Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
6
Favori
26.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu araştırma puanları gemi hattını sıfırlayınca kazanılmıyomu bitane oynamadığım gemi hattını sıfırladım hiçbişey gelmedi hatta şu tersaneden 8 nci bölüme kadar geldim ordada ödüllerde vardı araştırma puanı oda gelmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sintai kullanıcısına yanıt
    gec gormusum konuyu yoksa satardim.
    ama yinede kamuflaji icin guzel oldu.

yanliz moskva ve kirov u elinde bulunduranlara wg satis doblonu hesaba yatirsa ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 12 Haziran 2020; 21:42:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan297

Bu araştırma puanları gemi hattını sıfırlayınca kazanılmıyomu bitane oynamadığım gemi hattını sıfırladım hiçbişey gelmedi hatta şu tersaneden 8 nci bölüme kadar geldim ordada ödüllerde vardı araştırma puanı oda gelmedi
    Sıfırlayınca direk puanlar gelmiyor,6 tierden ya da 7 tierden sonra gemiyle aldığın ilk galibiyete veriliyor. Zaten geminin yanında araştırma puanı sembolü oluyor. Tersane dediğin Dockyard ise orada öyle bir puan ben görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

gec gormusum konuyu yoksa satardim.
    ama yinede kamuflaji icin guzel oldu.

yanliz moskva ve kirov u elinde bulunduranlara wg satis doblonu hesaba yatirsa ya.
    Bedavadan 2 premium gemimiz oldu, yeter gari:))
    Kirovu salla da Moskva iş görür
  • Moskvayı pruvadan savaşta tek geçerim. Özel znamesky kaptanı ve modülüde takınca zombiye dönüşüyor. AL.Nevsky biraz farklı bir gemi. Bol bol haritada gezip savaşmak lazım. Kirov ve Kotovsky ise koleksiyon niyetine durur. T9 T10 dışında oyun oynamam zaten.
  • yanliz yanlis hatirlamiyorsam abd kruvazor agaci ikiye bolundugunde wg bana belese new jersey ve dallas vermisti

cunku agacta 7. sirada cleveland taydim.8. gemi nev jersey i almak icin kasiyordum.onun kamuflaji vardi.bi gorev serisini bitirince 8. seviye 5 gemiye kamuflaj vermislerdi.hatta bu kamuflajlari monarch kiev ve ismini hatirlayamadigim alman muhribi ve fransiz kruvazorune de vermislerdi

neyse sonra agac bolundugunde bana dallas ve acamadigim new jersey liman yuvasiyla verildi

• bir sey daha sorayim.

odin gorevleri geldi.gorevler 18 jeton veriyor fakat odin 20 jeton la acilmakta

8000 doblon karsiliginda 8 jeton satin aliniyor.sizce odin icin 8 bin doblona degermi.en nihayetinde 8. seviye bir gemi

yoksa 5 bin doblona 10. seviyelere kalici kamuflaj mi almak mantikli

vede bu gorevlerde 10. jetonda graff spee yi acabiliyoruz.3 yil once graff spee ninnpesinde gorevi tamamlayanlara bu gemi verilmisti.simdi tekrar edinsek doblon ve liman yuvasi mi verilir.

moskva ve kirov da bunu yapmayan wg bu sefer yaparmi,yoksa satayimmi graff spee yi

ekleme:
    agir mi yoksa alaska mi su an 100 bin serbest arastirma oldu.

thunderer ve georgia ne zaman kaldirilacak bilgisi olan varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 13 Haziran 2020; 10:5:23 >
  • MMX 166 kullanıcısına yanıt
    Ben her zaman alaskadan korkarım. Agir 2, 3 defa karşıma geldiği oldu. Aynı korkuyu vermedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sintai

Sıfırlayınca direk puanlar gelmiyor,6 tierden ya da 7 tierden sonra gemiyle aldığın ilk galibiyete veriliyor. Zaten geminin yanında araştırma puanı sembolü oluyor. Tersane dediğin Dockyard ise orada öyle bir puan ben görmedim.

