Şimdi Ara

WOT ARTIK YETER NERF YAPMAYI BIRAK GRAFIK MOTORUNU DUZELT YOKMU DESTEK (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Wot çalışanı olsuğumu nerden çıkardın bu arada nerf olayını niye bırakmaları gerekiyormuş bu konuda bizide aydınlatırsan seviniriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • classcocuq C kullanıcısına yanıt
    Selamlar.Söylediklerinize tamamen katılmakla birlikte bir kaç şey eklemek istiyorum.

Beta testinden beri oynamış biri olarak bende şu izlenimi bırakmıştır..

Piyasaya yeni bir tank sürer..Bu tankın özelliklerine baktığımızda kullanıcılara çok cazip gelir ve bu tankı almak yolunda premium satın alınır.Daha sonra bu tankı ilk aldığınız özelliklerini nerfler ve daha sonra tekrar yeni bir tank piyasaya sürer.Bu kısır ticari döngü sürekli kendini tekrarlar.

Gelişmemiş oyun motorunun tüm çekirdekleri kullanamaması kullanıcılara düşük grafik , fps , akıcılık gibi sorunlar yaşatıyor.Her ne kadar grafik ayarlarıyla oynasanız da istediğinizi alamazsınız.Sisteminizin performansını tam anlamıyla kullanamazsınız.Ne yazık ki bize oyun hatalarını düzenlemelerini bile yenilik gibi sunmaktadır.Halbuki oyunun kaçıncı senesine gelinmesine rağmen kendini yenileyememiştir.

Şuan başka alternatif bir oyunun alpha test katılımcısı olarak gelişmiş oyun motorunun ne kadar güçlü bir oyun olmasını sağladığını gördüm.Akıcılık , fps , grafikler , hareketli objeler vs. oyun sizi içine çekiyor.Gerçekten çok iyi iş çıkarmışlar. Malesef daha önce çizgi film oynuyormuşuz.

iyi forumlar dilerim.

• Chosniel_TR C kullanıcısına yanıt
    Baksana sürekli onlarin alehine konusuyorsun simdide nerf olayini niye birakacaklar gibi laflar soz ediyorsun nerf olayini niye mi birakacaklar hic olmayacak tanklara nerf yaptilar ornek kv-1s helcat vb helcatin suratini dusurduler kv-1s in manevra kabiliyeti vs dusurduler bende bu iki tank vardi emek harcayarak aldim herkez oyle aldi fakat sen gel durduk yere milletin aldigi tankin sevdigi ozelliklerini dusur ve insan ister istemez uzuluyor ama senin bu ters tavrini anlamis degilim hem wot un calisani degilim deyip hemde boyle soru sorani ilk defa denk geldim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classcocuq -- 23 Şubat 2015; 8:44:39 >
  • inception1907 kullanıcısına yanıt
    Yazan ellrein dert görmesin kardeş ben oyun berbat demiyorum ama baksana saka gibi pc nin ozellikleri ile aldigi fps resmen hayal kirikligi ne zaman dan beri bu oyun oynanmakta ve premiumkarsiliginda parada alinmakta gelir bar yani birazda kendileri para koyup grafik ile islem motoru degisse kendi oyuncularinin ustunune onun 100 kati daha oyuncu gelir ve su nerf kesinlikle birakilmalidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classcocuq -- 23 Şubat 2015; 16:44:34 >
  • classcocuq C kullanıcısına yanıt
    aleyhine konuşuyormuşum işte adamların daha ne istiyorsun

Sen diyorsun ki benim oynadığım tanklar oyunun en güçlü tankları olsun diğer tanklar umurumda değil yok öyle bi dünya

• Chosniel_TR C kullanıcısına yanıt
    Arkadasim sadece benim tanklari nerfleridler diye demiyorum lafi neyle bakiyorsun ben butun tanklari nerflemeyi biraksinlar diyorum sen abuk subuk laf soyluyorsun bak doatum konuma bir daha msj yazma lutfen sana iyi gunler dilerim alay edicek baksa konu bul

• quote:

Orijinalden alıntı: inception1907

Selamlar.Söylediklerinize tamamen katılmakla birlikte bir kaç şey eklemek istiyorum.

Beta testinden beri oynamış biri olarak bende şu izlenimi bırakmıştır..

Piyasaya yeni bir tank sürer..Bu tankın özelliklerine baktığımızda kullanıcılara çok cazip gelir ve bu tankı almak yolunda premium satın alınır.Daha sonra bu tankı ilk aldığınız özelliklerini nerfler ve daha sonra tekrar yeni bir tank piyasaya sürer.Bu kısır ticari döngü sürekli kendini tekrarlar.

