Şimdi Ara

WoW' a ilk kez başlayacağım aydınlatır mısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WoW oyununu herkes çok övüyor başlayıp denemek istiyorum . Yanlız oyunun MMORPG oldugunu biliyorum o kadar kolay öğrenebilirmiyim püf noktaları kasmayı ticareti falan yardımcı olur musunuz ona göre indireceğim .

• http://eu.battle.net/wow/tr/game/guide/ al bakalım
    ayrıca çalışan bi beynin varsa oynayabilirsin yoksa hiç bulaşma 85 olduğun an kimse seni yanında istemeyeceği için yanlız kalıp bırakacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyle Butler -- 31 Ağustos 2011; 23:23:12 >
  • Ben de yeni başladım görevler falan güzel gibi ama grafikler çok çok geride kalmış, bir de dx11 desteği koymuşlar ama hiç fark etmiyor açsam da
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Ben de yeni başladım görevler falan güzel gibi ama grafikler çok çok geride kalmış, bir de dx11 desteği koymuşlar ama hiç fark etmiyor açsam da

Bende başlıyorum beraber takılalım mı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Algos34

quote:

Ben de yeni başladım görevler falan güzel gibi ama grafikler çok çok geride kalmış, bir de dx11 desteği koymuşlar ama hiç fark etmiyor açsam da

Olur ama pek bilgim yok benim de
  • quote:

quote:

quote:

Tamam işte onun için söyledim beraber birşeyler yapmaya çalışırız

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olur, o zaman açmadıysan daha hesap aynı serverda olalım ben de 5 levelim daha

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Olur, o zaman açmadıysan daha hesap aynı serverda olalım ben de 5 levelim daha

Henüz açmadım . Server isimlerini bilmiyorum pm'den daha rahat konusuruz profilin gizli. Bana pm atarmısın

• Birlikte oynamak istiyorsanız R.A.F. yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

Birlikte oynamak istiyorsanız R.A.F. yapın.

O ne açıklar mısın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: RespecT

Birlikte oynamak istiyorsanız R.A.F. yapın.

O ne açıklar mısın

Hemen.
    Şimdi bu raf denilen şey Request A Friend'di sanırım.
    Sistem şu, Blizzard (oyunun yapımcı firması bilindiği gibi) sen oynarken bi' arkadaşını da teşvik ederek oynarsan (hem başlamak, hem de oyundaki devamlılığı sağlamak için) sana bazı avantajlar sunuyor.
    Miktarını tam hatırlayamıyorum, ama %10 civarında experience bonus veriyor.
    Bununla birlikte birlikte yolculuk edebilmenizi sağlayan iki kişilik mount veriyor.
    Bu ve bunun gibi birkaç faydası daha var.
    Şayet senin online olma zamanın A kümesi, arkadaşın B ise; AnB>A ve AnB>B olması durumunda faydalı olur.
    Demek istediğim yok ben onu geçerim, yok o beni geçer birlikte takılamayız sıkıntısı olabilir ileride.
    Ama onun için de bir şey düşünmüşler.
    Arada level farkı varsa, yüksek levelli olan karakter ötekininkini bi yere kadar artırabiliyordu sanırım.
    Bulabilirsem link ekleyeyim.

Edit:http://www.wow-europe.com/en/info/faq/recruitafriend.html

Şuna bir bakıp anladığınız kadarınca bilgi alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kril -- 1 Eylül 2011; 0:59:02 >

• Algos34 ve W nickli arkadaşların yeni başlayan dayanışması aklıma bir fikir getirdi: Yeni başlayanların buluşma noktası adı altında bir başlık açıp bir çatı altında toplayalım bu arkadaşları. Soruları kendilerine sorsunlar, kendileri cevaplasın. Guild bile kurarlar kendi aralarında. En azından aynı serverda kasmaya başlarlar şimdi olduğu gibi. Bu sayede sağa sola da sıçramaz gereksiz sorular.

Adamlar sana bedava oynama süresi veriyorlar zaten. Bizzat, birinci elden deneyip görmeniz için. Gir bak. Burda sormak niye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elemriel

Algos34 ve W nickli arkadaşların yeni başlayan dayanışması aklıma bir fikir getirdi: Yeni başlayanların buluşma noktası adı altında bir başlık açıp bir çatı altında toplayalım bu arkadaşları. Soruları kendilerine sorsunlar, kendileri cevaplasın. Guild bile kurarlar kendi aralarında. En azından aynı serverda kasmaya başlarlar şimdi olduğu gibi. Bu sayede sağa sola da sıçramaz gereksiz sorular.

Adamlar sana bedava oynama süresi veriyorlar zaten. Bizzat, birinci elden deneyip görmeniz için. Gir bak. Burda sormak niye ?

Ben birazdan giricem oyuna W arkadaşımda zaten çok lewel değil görevleri ve kasmayı öğrenmiş. Yapacağız inşallah birşeyler ben oyuna girdiğimde sizden gerekli bilgiyi alıcam.Teşekkürederim

• http://eu.battle.net/wow/tr/game/guide/
    Buradan türkçe olarak bir kaç bilgi ögrenebilirsin oyun hakkında.
  • kardeşim bizde 3 kisi başladık 1 hafta oldu ....Pek degil neredeyse hiç birşey bilmiyporduk şimdi yine iyi kötü kaptık işi bekleriz :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.