Şimdi Ara

World of Warcraft - Battle for Azeroth - Classic (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
1
Favori
5.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla eskilerin çoğu buna hücum edecektir eminim blizzard bu sefer herkesi susturdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kvo35

Asıl dağ gibi thrall ı çoluk çocuk sahibi yapıp. world shaman ayağına harcadılar.

Doomhammer sahibi , dragon soul taşıyıcısı adam . en son boynunda kolye ayağınd sandaletle geziyordu.

Thrall tüm Warcraft aleminde en sevdiğim ve saygı duyduğum herodur.

Üstüne tıklayınca Warcraft'ta. I'm the Warchief, my life for the Horde deyişi.

Grom öldüğünde hepimizi özgür bıraktın deyip feryat edişi. Ahh ah.

Orgrimmar'a Alliance saldırdığında tradeten Thrall'u kesiyorlar diye yazı görünce hepimiz işimizi gücümüzü bırakıp yardıma giderdik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi we[AGRA] -- 3 Kasım 2017; 23:40:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aynen abi bu sebeple battle for azeroth u leşş paket olarak şimdiden ilan ediyorum.sene olmuş 2018 sylvanasın "for the horde" diye bağırmasına ancak ergenler gaza gelir. hiç bir derinliği ve çekiciliği yok gibi görünüyor. ha bir tek classic server olayı var onuda hemen çat diye koyacaklarını sanmıyorum.
  • eğer blizzard vanillayı ücretsiz yaparsa baya oynanır
  • Oyun şu an ücretsiz zaten. ben aylardır para vermedim.

Bu arada başlıgı "World of Warcraft - Battle for Azeroth" olarak güncellerseniz yeni başlık açılmasın buradan devam edelim.
  • Acikcasi orc olmayan birisinin for the horde diye bagirmasi bana daha cekici geliyor. Alliance da hala human ustunlugu var, en azindan horde degisiyor az da olsa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Oyun şu an ücretsiz zaten. ben aylardır para vermedim.

Bu arada başlıgı "World of Warcraft - Battle for Azeroth" olarak güncellerseniz yeni başlık açılmasın buradan devam edelim.

hangi oyun ucretsiz?
  • kvo35 kullanıcısına yanıt
    Saurfang ihtiyar, Rexxar wanders alone... Sen de amma meraklıymışsın çoban garroshun sürüsü olmaya. Sylvanas haketti Warchief olmayı. Anduin gibi mirasyedi değil. Banshee Queen gürleyecek düşmanları titreyecek. Herkes akıllı olacak.
  • ya anduine göre tabiki sylvanası tercih edirim. anduin bildiğin gaylliance cinematic te zaten anduin çıkıpta gözlerde yaş falan bir gülme geldi ama sylvanasa yol yapan blizard rexxar a her türlü yol yapardı. vanilladan buraya lore nerelere geldi :) en basitinden thrall örneği vermiştim. zibilyon tane title taşıyan adamı earthen ring ayağına yok ettiler piyasadan. legion başında dandik demonlara yaralandı falan . thralldan bahsediyoruz
  • Mükemmel bir haber

• güzel bir haber , hali hazırda Light’s Hope Elysium serverinda oynuyorum zaten classic WoW , artık resmi olarak da olucak olması guzel oldu

bundan 3-4 sene once Emerald Dream vanilla serveri vardi konusu baya canliydi burda arkadaslarla guild kurmustuk

keza ayni sekilde Nostalrius’da da boyleydi ama sonra Elysium zamaninda konulari yoneticiler silmeye baslamisti yasal degil diye burdan yoneticilere selam ediyorum

• quote:

ya anduine göre tabiki sylvanası tercih edirim. anduin bildiğin gaylliance cinematic te zaten anduin çıkıpta gözlerde yaş falan bir gülme geldi ama sylvanasa yol yapan blizard rexxar a her türlü yol yapardı. vanilladan buraya lore nerelere geldi :) en basitinden thrall örneği vermiştim. zibilyon tane title taşıyan adamı earthen ring ayağına yok ettiler piyasadan. legion başında dandik demonlara yaralandı falan . thralldan bahsediyoruz

Nasılda kıskanıyor Alliance'ı Anduin bildiğin Brad Pit olmuş daha ne olsun Kral dediğin Anduin gibi olur.Zombi Sylvanas'dan çok daha iyidir.
    Ayrıca Tedrassil'i yakmak nedir Horde hikayedeki en sevdiğim yerdi orası.Anduin umarım Horde'u yok eder
    World of Warcraft - Battle for Azeroth - Classic

• Aléister Crowley kullanıcısına yanıt
    sizde undercityi yok ediyorsunuz ödeştik işte xd

• Ne zaman çıkacak , akıllara gelen ilk soru bu şimdilik.. Efsane geri dönüyorrrr

Vanilla serverlarının çıkması demek yeni expansionun da iyi olacağı anlamına geliyor.Umarım önceki explerdeki hataları düzeltirler. PVP temalı expansion bizi bekliyor.
  • Tedrassil yandıktan sonra neyleyim Undercity'i yok etmeyi
  • Bu güzel oldu işte

• bence 2-3 aya çıkar yeni expansion gelene kadar millet vanillada takılır legionunda sonlarındayız zaten iyi oldu bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-225FEBD6D -- 4 Kasım 2017; 1:54:15 >
  • Vay, ekibi tekrar topluyoruz :)

40 levela kadar bineksiz ordan oraya koştur eskiden zordu. Tekrar Barrens’ın eski halini, Thousand Needles’ın su basmadan önceki halini, Brill’i görebileceksek bu güzel.

Undead olarak başlayıp ilk Deathknell’den çıkışım, oyunda başladığım kasabadan ilk dışarı çıkıştı, Scarlet’lar, Murlock canavarlar.

Eskisi gibi keşfetme duygusunu deneyimleyemeyeceğiz işin kötü yanı o. Çok daha fazla zamanımız vardı, günün 10 saatini oyuna ayırabiliyorduk, hayat sonsuza kadar sürecekmiş gibi geliyordu, vaktimizi hunharca harcıyorduk. Şimdi 10 yıl önceki arkadaşların çoluğu çocuğu vardır.

• Vanilla server ne zaman gelecek acaba yine yamayla birlikte gelecekse 5-6 ay'a anca gelir. :(
  • Allah diyorum. Eskisi gibi her yere yaya kostur. Superrr

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.