Şimdi Ara

World Warfare & Economics

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar geçenlerde yeni bir oyun keşfettim. Oyuna gerçekten aşırı yükseldim. Bu yüzden paylaşmak istedim. Oyun özellikle Super power, Power Revolution, Supreme Ruler serilerini oynayan insanları ilgilendiriyor. Oyunun adı World Warframe & Economics , oyun 2000-2020 arası istediğiniz bir dönemde başlayıp ülke yöneteceğiniz bir oyun. Oyunda aklınıza gelebilecek herşey var. Ekonomi,politika,Sanayi,Askeriye,Eğitim,Sağlık,Altyapı,Küresel kuruluşlar,Uzay yani daha sayamayacagım kadar aklınıza gelebilecek herşeyi kapsayan bir oyun. Ve gerçekten bunlar böyle yüzeysel şeyler değil. Yani burada politikayı anlatmaya çalışsam imkanı yok yazı bitmez. Ve oyun şuan alpha sürümünde, bazı oynanış videoları var,bunları izlediğim ve oyunun discord sunucusunda edindiğim bilgilere göre eğer ki bir sorun olmazsa yukarda saydıgım serileri oynayan birisi olarak gerçekten bunları geçebilecek bir oyun. Ve ayrıca oyun 4 yıldır tek bir kişi tarafından geliştiriliyormuş. Sonradan yatırımcılar bulunmuş. Bazen böyle tek kısı tarafından gelıstırılen oyunlar bomba etkısı yaratıyor. Bende bu oyunun Geopolitical Simulator tarıhını degıstırecegını dusunuyorum.

Yani ben hergün yeni birşey öğrenıyorum ve gerçekten şaşırıp kalıyorum. Sizde araştırırsanız zaten neden bu kadar yükseldiğimi anlıyacaksınızdır. Merak edenler için oyunun steam sayfasını bıraktım. Ve bu arada şuanda Türkçe yok yapımcı oyun çıktıktan sonra eklenecek ilk dillerden birisi oldugunu belirtti. Sizler de begenırsenız ıstek lıstenıze oyunu alabılırsenız ıyı olur. Ayrıca Dc sunucusunda kapalı beta için başvurular devam ediyor, Nisanda kapalı beta başlıyacak, Temmuz gibi oyun çıkış yapıcak.

.

World Warfare & Economicsstore.steampowered.com
    World Warfare & Economics on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1700300/World_Warfare__Economics

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreAydn61 -- 12 Mart 2023; 16:12:59 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.