Şimdi Ara

World of Warplanes (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
182
Cevap
2
Favori
21.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birine sordum oyunda 1 sen dedi ama bu aralar kayıtlar artıyor galiba maçlara 14 kişi çıkmaya başladık
  • Messerschmitt serisi nasıl daha çok bununla oynuycamda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack1

quote:

Orijinalden alıntı: bigthunder

valal chatta söylediklerine göre gamepad ile daha iyiymiş ama joystick ile kontrol çok güzel oluyor diyorlar iyi oyuncuların hepsinde joystick varmış zaten oyun parametreleri ona göre düzenlenmiş galiba

http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/joysticks/291

ben bunu kullanıyorum gayet rahat ping 180 olmasına ragmen ama eu gecmem gerek yoksa yüksek pingde vuruş zor oluyor

yada buda olabilir

http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/joysticks/5855

fiyatları nekadarki yoksa garibandan alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: tayox06

Kapalı betaya geçmesıne rağmen bana e-posta gelmedi.Beklıyorum hala

aynen banada gelmedi
  • alpha başladığında kaydolmuştum hala gelmedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

quote:

quote:

valal chatta söylediklerine göre gamepad ile daha iyiymiş ama joystick ile kontrol çok güzel oluyor diyorlar iyi oyuncuların hepsinde joystick varmış zaten oyun parametreleri ona göre düzenlenmiş galiba

http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/joysticks/291

ben bunu kullanıyorum gayet rahat ping 180 olmasına ragmen ama eu gecmem gerek yoksa yüksek pingde vuruş zor oluyor

yada buda olabilir

http://www.logitech.com/tr-tr/gaming/joysticks/5855

fiyatları nekadarki yoksa garibandan alırız

vatanda 56 lira sanırım ilk link 2. zati türkiyede zor bulursun

• quote:

Orijinalden alıntı: cesuresesli

Messerschmitt serisi nasıl daha çok bununla oynuycamda

.
  • quote:

üye girişi yapıp deneyin benim 4 arkadaş indirdi o şekilde

http://na.worldofwarplanes.com/en/update

Yahu leaderjack anlamıyonmu, Değiştirsene şu linki, Millet tıklayıp tıklayıp yanlış oyunu indiriyor. Bir sürü küfürmü yemek istiyorsun. Anlamıyormusun, millet avrupa sunucusunda oynuyor. Boş boşuna millete kota harcatıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamarque

quote:

Orijinalden alıntı: Tiger im Schlamm

Sıçtın sıvama bari

@bigthunder
    noktayı koymuşlar almışsındır cevabını
    ben istedimki sizlerde t10 uçaklar alın zevki yaşayın yoksa banane ki ister reportla ister tamir yap ister yapma

üslubunuzdan seviyeniz anlaşılıyor sizinle atışacak değilim
  • quote:

quote:

quote:

Sıçtın sıvama bari

@bigthunder
    ben istedimki sizlerde t10 uçaklar alın zevki yaşayın yoksa banane ki ister reportla ister tamir yap ister yapma

şimdi ben tükürdüğümü yalıyorum dememek için üslubumuza laf atma seninde alaycı ve aşağılayıcı tavrın için aynı şeyler geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lamarque -- 20 Haziran 2012; 23:32:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sıçtın sıvama bari

@bigthunder

şimdi ben tükürdüğümü yalıyorum dememek için üslubumuza laf atma seninde alaycı ve aşağılayıcı tavrın için aynı şeyler geçerli.
    Bi dahada seni bu konuya mesaj atarken görmiyeyim

• Oyun şuanda Alpha modunda. Eğer oynamak isteyenler varsa, Kapalı beta anketine katılıp, değerlendilirmek için bekleyecek. Daha sonra e-mail ile geri dönüş yapılıyor.
  • oyunun betasi icin bana mail geldi indiriyorum simdi dosyayi, davetiye kodu da gelmedi dogrudan indirme linki geldi, fakat bu north amerika icin.
  • EU için davetiye geldi az önce. 5-6 ay önce betaya başvurduğum accounta atmayıp dün başvurduğum accounta attılar yalnız
  • ya bana gelmiş ama amerikan serverında :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemomando -- 9 Ağustos 2012; 17:41:02 >
  • alismasi zor bir oyun olmus ve acikcasi ilk izlenimim gereksiz bir oyun, cok oynanir degil simdilik.
  • Yıllar sonra beklediğim tek mmo oyundu ama şuan için çok kötü bir durumda. Kontroller rezalet diyebilirim. Dota 2 gibi input lag var oyunda ping olmamasına rağmen yaptığın hareketler geç işliyor oyuna. Hem mouse hemde gamepad ile denedim sensivity vs. uğraştım ama malesef durum böyle ve son olarak optimizasyon WoT'a göre daha kötü.
  • 1 hafta önce davet gelmis yeni gördüm oyunu indirdim fakat ilk izlenimlerim kontroller oldukca zor motor cabuk ısınıyor dolayısıyla manevralarda sıkıntı cekiyoruz.Belki joystick olmadıgı icindir fakat daha joystick aldıracak kadar güzel bir oyun göremedim beklemedeyiz bakalım neler olacak.
  • Ben biraz araştırma yaptım bu oyun hakkında evet kontroller zor klavyeden joystick le oynanma seviyesi dahada kolaylaşıyor ama tabi bir tane bile olsa böyle oyun oynamanız oyuna daha çabuk alışmanızı sağlamakta.oyunun kontrollerini de en kolay seviyeye ayarlanmaya çalışılıyor (hedefe kilitlenme,hız sabitleyici,hedef takipli füzeler) şeyler düşünülmeli bence.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.