Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (269. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.178
Cevap
73
Favori
589.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eredin61 -- 9 Kasım 2020; 20:21:21 >
  • Multi yapmak için açıp launcher içine 2 adet shadowlands base edition olan hesabımı satıyorum. Bir tanesinde 30 günlük gametime basılı (27 günü kaldı) TN serverinde 48 level druidi mevcut.

RPR yapabileceğiniz mount, invinsible mountu (lich kingden düşen), sky golem, Llothien Prowler, Sandstone drake (2 kişinin binebildiği mount) ve heirloomdan gelen motor mountu mevcut. Neredeyse bütün heirloomları mevcut. Eksik olan tek tük var.

Bunun dışında overwatch oyunu mevcut.

Fiyat: 350 tl

• Uyguna gametime satan bir arkadaş özelden yazabilir mi? Bir tane kesin alacağım arkadaşlara da alabilirim

• 6-7 tane 50 level karakter barındıran hesabımı satma kararı aldım.Hesapta wow1 ve wow2 olmak üzere 2 tane wow vardır ve 2'sinde de shadowlands heroic edition vardır.2 hesaptada twisting nether da mining ve herbalismi full 2 tane druid vardır alan kişi iki char ile birlikte çok güzel bir şekilde gold kasabilir.Henüz aklımda bir fiyat yok fakat ucuz bir fiyata bırakmayı düşünüyorum.
    Telefon numarası: 531 960 80 68

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba,

Yeni bebegimiz oldugu icin artik oyunu birakiyorum bu yuzden artik hesabimi satma karari aldim.

Shadowlands paketi satin alinmistir, yeni expansion ciktiginda direk girip oynayabilirsiniz. Ayrica aralik ortasina kadarda subcriptioni mevcuttur.

Karakter listem su sekildedir: (16 top level karakter mevcut)

Twisting nether horde:

50 Undead warrior

50 Blood elf priest

50 Undead mage

50 Goblin warlock – geari fena degil buna son zamanlarda baslamistim

50 Zuldazar Troll Hunter – geari muhtesem, bu benim altimdi

50 Blood Elf demon hunter – geari muhtesem bu benim main karakterimdi

50 Tauren druid

50 Tauren paladin

50 Undead rogue

50 Orc death Knight

50 Nightborne Monk

Outland alliance:

50 Dwarf shaman

50 Human rogue

50 Worgen druid

50 night elf demon hunter

Chromaggus Alliance:

50 Human death knight

Hesabin icinde ortalama 25k gold vardir. Icinde satilabilecek petlerde extra bir 25k gold getirir.

TN horde serverindaki karakterlerden 10 tanesi engineerdir. Yani bu hesap ayda 10 tane sky golem uretip satabiliyor, buda ortalama 400k gold getiriyor. Yani her ay 2 tane aylik gametime alabilirsiniz, bu hesap zaten kendisini idare eden uzerinede size para birakan bir hesaptir, gametime icin para kasmaniza gerek yok, hergun karakterlere girip 1 item yaratin ve ay sonu 400k cepte. Ayrica her karakterde rare patternlarin oldugu meslekler mevcuttur. Enchanting, inscription, blacksmith mount, jewelcrafting mounts, bunlarinda yapip satarsaniz extra gelir elde edersiniz, ben serverimda, sky golemler haric ortalama ayda 300-400k kar elde ediyordum oyunu oynarken. Ayrica TN hordedeki DK, shadowmourne questinin yarisindadir. O questline bitirildiginde, serverda ortalama toplam fiyati 350k goldu bulan 4 hediye alacaksiniz. Bundan baska olarak her sene Noel doneminde, 16 tane lvl 50 karakterinizle noel questlerini yapip, elinize bircok Minion of Grumpus mountu dusurebilirsiniz. Her karakterin garrison mevcuttur. Ortalama bu 16 karakterde, her gun questleri yaparsaniz en az 10 tane minion of grumpus mountu geliyor, bu mountlarida yaz ayina dogru satarsaniz ortalama 1 milyon gold getirisi oluyor.

