Şimdi Ara

WOW CARACTERLERİNİS??WE SİZCE EN BABA CAR? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O zamanlar reklamlardan iyi çekmiş sanırım gençler Herkes reklamlara giydirmiş.
  • Adamın "Siz" kelimesindeki Z harfi dışında tüm Z lere alerjisi var sanırım.

İlk bakışta z tuşu bozuk s ile tamamlıyo gibi geldi :D

Tamam ingilizceyi yanlış kullanana bişey dememde Z yi S yapmak nedir ya. Umarım kendine bi çeki düzen vermiştir :)
  • dememde deki de ayri yazilir.
  • bişey yazmışım, aslında o da yanlış. Birşey yazmam gerekiyordu, ama demek istediğimi sen zaten anladığın için başka diyecek sözüm yok ;)
  • vuuuuu 2005 teki konu hortlamis vallaha utandigim yok buyuk bir sirkette satin alma muduru olakarak calisiyorum su siralar turkcem düzeldi sıkıntı yapmayin rahat rahat uyuyun simdi. Baya dokunmuş sanirim :) . Birde o zamanlar boleydi ya , oyunlarda fazla turk yoktu asiri İngilizce kullanimi gundelik hayatimizda etki gösteriyordu haliyle karakterlere oyunda char derdik :) size 7 yil sonra bu kadar dokuncagini bilseydim daha duzgun yazardım , mesaji düzeltebilirim ancak o kadar sizin için elimden daha farkli bisey gelmez . Umarim sizde benimki gibi bir hayata sahip olabilirsiniz de tek eksiniz turkceniz kalir . Hepinize tessekur ederim anilarim canlandi . Simdi sizi geyinizle bas basa birakip iyi eğlenceler diliyorum ki zaten yapabiliceginizde bu kadar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabuto -- 6 Eylül 2014; 1:43:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genc_Legend

bişey yazmışım, aslında o da yanlış. Birşey yazmam gerekiyordu, ama demek istediğimi sen zaten anladığın için başka diyecek sözüm yok ;)

Neyse tamam yazdıkça batıyorsun lanet olsun ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Attığı mesaja bak.Pek de bir gelişme gösterememiş anlaşılan yedi sene boyunca.Satın alma müdürlüğü ile övüneni ilk defa görüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celades

Attığı mesaja bak.Pek de bir gelişme gösterememiş anlaşılan yedi sene boyunca.Satın alma müdürlüğü ile övüneni ilk defa görüyorum.

Öyle deme ya sen ilk mesajı görünce böyle birinin iş bulabilmesine hiç ihtimal verdin mi bence övünmekte haklı

• quote:

Orijinalden alıntı: kabuto

vuuuuu 2005 teki konu hortlamis vallaha utandigim yok buyuk bir sirkette satin alma muduru olakarak calisiyorum su siralar turkcem düzeldi sıkıntı yapmayin rahat rahat uyuyun simdi. Baya dokunmuş sanirim :) . Birde o zamanlar boleydi ya , oyunlarda fazla turk yoktu asiri İngilizce kullanimi gundelik hayatimizda etki gösteriyordu haliyle karakterlere oyunda char derdik :) size 7 yil sonra bu kadar dokuncagini bilseydim daha duzgun yazardım , mesaji düzeltebilirim ancak o kadar sizin için elimden daha farkli bisey gelmez . Umarim sizde benimki gibi bir hayata sahip olabilirsiniz de tek eksiniz turkceniz kalir . Hepinize tessekur ederim anilarim canlandi . Simdi sizi geyinizle bas basa birakip iyi eğlenceler diliyorum ki zaten yapabiliceginizde bu kadar .

