Şimdi Ara

World of Warships rehber - inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eminim Forumda birçok aktif oyuncusu vardır bu oyunun. Fakat ben yeni başlayanlar için yardımcı olacağını düşündüğüm çok iyi bir rehber hazırladım.

Oyunumuz World of Warships. Wargaming firmasının çıkardığı son oyun. 17 Eylül 2015 tarihinde çıkışı yapılan oyun içerisinde henüz ülkelerin gemileri tam olarak yerini almadı. Amerika ve Japonya gemileri dışında diğer ülkelerin gemileri tek bir türden oluşuyor.
    Dünya savaşlarını konu alana ve deniz savaşlarına yoğunlaşan oyunumuz gerçekten çok detaylı ve strajik öğeler içeriyor.

Rehberimizi okumak ve yorumlarınızı yapmanız için lütfen aşağıdaki linke gidiniz.
    http://www.oyuncunundiyari.com/f2p/world-of-warships-rehber-inceleme-ilk-bakis/

• Wot'a göre dahamı detaycı? Yani zırh delmeymiş kalibreymiş şuymuş buymuş?
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Wot oynamadım malesef bilmiyorum nekadar detaylı fakat mermi çapı vereceğiniz hasarı etkiliyor. Ayrıca atış menziliniz ve hasar veriş yönünüzde çok etkiliyor.
    Mesela attığınız toplar geminin yan savunmasına çarparsa zırhı delemiyor. Centinel yani kumanda merkezine vuracağınız vuruşlar kritik hasar veriyor vs.
  • Requizm kullanıcısına yanıt
    Wot oynamadım malesef bilmiyorum nekadar detaylı fakat mermi çapı vereceğiniz hasarı etkiliyor. Ayrıca atış menziliniz ve hasar veriş yönünüzde çok etkiliyor.
    Mesela attığınız toplar geminin yan savunmasına çarparsa zırhı delemiyor. Centinel yani kumanda merkezine vuracağınız vuruşlar kritik hasar veriyor vs.
  • Allah askina bu nasil update ? Oyunu zorla bitirmeye mi calisiyorlar anlamadim ....

• bu update değilki sadece 1 nisan için koyulmuş bir etkinlik oynamazsın olur bıter ben oynamıyorum mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzeyefe1

bu update değilki sadece 1 nisan için koyulmuş bir etkinlik oynamazsın olur bıter ben oynamıyorum mesela..

Eğlenceliye benziyor kaçırmasaymışım keşke
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.