Hesapta 5 milyon goldluk Auction house Brutosaur mountu mevcuttur. Bu mountun gold bakimindan degeri ortama 3000 TLye yakindir.

Horde allied raceleri unlock edilmistir.

Tum eski expansion ucma, pathfinderlari yapilmistir, ucmaya elverisli her zoneda ucabilirsiniz.

Yeni raidlerin cogunda mytic heroic normal yapilmistir, eski expansionlardada oyledir.

Bircok mytic+15ler yapilmistir.

Achivement puani 17000dir.

230 kusur toy vardir.

Bircok pvp ve raid gear collectionlari toplanmistir yada sadece birkac parcasi eksiktir.

Mail haric tum heirloomlar en son lvla kadar satin alinmistir, cloth, leather, plate.

2000 rated battleground ratingi mevcuttur hesapta.

Bircok legendary weapon bu karakterde mevcuttur. Mesela, Black temple rogue warglaives of azzinothun ikiside mevcuttur. Bu azzinothlarin sahibi olan demon hunterlara dusen replica warglaives azzinothda time walkingden mevcuttur. Fishing artifact olta mevcuttur, Shadow mourne legendary weapon mevcuttur. Ulduardan dusen legendary macein son parcasi eksiktir, yani 1 kere girip full clear yaptiktan sonra elde edebilirsiniz.

Titlelar, Bircok rare title mevcuttur:

Battlemaster

Captain

Conqueror

Khan ve nerden geldigini hatirlayamadigim bircok title mevcuttur.

Mountlar, bircok rare mount mevcuttur, asagidakiler sadece abarti derecede rare olanlardir:

5 milyon altin AH mount Brutosaur

Su uzerinde giden Angler rep Azure water strider.

Jaina mount glacial tidestorm

Antorus burning throne rare mount Antoran Charhound

KaelThas mount Ashes of Alar

Rare Pandaria raid mount Astral cloud serpent

Bircok island expediton mounts (8 or 9)

Heirloom mount, soforlu olan

Throne of thunder raid rare mount Clutch of Jikun

Artik elde edilemeyen Molten core mountu Core Hound

All of the archeology mounts

Transmog mount, grand expedition yak

Artik elde edilemeyen Christmas mountu Grove Warden

Guldan mytic nerdeyse imkaniz olan mount Hellfire Infernal

Aylar harcanarak elde edilmesi gereken Ivory Cloud serpent

Mail muncher, horrific vision mountlarinin hepsi var. Wicked swarmer dahil.

Ulduar ultra rare raid mount Mimiron’s head

Throne of thunder raid rare mount Spawn of Horridon

Draenor zone mountlarinin hepsi

Inanilmaz sans gerektiren TIME LOST PROTO DRAKE

Rare archeology mount Qiraji battle tank

BFA raid mountlarinin cogu var. Nyalotha mytic son boss mountu haric.

Artik elde edilemeyen undercity Plaguebat ve alliance versiyonu

PVP 2k rating mountu

Artik elde edilemeyen Violet Spellwing

Inanilmaz sans gerektiren draenor zone mountu Voidtalone of the Dark star

Toplamda 160 gibi mount var, cok fazla yok ama en onemlilerin cogu mevcut.

Karakterle ilgili ekran goruntuleri asagidaki linktedir:

https://easyupload.io/hshghh

Karakter gearlari, pet listesi mount listesi achivementlar vesaire bircok ekran goruntusunu bu dosyada bulabilirsiniz.

Hesap icin seneler harcanmistir ve played zamani cok yuksektir.

15 senelik cok eski ve cok detayli bir hesap oldugu icin satis fiyati yuksek olacaktir. Yurtdisi sitelerine koydugum fiyati TLye cevirip aynisini buraya koymak durumundayim. Fiyata bakarken, fiyatin icinde ortalama 2 aylik gametime (200 TL), shadowlands oyunu (400 TL) ve 3000 TL lik AH Brutosaur mountu bulundugunu unutmamanizi rica ederim. Fiyat 6000 TL.