Hahahahahhahahaha. 2005 te ki diliyle dalga geçtik diye adamın yazdıklarına bak. Kardeşim buradaki muabbet bize değil sana baya koymuş anlaşılan. Hemen klişeye bağladın. BENIM SIZDEN DAHA IYI HAYATİM VAR TAAM Mİ BEN SATİN ALMA MUDURUYUM hahahaha. Üstelik satın alma müdürü Mahallenin bakkalı olsan onlada övünürsün sen

• quote:

Orijinalden alıntı: kabuto

vuuuuu 2005 teki konu hortlamis vallaha utandigim yok buyuk bir sirkette satin alma muduru olakarak calisiyorum su siralar turkcem düzeldi sıkıntı yapmayin rahat rahat uyuyun simdi. Baya dokunmuş sanirim :) . Birde o zamanlar boleydi ya , oyunlarda fazla turk yoktu asiri İngilizce kullanimi gundelik hayatimizda etki gösteriyordu haliyle karakterlere oyunda char derdik :) size 7 yil sonra bu kadar dokuncagini bilseydim daha duzgun yazardım , mesaji düzeltebilirim ancak o kadar sizin için elimden daha farkli bisey gelmez . Umarim sizde benimki gibi bir hayata sahip olabilirsiniz de tek eksiniz turkceniz kalir . Hepinize tessekur ederim anilarim canlandi . Simdi sizi geyinizle bas basa birakip iyi eğlenceler diliyorum ki zaten yapabiliceginizde bu kadar .

9 senede pek bir şey değişmemiş.

• kabuto kullanıcısına yanıt
    Sen burda seni eleştirenlere bakma bir çoğu asosyal ergenler gerçek hayatta pekbirşey başaramadıkları ve hep ezildekleri için bu forumda başkalarını ezmeye çalışıyorlar gül geç boş ver.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobiobito

Sen burda seni eleştirenlere bakma bir çoğu asosyal ergenler gerçek hayatta pekbirşey başaramadıkları ve hep ezildekleri için bu forumda başkalarını ezmeye çalışıyorlar gül geç boş ver.

Sende daha 10 yaşındasın mesela seni napıcaz
  • quote:

Büyü de gel koçum açtığın konuları biliyoruz.

• quote:

Ruh ikizini buldun hadi yine iyisin.

• Kıymetlimisss

• Ulan şu oyun chatlarında bir ara z'leri s şeklinde yazardı millet o zamanlar alışmıştık şimdi ne itici gözüküyor

• quote:

Çok sert laflaaaaaar
  • Hort ! 10 yıl olmuş bu Aids başlık açılalı , kutlayalım istedim :D O şu anda bir aile babasıdır evet.. O aramızda kimliğini değiştirerek yaşıyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 22 Mayıs 2015; 0:28:13 >
  • şirketin ceo'su olmuştur kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnAtoLiA_TR

quote:

Orjinalden alıntı: muratremix

car ne be? arabamı demek istedin?
    madem piçingilizce yazacaksın, doğru düzgün yaz bari
    character

caracterinis şeklinde türpiççe bir kelimede üretilemez
    ulan memlekette adam olamadınız, oyunlarda adam olmaya çalışıyorsunuz, onu bile beceremiyorsunuz iyimi!

bak kardeşim seni hep görüyorum ve hep dengesizce konuşuyorsun ve nedense hep bu dil muhabbetleri ile ilgili olarak ingilizce takıntısından nefret ediyormuş gibi yazıyorsun.... buraya kadar tamam... pekiiii...

1.Tek akıllı senmisin senin nick in bile ingilizce ama biz görmüyoruz dimi...muratremix?
    2. Bu tip oyunları oynamam ama oynayanları bilirim topic e girdim ve senin yazın yüzünden buraya yazmak durumunda kaldım... Bu tip oyunları oynayanlar hesaplarına Car derler... Hem kısa olduğu için hemde herkes bunu kullandığı için böyle derler... Umarım bunu kafan alır kendini ingilizce düşmanı sanan muratremix...
    3.Kİmseye bu kadar sert çıkamazsın burda ne senin babanın ne de benim babamın forumu burası...külhanbeyliği yapamazsın.. Ha çok yapmak istersen benim gibi eğer profilinde bulunduğu yer varsa bulur kapışırsın tabi bunu da senin kapışman için yazmıyor insanlar sevgili muratremix...

Bana kalırsa en güzeli bu post unu bu topicten silmen olur... Sen sildikten sonra bende silecem...

dostum adam biraz abartmis olabilir ama anlatmak istedigi bence dogru caracter diye bir kelime yok we diye de yok car diye yazilan seyin orjinali character in kisaltmasi char dir. Sacma bir yazi dili olusturmaya calisanlari anlamiyorum cok meraklisiysa ingilizce konussun degilse adam akilli turkce konussun ve yazissin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.