Şimdi Ara

▓Worldcard Yılbaşı(125 tl) Kampanyası (9-31 Aralık) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
28
Favori
21.439
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emple

Şu başlığı neden westworld olarak okuyorum

dizi çok etkilediyse demek :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

600 tl lik bir saat alacagim magazadan ( internetten degil )

Dukkan sahibi kabul ederse, hergun buraya geleyim kartimdan 100 lira cek 6 gun boyunca desem. Kabul eder mi ki acaba ?

6.gün sanunda saati teslim etmek şartı ile kabul eder

3.gün saatin kordonu 6.gün geri kalanını da verebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür kampanyalarda ininan gibi debit kartları kullanan var mı? Yani migrostan falan yükleten?

• Eşime katıl demiştim sabah unutmuş kart ile alışveriş yaptıktan bir saat sonra falan cüzdan uygulaması üzerinden katıldık. Sorun olur mu, sayılır mı alışveriş ?
  • munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Dahil olur,evet.

• D&r hediye kart olur mu arkadaslar, 20 +10 gelir mi

• Worldcard ile kampanya kapsamında yaptığımız alışverişleri takip edebileceğimiz bir uygulama varmı. Bonus da ne güzel mesaj geliyor yada BonusFlaş da görebiliyoruz. World de ise Harcama yapıyoruz ancak harcamanın dahil olup olmadığını göremiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Beyler kredi karti world puan ozurlusu olarak bi soru sormak istiyorum vakifbank worldkartimla 500 tl lik bi gozluk alicam tek cekim veya 5 taksit yapmayi dusunuyorum bana buradan kacpuan gelir veya gelmez merak ettim bana bi yardimci olursaniz sevinirim bu arada ay bitmeden 250-300 tllik birde saat almayi dusunuyorum

Hocam taksit yapsanizda tek çekim olsada 500 tl ye 10 tl puan gelir. Fakat gözlükçü tanidiksa hergun 100 tl karttan cektirirseniz 50 tl puan kazanılır. Saatte de durum aynı 300 tl de 10 tl puan kazanırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: cesar2005

D&r hediye kart olur mu arkadaslar, 20 +10 gelir mi

Olur. Bir de avantajix üzerinden dr ye bağlanıp alin yüzde 2.5 cash back gelsin. Sonra harcarken bir yüzde 5 cash back daha.

• semihhhhhh S kullanıcısına yanıt
    hediye kart online alınamıyordu diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum?
  • Arkadaşlar üye işyeri mi değil mi, sektör ne geçiyor gibi sorular var hepimizin aklında.
    Benim bulabildiğim en net kaynak bu: http://www.albarakaworldcard.com/Uye-Isyerleri

Burada nokta atışı mağazaya kadar bulabilirsiniz. Umarım işinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cersav -- 11 Aralık 2016; 1:13:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacunainc

hediye kart online alınamıyordu diye hatırlıyorum, yanlış mı hatırlıyorum?

Alınmamış olsa ben niye size öyle bir yol gostereyim?

https://www.dr.com.tr/hediyekarti

• Merhaba arkadaşlar,

1) 11*100 tl harcama 125 tl Puan kampanyası için internet üzerinden gram altın satışı yapan bir yer var mı bildiğiniz?

2) Ben ara sıra carrefourdan hediye kart yükler, ileriki dönemde harcamak için saklardım kendime, kuyumcu çözümünden başka pratik bir alternatifiniz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: semihhhhhh

quote:

Orijinalden alıntı: cesar2005

D&r hediye kart olur mu arkadaslar, 20 +10 gelir mi

Olur. Bir de avantajix üzerinden dr ye bağlanıp alin yüzde 2.5 cash back gelsin. Sonra harcarken bir yüzde 5 cash back daha.

Avantajixi unuttum.

• cersav kullanıcısına yanıt
    Burada sehirdeki gratis kozmetik aramamda cikmadi 250 yapmistim gecerli mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sazan84

Merhaba arkadaşlar,

1) 11*100 tl harcama 125 tl Puan kampanyası için internet üzerinden gram altın satışı yapan bir yer var mı bildiğiniz?

2) Ben ara sıra carrefourdan hediye kart yükler, ileriki dönemde harcamak için saklardım kendime, kuyumcu çözümünden başka pratik bir alternatifiniz var mıdır?

Merhaba bulunduğum şehirdeki Carrefour hediye kart tarzı bir ürünlerinin olmadığını söyledi. Siz nerden ve nasıl alıyorsunuz?

• tuventhh T kullanıcısına yanıt
    İstanbuldayım, 212 avm ve Armonipark avm den alıyorum genellikle. Bazen kasalarda olmuyor, müşteri hizmetleri kısmından alıp kasada doldurtuyorum.

Örnek bir kart fotoğrafı ekledim.

▓Worldcard Yılbaşı(125 tl) Kampanyası (9-31 Aralık)

• sazan84 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• eğer uygun ürün bulunabilirse e-hamal kampanyası da güzel bir kombo olarak görünüyor.
    cüzdanla 100tl alışverişe 15 wp veriyor, kargo ücretsiz, ayrıca hediye olarak 1lt zeytinyağı ve 500gr zeytin de ekliyorlar sepete.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cvr

Sanalmarket kapıda ödemede dikkat edin yine de. Ykb posu istemiştim, işbankası'ndan çekilmiş. Aradım akşam tekrar gelecekler, iptal edip tekrar çekecez

2 gündür gelecez dediler, gelmediler, dolayısıyla iptal edemedik. Şimdi ben bunları nereye şikayet edeyim? Yapı kredi'ye mi yoksa Migros'a mı?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.