Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.178
Cevap
73
Favori
589.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba , kendim için Dreadmist arkadaşlarım için de golemagg da gold arıyorum özel mesaj atarsanız sevinirim
  • Golemagg - Horde 100 g = 50 TL ile satış yapmaya devam etmekteyim.
    İlgileniyorsanız özel mesaj atabilirsiniz.
  • iyi oyunlar arkadaşlar battlenette 34 euro bulunuyor,değerlendirmek istiyorum steam kod yada tl ile takas edebilrim.
    discord joan#5739
  • WoW-Classic accauntunu satmak isteyen arkadaşlar benimle iletişime geçebilirler.
  • Wow Classic Razorgore'da gold satan ve ya powerleveling yapan bana pm'den yazabilir mi ?
  • Merhaba Arkadaşlar,

Battle.net hesabımı içerisinde Wow,Diablo3 ve Heathstone oyunları ile satmak istiyorum.

Hearthstone için çok fazla birşey sunamıyorum; birkaç legendary kart ve açılmış bölgeler dışında birşey yok.

Diablo 3 için tüm sınıflardan 1 adet 70 mevcuttur. Birçok legendary gem (değişik seviye aralıklarında), ancient primal eşyalar ve bolca gold sizleri bekliyor. Wing/Pet gibi kosmetikler mevcuttur. Merak eden olursa özelden daha detaylı atabilirim.

2006 senesinde Pc dergisinin verdiği deneme cd’si üzerindeki yeşil kapüşonlu dwarfın bana bakışına aldanıp şu güne kadar ve büyük bir ihtimalle daha da sonra oynayacağım bir neslin tüm hayallerini gerçekleştirmek adına hayata geçirilmiş koskocaman bir dünyada hiç umulmadık anlarda tanışılan dostlar, paylaşılan saatler beraber sevinip üzülmeler geçirirken sanal bira bardaklarınızı tokuşturduğunuz mecra. Klasik camiasının aksine her yeni paketle artan heyecan ve gelişimin mutluluğu ile oynadım. Çoğu kez bırakmak istedim ve hesabımı sattım – sanırım 6 kez – her defasında geri dönüp bunu yaşadım, yaşamak istedim.

Kısaca maceramı anlatmak istedim, şimdi hesap hakkında birkaç bilgi vereyim;
    Öncelikle hesapta kullanılmamış 1 adet 110 Lvl Boost bulunmaktadır.
    Hesap genelinde 4 Milyon'a yakın altın mevcuttur, Altın mevcudu ağırlıklı olarak oynanan Horde tarafındadır. Karakterler ile ilgi bilgi ekteki resimde görülebilir.
    Heritage armor – güzel bir Türkçe karşılık bulamadım- açılmış olan ırklar;
    Bloodelfs, Tauren, Maghar Orcs, Zandalari Trolls, Dwarfs, Gnomes, Darkiron Dwarfs, Nightborne.

Bir guild ve çeşitli materyaller ve eşyalar ile dolu bankası mevcuttur (Horde tarafında). Tüm karakterleri özellikle birbirine yardımcı olabilecek her yeni gelen eklenti paketinde meslek hemde seviye olarak beraber gelişebilecekleri şekilde ayarlamaya çalıştım, genel olarak her eklentinin 1. ayında hepsi maksimum seviyeye ulaşmış olduğundan banka ve çantalarında benimde hatırlamadığım birçok eşyalar bulunmaktadır.
    Heirloom'ları çoğu açıktır sadece seviye ilerletmek için gerekli birkaç tanesini maksimum seviyede geliştirdim. Silahları Lvl100'e sabitledim Legion'da gelen silahlar ile idare edip 110-120 arası içinde görevlerden gelenleri kullanarak masraftan kaçtım aklımca :).

Hesabıma fiyat biçemedim, satmak istiyorum, kısaca anlatmaya çalıştığım hesabım böyle,harcadığım emeği düşünerek fiyat vermenizi rica ediyorum. Şu an İzmir’de yaşıyorum, hafta içi ve Cumartesi günleri çalıştığımdan önceden kararlaştırıldığı takdirde buluşabiliriz, şimdiden okuyup zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Mesajlarınızı ve sorularınızı özelden atabilirseniz en kısa sürede cevaplamaya çalışacağım. Takas düşünmüyorum.
    Karakterler ile ilgili güncellemeleri hergün eklemeye çalışacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dadinosempre -- 22 Ekim 2019; 18:48:59 >
  • Server: Silvermoon
    Karakter / İtem: 120lv 433ilv Demon Hunter
    Fiyat Aralığı: Herhangi bir fiyat belirlemedim kafamda açıkçası.

