Şimdi Ara

World Of Warcraft - LG X130?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar LG X130 aldım ama World Of Warcraft en fazla 16 FPS'de çalışıyor

Şu an aletin RAM'i 1 GB... Ben bunu 2 GB'a yükseltsem sorunsuz oynayabilirmiyim sizce? Ekran kartı çok basit ve yetersiz bunu biliyorum ama bazı arkadaşlarım 2GB'a yükseltirsen rahat rahat oynarsın dedi... Bilgisi olan varsa bu sorumu cevaplayabilirse sevinirim

Diaßlo The Wanker'a selamlarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herdist -- 3 Haziran 2010; 5:08:37 >

• Merhaba,

Öncelikle şunu söyleyebilirim Atom işlemci varken Wow'u iyi oynayabilmeniz mümkün değil Wow gibi online oyunlar normal bir oyunun gerektirdiğinden fazla işlemci/ram kombinasyonu kullanıyorlar. Bu yüzden işlemci Online oyunlarda fazlasıyla önemli. Malum ki elinizde bulunan "Lg x130" eğer yanlış görmediysem bir netbook ve gerek ekran kartı gerekse işlemci olarak böyle bir oyunu kaldırmak için tasarlanan cihazlar değil
    Tabi ki şuanda bu FPS değerini siz en düşük ayarlarda (Low) almışsınızdır diye tahmin ediyorum ama sorunuza gelicek olursam ram'i değiştirmeniz şuanda size bir avantaj sağlamaz, Aldığınız FPS değerini fazlasıyla değiştirmez. Fakat normal windows kullanımınız da avantajınıza olur.

Not: Bu yazdıklarımı bir Wow oyuncusu olarak belirtmekteyim

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tydd -- 3 Haziran 2010; 11:23:15 >

• Evet bütün ayarlar low'da ve oyun Orgrimmar'a girince 8 FPS'lere düşüyor

Madem RAM taktırmanın bi' faydası olmayacak bende WoW'da quest falan yapmak için kullanırım artık

Teşekkürler.
  • p.m e bak baklım herdist. düzelme varsa burda paylaşayım.
  • Yok bi' gelişme olmadı maalesef...
  • 400 mhz yaptınmı ?program okey dedimi?

şahsen ben warcraft3 yani dotada 20 fpsden 30 ları gördüm..
  • Evet... 400mhz'yi seçip SET tuşuna bastım. Oyuna girdim 1 FPS bile artış olmadı maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.