Satisi yuz yuze yapilacaktir, satis sirasinda kimlik kopyasi verilecektir,herhangi bir problemde hesabi geri alabilmeniz icin blizzarddan.

Iyi aksamlar.

• 6-7 tane 50 level karakter barındıran hesabımı satma kararı aldım.Hesapta wow1 ve wow2 olmak üzere 2 tane wow vardır ve 2'sinde de shadowlands heroic edition vardır.2 hesaptada twisting nether da mining ve herbalismi full 2 tane druid vardır alan kişi iki char ile birlikte çok güzel bir şekilde gold kasabilir.

Telefon numarası: 531 960 80 68

Fiyat: 250 tl

• Merhabalar yılların emegi collector hesabı satılıktır. Mount Sıralamasında Dunyada İlk 300 de dir. (Su an icin gelecek sezon bası 3 vicious saddle alınmayı bekliyor)

Twisting Nether Horde

50 lvl Demon Hunter

50 lvl Death knight

50 lvl Druid

50 lvl Paladin

50 lvl Monk

50 lvl Warrior

50 lvl Druid

50 lvl Warlock

50 lvl Shaman

50 lvl Rogue

50 lvl Priest

50 lvl Hunter

47 lvl monk

27 lvl death knight

Darkmoon Faire Horde 47 lvl Demon Hunter 8 lvl death knight

Darkmoon Faire Alliance 50 lvl Mage

Ahn'Qiraj Horde 50 lvl mage 8 lvl demon hunter 8 lvl death knight

26200 achievement point

931 Unique pets

651 Mounts

522 Toy

The İnsane title

100 exalted reputations the esteemed title

v.s...

Mevcut tüm secretler cozulmustur. Mount/pet/toy/kozmetik

Max lvl heirloomlar hepsi mecvut

Olan mountları degil olmayanları yazacagım.Cok daha kısa sürer ;)

TCG mounts , mechagon peacekeeper , guldan normal-mythic , giant coldsnout , ironhoof destroyer , oondasta , sha of anger , horseman's reins , big love rocket , swift razzashi raptor , swift zulian tiger , plagued proto drake .

Uzun uzun sudur budur diye yazmayacagım hesap shadowlands haric full'e yakındır icinde yaklasık 3m gold mevcuttur. Ciddi alıcıları bekliyorum

Extra merak ettikleriniz veya Bilgi icin : 0533 382 55 76

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tburce -- 6 Kasım 2020; 18:6:4 >
  • ---- SATILAN ÜRÜNLERDE KDV DAHİLDİR FATURA KESİLECEKTİR.----

REFERANSLARIM; https://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=1137852

TWİSTİNG NETHER & SİLVERMOON & RAVENCREST & DRAENOR & KAZZAK & TARREN MİLL & ARGENT DAWN & OUTLAND & AUCHİNDOUN & SYLVANAS & DOOMHAMMER & TURALYON & GRİM BATOL SERVERLARINDA GOLD SATIŞI VARDIR.

1 Aylık Game Time 0₺

3 Aylık Game Time 0₺

6 Aylık Game Time 0₺

World Of Warcraft Shadowlands Base Edition 0₺

World Of Warcraft Shadowlands Heroic Edition 0₺

World Of Warcraft Shadowlands Epic Edition 0₺

25€’luk binekler 0₺

Diğer Battle.net içerikleri için lütfen iletişime geçiniz

Güncel Fiyat Bilgisi İçin Mesaj Atınız İletişim; 0554 940 46 45

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekta11 -- 10 Kasım 2020; 17:11:12 >
  • 605 k gold 300 tl sadece bugun ve yarın için geçerlidir TN //horde server

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerMeister_ -- 7 Kasım 2020; 13:10:39 >
  • WORLD OF WARCRAFT CLASSIC SERVERLERİNDE GOLD ALIYORUM İLETİŞİM İÇİN :

Discord : TrustSellers#5802

• Gehennas Alliance 20.000 Gold aranıyor. Arayış gün bitiminde son bulacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: XXXskylineXXX

Druid Guardian Spec mage tower açık olan hesap arıyorum. Elinde olup satmak isteyen özelden gelebilir.