Yaklaşık 1.5 aydır Wow oynuyorum. Bana göre olmadığını düşündüğüm için hesabımı satmak istiyorum. İçerisinde yalnızca 1 adet 120lv Demon Hunter bulunmaktadır. Ayrıca şu anda 24 Kasım 2019 tarihine kadar gametime bulunmakta. İlgilenen arkadaşlar özelden yazarlarsa fiyat konusunu görüşebiliriz, anlaştığımız takdirde satış işlemi gerçekleşebilir.
  • Shazzrah Alliance ucuza gold satıyorum
    ilgilenenler pm
  • Herkese merhaba arkadaşlar, oyun artık eskisi gibi sarmadığından ve farklı bir oyuna geçmeyi istediğimden WoW hesabımı satıyorum.

Öncelikle kaydadeğer, önemli diyebileceğim iki karakteri var 120 level death knight(Human) ve 120 level demon hunter.başlıkta da belirttiğim gibi DH 432 item level DK ise 431 bu karakterlerin serverları Azjol-Nerub tarafı ise alliance, silvermoonda da 350 küsür item levelli 120 level night elf druid mevcut, ayrıca twisting netherda 87 level undead orc warrior var.BfA bölgeierinde uçma açık Death knight reputasyon olarak en ilerideki karakter diğerlerine göre.Ayrıca Death knight'ta Alchemy ve Herbalism meslekleri full yani direk BfA bölgelerinde farma başlayabilirsiniz.
    hesapta dark iron dwarf kul tiran human allied raceleri açık durumda.

29 günlük oyun süresi mevcuttur an itibarı ile dün gece 1 adet gametime aldım kod olarak.gold olarak ise pek birşey yok 10k 20k vesaire.

wow bfa fiyatı ünlü wow ürünleri satan sitede 162 tl ben complete collection olarak almıştım,boostu dkda kullanmıştım.belirlediğim fiyat ise 250 liradır.takas ve pazarlık düşünmüyorum.
    iletişim için PM, veya Discord: Kcherto#1220 kullanabilirsiniz.
  • TWİSTİNG NETHER & SİLVERMOON GOLD VE GAME TİME SATIŞLARI DEVAM ETMEKTEDİR.
    0554 940 46 45
  • TÜM SERVERLERDE GOLD ALINIR CLASSIC VE NORMAL DAHİL GÜNLÜK OLARAK GOLD KASACAK KİŞİLERİ ARIYORUM
    Discord : TrustSellers#5802
  • TWİSTİNG NETHER & SİLVERMOON GOLD VE GAME TİME SATIŞLARI DEVAM ETMEKTEDİR.
    0554 940 46 45
  • shazrah ally de 350g satılık, ilgilenen mesaj atabilir.
  • Shazzrah ally ucuza gold satıyorum
    wp: 0537 230 8672
  • 2 adet token goldu almak istiyorum. Cogu satıcı 1m 30 kuruştan satıyor. Değersiz serverlerin goldunu da alabilirim yeter ki balance a çevirebileyim
  • Golemagg - Horde, 100g = 50 TL ile satışa devam ediyorum. İlgileniyorsanız PM atmanız yeterli.
    İyi oyunlar.
  • G2g'de hesabını satmış olan birisi yardım edebilir mi ? sorularım var.
    Kolay gelsin
  • Merhabalar, bu konuya bakan bir admin var mı? Mikroays12 nickli hesabım banlandı. Forum destek kısmını da bulamadım. Bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim^^

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kilrogg horde 1m:275tl

stokta 7m var

oyun suresi(token) ve yeni expansion için kullanabilirsiniz.

Satilik TCG Binekleri

woolly mammoth : 600

X-51 Nether-Rocket X-TREME : 600

Bineklerin ikisini alana:1000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi finntroll -- 4 Kasım 2019; 16:25:37 >
  • Golemagg Horde Gold Satisi Yapiyorum. Iletisim ve fiyat icin instagrama beklerim kullanici adi ayni. sorulariniz varsa yardimci olmaya calisirim. Iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.