Şimdi Ara

World of Warships - Ana Konu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
6
Favori
26.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HollowFlea

Ben klan arıyorum fakat yeni hesap kasıyorum eski nickim:TheWartmongers idi galiba wot hesabımla birlikte satıldı malesef nickim:AnaBacıVokke umarım ceza almam nickden dolayı :)
    Göksel? Klan lazımsa buyrun. Bonuslardan faydalanmak isteyenler gelebilir. EJDER
  • Evet benim bugün başvuru yaparım teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 1 Temmuz 2020; 17:14:52 >
  • ufukta kaldirilacak gemi varmi.alaska icin youtube de bir kanal kaldirilacagini soyluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MMX 166 kullanıcısına yanıt
    Duymadım ama belli olmaz bunların işler. Bu aralar WG sele kapılmış gibi ilerliyor. Oyun saçma yerlere geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu wargamingin ücretleri nolcak böyle ya indirim yazmışlar yanına ama indirim falan yok hep aynı serbest deneyim çeviremiyorum doblonla arkadaş birikti kaldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    BLack Friday zamanı indirim yapıyorlar. Geri kalan günlerde bir şey yok, hep aynısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

BLack Friday zamanı indirim yapıyorlar. Geri kalan günlerde bir şey yok, hep aynısı.
    Fiyatlar çok uçuk 9ncu seviye premium gemi fiyatına ayrı bir oyun satın alınır yani

• merhabalar.
    arastirma puanlariyla alinabilen ve ugruna 3 agaci tekrar oynayarak elde ettigim ohio ile bir mac yaptim.mac sonu benden 18 doblon kesildi.neler oluyor.bilgisi olan varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

merhabalar.
    arastirma puanlariyla alinabilen ve ugruna 3 agaci tekrar oynayarak elde ettigim ohio ile bir mac yaptim.mac sonu benden 18 doblon kesildi.neler oluyor.bilgisi olan varmi
    Doblonla alınan kamuflaj var tek kullanımlık sanırım onu takmışsındır yanlışlıkla belki

• oguzhan297 kullanıcısına yanıt
    kamuflaj degil de bayrak varmis.bitince doblon la takilmis

soyle birsey var.galiba amerikan zirhli agaci bolunuyor

https://www.youtube.com/watch?v=z5z4-sNAGkM&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: MMX 166

kamuflaj degil de bayrak varmis.bitince doblon la takilmis

soyle birsey var.galiba amerikan zirhli agaci bolunuyor

https://www.youtube.com/watch?v=z5z4-sNAGkM&feature=youtu.be
    Olabilir dikkat etmek lazım yeni gelecek amerikan gemilerinin tiplerini pek sevmedim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan297 -- 12 Temmuz 2020; 17:47:59 >
  • Birkaç gündür etkinlik gemisi Odin'le oynuyorum, oldukça güzel bir gemi olmuş. Sekizinci seviye premium olduğu için güzel kredi kazandırıyor, özellikle de bayrak/premium hesap vb ile. HP'si ve top kalibresi düşük olsa da genellikçe maçın sonuna kadar dayanıyor ve 90k hasara rahatlıkla ulaşıyor. Tabii ki tek başına maçı kazandıracak seviyede bir gemi de değil.
  • Father Torque kullanıcısına yanıt
    kamuflajinda ne gibi ozellikler var.

cidden 3500 doblon vermeye degermi.5000 doblona 10. seviye gemiye kalici kamuflaj alsan mac basi daha fazla para getirir de o yuzden ikilemdeyim bende

• MMX 166 kullanıcısına yanıt
    Kamuflajının özellikleri standart:

* Yüzeyden tespit menzilinde -%3
    * Gemiye ateşlenen mermilerin dağılımına +%4
    * Maç sonu gemi bakım masraflarında -%10
    * Maçta kazanılan deneyim puanına +%50

Standart 70-90k hasar verilen bir maçı kazandığında ortalama 250-300k kredi kazandırabiliyor, bayrak vb varsa 400-450k olduğu da oluyor. 1 günlük hediye premium çıkmıştı etkinlik konteynerinden, o gün kasayı baya bir toparladım. O günden bir örnek paylaşayım (son derece ortalama bir hasar verilen maç için):

World of Warships - Ana Konu

170k hasar verdiğim maç da oldu onda da 800k kredi verdi örneğin. Kredi kazandırmasını geçtim oynaması çok keyifli bir gemi şimdiden favori gemim oldu diyebilirim ki ben aslen destroyer oynayan biriydim, bu gemi ile yeniden BB'lere dönüş yaptım. 3500 doblon vermeye değer mi? Benim için verdiğim her kuruşu sonuna kadar haketti. Diğer yandan premium dükkanda en düşük T8 BB'nin 216TL olduğunu da dikkate alırsak ekonomik yönden de oldukça iyi bir fırsat derim.

• Hepinize selam. Oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum. Eskiden oynadığım zamanlarda oyunda çok bot bulunuyordu bir maçta takımda 3-4 bot olduğunu görüyordum. Hala bu şekil devam etmekte mi? Gün içerisinde oynayacak oyuncu bulmakta sıkıntı çeker miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Semiyan

Hepinize selam. Oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum. Eskiden oynadığım zamanlarda oyunda çok bot bulunuyordu bir maçta takımda 3-4 bot olduğunu görüyordum. Hala bu şekil devam etmekte mi? Gün içerisinde oynayacak oyuncu bulmakta sıkıntı çeker miyim?
    Random ve ranked maçlarda oyuncu bol. Coop maçlarda bot olabiliyor. Slm.
  • İyi akşamlar. Çoook uzun zaman önce bir süre oynamıştım. 1-2 gün önce indirmeyi denedim ama 2-3 saatte yüzde 2 anca ilerleyince iptal ettim. Oyun indirmede bir sıkıntı mı var veya oyunun kendi indirme programı mı sıkıntılı.
  • TITAN291 T kullanıcısına yanıt
    Boyut çok fazla, ondan bence. Hatırladığım kadarıyla 40gb üstünde olması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Peynir

Boyut çok fazla, ondan bence. Hatırladığım kadarıyla 40gb üstünde olması lazım.
    37 küsür GB. Bu akşam bir daha bakarım inecek mi. Sırf yüzde den dolayı değil indirme hızı da düşüktü.
  • özel,premium ve elit gemiler arasindaki fark tam olarak nedir.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.