Güncel

• Satılık Wow retail hesap

İçindekiler;

Bütün karakterler max level 12 adet horde - twistingnether

Priest ve Demon hunter max level Alliance - silvermoon

Shadowlands epic edition

380 Adet mount - 300 küsür pet - 250 adet toy

12 aylık raf rewards alınmıştır

Blizccon 2020 etkinliği bileti alınmış yeti kostümü ve petleri vardır

Rogue bütün specleri mage tower yapılmıştır

demon hunter bütün specleri mage tower yapılmıştır

Druid, feral ve guardian mage tower yapılmıştır

60 exalted rep vardır

Emek ve farm isteyen birçok title alınmıştır yaklaşık 100 veya üzeri title mevcut

Çoğu karakterin class mountu alınmıştır

hesaba ek olarak Cod: warzone full sürüm mevcuttur ve aktif olarak oynanan hs hesabı içerisindedir.

Detaylı bilgi ve fiyat için mesaj atabilirsiniz, ölücüler uzak dursun

• yaklaşık 14 yıldır oynadığım WoW oyun bilgimi ve zamanımı tekrar paylaşmak istiyorum.Eski bir X WoW sitesi olan yerde yıllardır powerleveling hizmeti verdim ve site malesef uzun süredir kapalı.Burada vakti olmayıp karakterini güçlendirmek isteyen siz oyuncuları bekliyorum.Aktif olarak Twisting nether'de halen devam etmekteyim.

Tüm karakter sınıflarınız kasılır 120 levele kasmadığım class yoktur.

Powerleveling hizmetlerimi aşşağıya bırakıyorum.

Wow classic lvl boost 1-60

Bfa path finder

leveling boost 1-120(level aralığına ve heirlooma bağlı fiyat değişir)

Achievement boost

pvp honor boost

azerite traits ranks

Rep farm(Saatlik ücret ile)

Vs...

110-120 level boost : süre max 2 gün

İletişim:0535 326 7000(Whatsapp)

• Herkese iyi alışverişler,

Öncelikle al sat yapmadığımı belirtmek isterim günlük hatrı sayılır bir miktarda gold kasabilen bir topluluğuz, son dönemde fiyatların çok fazla artmasından dolayı haklı sebeplerinizle tepki veriyorsunuz bu durumdan bizde memnun değiliz gönül ister ki game time 50₺ olsun bütün forumun oyun süresini verelim fiyatları indirdiğimiz an fırsatçı olarak nitelendirmekten ziyade komisyon üzerinden para kazanma hedefi olan arkadaşların talepleri artıyor. Büyük oranda bu sebeple 24 Kasım tarihine kadar satışlarımızı durdurma kararı aldık anlayışınız için teşekkür ederim herkese keyifli oyunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elimde fazladan World Of Warcraft Shadowlands Base Edition var. Uygun fiyata bırakacağım. Özelden ulaşabilirsiniz.

• Twisting Nether horde 500k gold satılıktır.. Fiyat 240 TL

• Twisting Nether horde

1m : 500

Satılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finntroll -- 19 Kasım 2020; 1:11:57 >
  • 2 Tane Shadowlands heroic Edition olan hesabımı satıyorum

İçinde bir sürü 50 level karakter barındıran hesabımı satma kararı aldım.Hesapta wow1 ve wow2 diye 2 tane wow hesabı vardır ve 2sinde de shadowlands heroic edition vardır.Aynı zamanda 2 hesaptada mining ve herbalismi son level olan 2 tane druid vardır, 2 hesabı birden oyuna sokarak çok hızlı bir şekilde gold kasılabilinir.Hesapta 90k civarı da gold vardır.Ve hesapta bir de call of duty modern warfare 2 remastered vardır.Alana hayırlı olsun.

Fiyat: 280tl

Telefon: 531 960 80 68

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exaronsx -- 11 Kasım 2020; 14:2:43 >
  • edit satildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnoCKout -- 21 Kasım 2020; 17:19:50 >
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.