yeni instancelar için pre. questler yapılıyor toplu olarak. Ben satıyorum nisanda askere gideceğim :( İzmirdeyim izmirli alıcılara öncelik veriyorum malum yüz yüze alıp vermek daha güvenceli... Hala oynuyorum şuan ARENA ya 80g verip 3 aylık üye oldum onun manyak set ve weaponlarına kasıyorum şuan kimsede yok inşallah ilk sahip olanlardan biri olacam serverda :D ve daha anlatamadığım lvl60 ın birşok epic setleri bankada + sayamadığım 4 bag dolusu bankada itemler enchent mazemeleri hayatta para sıkıntısı çekilmeyen bir char almak isteyen msj atsın buradan veya özelden, fiyatı konuşuruz...
  • wow acc alıcam.

lvl 70 full char arıyorum...

detaylı gorusmek ıcın ırtıbat numarası brakıyorum...

0538 664 97 79

mumkunse ankara olsun...

server farketmez. fakat alnc olması gerekıyor...

mesaj atın ben ararım.

ve ayrıca ankarada veya dıger ıllerden gold satan varsa tekrar ırtıbata gecsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TommyCorte -- 27 Şubat 2007; 1:25:58 >
  • class?
  • satılık lvl 70 human female rogue
    lw 354/375
    skin 375/375

char ahn qiraj serverında migrateye açık %60 lık kuş var üstü okadar ii deil (full mavi) ankaradanım ilgilenen arkadaşlar olursa msn imzada mail atıp bana ulaşabilirler
  • Satıldı ....

Fiyat: 400

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donwardar -- 2 Mart 2007; 16:17:21 >
  • volkanın arkadasısın sanırım pm attım... kefılım volkandır (volkana sorma ıhtıyacı dahı duymuyorum)
  • slmlar arkadaşlar,
    kendime lvl 70 horde mage arıyorum, pvp serverında olursa sevinirim
    şu anda lvl 70 priest kullnıyorum ancak mage kullanmak ve oynamak hep hayalimdi zaman kısıtlı yenisini yapamıyorum :D
    karakterini (wow karakteri :P) satmak isteyen arkadaş olursa benimle irtibata geçerse sevinirim.

İŞLEM TAMAM TEŞEKKRÜLER....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3A3B8060A -- 7 Mart 2007; 11:53:21 >
  • ARkadaşlar lvl 70 Horde undead rogue ' umu satıyorum. Dune maul server'inda en iyi guildlerin birinde bütün pre-q end gameleri tamam dkps listesinde en yüksek rogue + Epix flying mount (6000g degerinde) + epix mount ayrıca pvp 70 epix 2 item + honor puanlar + endgame party instance full rare itemler + serverda isim sahibi ve + 300g + enchanting 350 engineering 300. Cogu comp. revered/exalted = heroic mode anahtarları açık. Horde sectionda en donanımlı+ bilinen roguelardan biri. Ayrıca lvl 50 mage undead (aggamagan server2ında en iyi 4 guildden birinin Gm'i. ve 4-5 adet lvl+15 karakter. ilgilenenler için mail adresim kaankisakurek@hotmail.com msn/e-mail...
  • rockstarr msn ekledım pm"nı aldım...konusalım
  • satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feetbody -- 5 Mart 2007; 13:57:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sulidin

lvl 70 rogue
    aldor exalted
    karazhan q su yapılı
    2 parça assasination shoulder ve hand
    bir çok parçası oyunadaki en ii rare itemler
    tüm enchantlar yapılı
    leg assasination için beklioyorum onun 40 ap 10 crit enchantıda hazır
    caverns of time heroic key mevcut
    2 k gold
    izmirdeyim pm atın görüşelim

satılmıştır ilgilenenler için teşekkürler
  • satıldı...

Fiyat: 450ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donwardar -- 2 Mart 2007; 16:14:33 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.