Gelişmemiş oyun motorunun tüm çekirdekleri kullanamaması kullanıcılara düşük grafik , fps , akıcılık gibi sorunlar yaşatıyor.Her ne kadar grafik ayarlarıyla oynasanız da istediğinizi alamazsınız.Sisteminizin performansını tam anlamıyla kullanamazsınız.Ne yazık ki bize oyun hatalarını düzenlemelerini bile yenilik gibi sunmaktadır.Halbuki oyunun kaçıncı senesine gelinmesine rağmen kendini yenileyememiştir.

Şuan başka alternatif bir oyunun alpha test katılımcısı olarak gelişmiş oyun motorunun ne kadar güçlü bir oyun olmasını sağladığını gördüm.Akıcılık , fps , grafikler , hareketli objeler vs. oyun sizi içine çekiyor.Gerçekten çok iyi iş çıkarmışlar. Malesef daha önce çizgi film oynuyormuşuz.

iyi forumlar dilerim.

bende düzgün ve düzenli wot oynuyorum..ama ilk defa oyuna benim gibi "çizgi film oyunu" diyen birini duymaktan mutluluk duydum.güncelleme geldikçe kötüleşiyor..15-2 15-3 15-4 gibi sonuçlar çok oluyor...gariplikler arttı..bir bakıma böyle olunca iyi oluyor.. yavaş yavaş ayrılıyorsun oyundan..para harcamıyorsun..harcamamakda lazım..sabırla oynayıp beklemek en iyisi..bu arada bende diğer oyunun takibindeyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 24 Şubat 2015; 22:03:14 >

• Çare armored warfare gibi görünüyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarşo

Çare armored warfare gibi görünüyor.

Aynı kulvar değil, ama War Thunder çok rahat wotu ezer

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Ezemedi ama.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

quote:

Ezemedi ama.

WoT'u o kadar çok kasmışken ben bile bırakmam
  • Elsa kullanıcısına yanıt
    Kimse birakmak istemiyor zaten ama iyice oyunun ayarlarini bozdular sadece nerf icin guncelleme aliyoruz su nerf olayini artik birakip grafik motorunu duzeltmeliler bu kadar oyuncu emek vermis insani oyundan soguttutduruyolar kardesim

• quote:

Orijinalden alıntı: classcocuq

Kimse birakmak istemiyor zaten ama iyice oyunun ayarlarini bozdular sadece nerf icin guncelleme aliyoruz su nerf olayini artik birakip grafik motorunu duzeltmeliler bu kadar oyuncu emek vermis insani oyundan soguttutduruyolar kardesim

Aynen oyle, oyun tek çekirdek kullanıyor, AMD islemci kullanalar resmen eziyet cekiyor.

• Elsa kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum

• hemen bir olay anlatayım..dün murovanka da oynuyorum..bende vk36.0.0 var canım %15 tepede hellcat %8..bende tepenin altındayım..mesafe 10-20 meter yani..bir silah için tehlkeli bir mesafe..hellcat hata yaptı tepeye çıkmaya çalıştı 2 kere sıktım kafa tarafına 2 side isabetli idi..ne oldu?sekti..o bana sıktı öldüm..direk vk ile çarpsam belki daha iyi idi..o kadar yakındım..maalesef bu tip şeyler artıyor..tatsız..ne oluyor?elbeteki heves ve istek kaçıyor..amacım oyun oynamak..bağcıyı dövmek değil..ama hakkımi yiyorlar..birde ileriki seviyelerde ciddi orantısız güç dağılımları var..bende tiger II var sıklıkla IX ve X larla savaşa giriyorum..maalesef çok ciddi orantısızlıklar var ve buda takımlar arasında dengesizlik, ciddiyetsizlik ve huzursuzluk yaratıyor..hele karşı tankın sahibi orantısız güç ve/veya zırhının farkındaysa alay etmeye başlıyor..bu dahada huzursuzluk yaratıyor..ben takmamaya çalışıyorum ama gittikçe batıyor ve rahatsız ediyor..sonuçta kaçmanın yollarını arıyorum..4-5-6 daki savaşlarda daha mutluyum ve heyecanlıyım..dün matilda ile bir savaş yaşadım.yenildim..7 kill o aldı 6 kill ben aldım..ama bitiminde heyecandan ellerim titriyordu..hatta beni yenen arkadaş türktü..teşekkür edemedim..eline sağlık diyemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 26 Şubat 2015; 11:06:24 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.