Alıntıları Göster
    Yok tersane dediğim odini almak için açılan yer varya orda ödül olarak vardı bi levelde onu aldım ama gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

bir sey daha sorayim.

odin gorevleri geldi.gorevler 18 jeton veriyor fakat odin 20 jeton la acilmakta

8000 doblon karsiliginda 8 jeton satin aliniyor.sizce odin icin 8 bin doblona degermi.en nihayetinde 8. seviye bir gemi

yoksa 5 bin doblona 10. seviyelere kalici kamuflaj mi almak mantikli

vede bu gorevlerde 10. jetonda graff spee yi acabiliyoruz.3 yil once graff spee ninnpesinde gorevi tamamlayanlara bu gemi verilmisti.simdi tekrar edinsek doblon ve liman yuvasi mi verilir.

moskva ve kirov da bunu yapmayan wg bu sefer yaparmi,yoksa satayimmi graff spee yi

ekleme:
    agir mi yoksa alaska mi su an 100 bin serbest arastirma oldu.

thunderer ve georgia ne zaman kaldirilacak bilgisi olan varmi
    Ben aldım 8000 doblon harcadım odin için ama daha hala açamadım

• Öncelikle odin görevlerinde yani dockyard da araştırma puanı veren bir kısım görmedim. Ayrıca 20 Odin görevinden 18 ini yapıp son ikisine 3500 doblon verip gemiyi alıcaz. 8000 doblon harcamak zorunda değilsiniz. G.Spee için doblon verilmez. Para, kamuflaj ve yuva verilir. Elinizde Spee varsa satmayın daha fazla para gelir.

Amerikan ağacındaki durum biraz farklıydı. Dal ikiye ayrılıyordu ama gemilerin yeri de değişiyordu vs. Ayrıca special gemi vermediler sadece dal gemileri vermişlerdi. O yüzden şu anki uygulama bence normal. Benim gibi haberi düştüğünde günde bir iki maç atıp donskoiye 250k shchorsa 150k xp hazırladıysanız gemileri çıkar çıkmaz alırsınız zaten.

World of Warships - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sintai -- 13 Haziran 2020; 20:28:40 >

• Ben açıkcası para harcamam. Black friday zamanı Premium alırım belki 6 aylık yada yıllık. Onun dışında doblon lazım olursa 100tl altı alırım.
    Gemi için filan para harcayamam. 2, 3 tane 10. seviye gemim olsun yeterli. Onlarla oyalanırım, yeter bana. Eskisi gibi oyun için ölüp, bitmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Ben açıkcası para harcamam. Black friday zamanı Premium alırım belki 6 aylık yada yıllık. Onun dışında doblon lazım olursa 100tl altı alırım.
    Gemi için filan para harcayamam. 2, 3 tane 10. seviye gemim olsun yeterli. Onlarla oyalanırım, yeter bana. Eskisi gibi oyun için ölüp, bitmiyorum
    Oyun oldukça eğlenceli ama öyle her çıkan premium gemiyi almak saçmalık hakkaten. Bu Odin'in görevlerini 18 e kadar getirebilirsem 3500 doblon veririm. Yoksa baştan 8k doblon ver sonra yine 3.5k ver üstüne görevleri yap, kalsın almıyım! En güzeli dediğin gibi %50 indirim zamanlarında 1 yıllık premium alıp oynamayı sevdiğin 5-10 gemiyle keyfine bakmak.

Oraya kadar getirebilirsem 3500 doblon verir alırım ama zor. İlk seviyeyi bile 3 günde geçtim Benim gibi casual takılan adam için sıkıntı. Belki Graf Spee gelir.
  • Ben ilk görevi bitirmedim bile ama görevin süresi baya uzun bu sefer rahat rahat yapılır.
  • ohio yu actiktan sonra siegfried icin kasicam,ya da agir de olabilir.odin icin doblon harcamaya degmez sanki.3500 doblona 1500 daha ekleyip 10. seviye ye kalici kamuflaj almak daha mantikli

yanliz indirim kuponu geldikten sonra thunderer i aldim.pek memnun kalmadim.zira 9. seviye mushashi daha iyi gibi

ayrica shikishima azmani icin 32000 celik fazla sanki.biraz daha ulasilir olsaymis keske

benim gibi beleslerle yetinen,oyuna para vermeyen varmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMX 166 -- 24 Haziran 2020; 22:16:15 >
  • MMX 166 kullanıcısına yanıt
    Bende para vermiyorum. Sadece 2 aylık premium hesap almıştım. Karantina da hazır evdeyken hızlı kasayım biraz diye. Ama ben fazla kasmıyorum yaa günde 5-6 el atıp, çıkıyorum.
  • Ben klan arıyorum fakat yeni hesap kasıyorum eski nickim:TheWartmongers idi galiba wot hesabımla birlikte satıldı malesef nickim:AnaBacıVokke umarım ceza almam nickden dolayı :)
  • Şu oyunda isim değiştirmek neden doblonla arkadaş adamlar heryerden kazanıyo

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.