Şimdi Ara

World of Tanks Turnuva Bölümü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anl4

Arkadaşlar bildiğiniz gibi oyunda sürekli haftalık turnuvalar oluyor. 2,3,7 kişilik takımlar gibi kategoriler var. Format genelde 10 takımdan oluşan ligler şeklinde oluyor ve ilk 4 takımın her oyuncusu gold alıyor yani altın kazanmak çok da zor olmuyor. Aynı zamanda maçlar keyifli geçiyor, güzel muhabbet oluyor. Bu başlık altında daha rahat bir şekilde takım oluşturup turnuvalara katılabiliriz.

Şu da haftalık turnuvaları takip edebileceğimiz link:

http://worldoftanks.eu/tr/tournaments/

beni de alır mısnız takıma?

• Hocam sabit bir takım yok, turnuva zamanı kayıt yapan kişi buraya yazıyor linki ve varsa şifresini filan, diğerleri de saati uygunsa o linkten katılıyor. Yani konuyu takip etmeniz gerekli...

Abdullah: O zaman iyimiş ya ben tek etaptaki ödülü sandım onu yazık olmuş... Düşük tier tankları sevdiğimi biliyosun :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anl4 -- 9 Mayıs 2016; 18:58:58 >
  • anl4 kullanıcısına yanıt
    Hepimizin boş vakti vardı, tek etaplı sanıyorduk ama değilmiş. Yapacak bir şey yok. Sınav zamanı da geldi şimdi hiç yapamam
  • Turnuva var dediler?!
  • 16 Mayıs Pazartesi Saat 20:00 Tier 4 Turnuva...

http://worldoftanks.eu/tr/tournaments/1082/team/752030/
  • Şeytanın bacağını kıracağız az kaldı...

World of Tanks Turnuva Bölümü
  • Ben geç kalmasaydım o eksik oynadığınız maçı da kazanacaktık ve lideri de zaten yenmiş olduğumuz için ikili averajla 1. olacaktık
    Birlikte oynadığımız ilk maçı düşününce büyük ilerleme kaydettik...3 lü turnuva bambaşka birşey...Bir dahakine alırız o birinciliği inşallah...
  • bu başlığı yeni keşfettim, ihtiyaç olursa bana da pm atar mısınız? :)
  • Benim hesaba 400 yüklenmiş sanki... Ben mi yanılıyorum acaba önceden de vardı da aynı anda mı yüklendi diyeceğim ama zor ihtimal...

@Anadolu: Tabi ama konuyu takip ederseniz daha iyi olur.
    Yüklendi bana da mail geldi.
  • 23 Mayıs Pazartesi Saat 20:00 Tier 4 Turnuva...

http://worldoftanks.eu/tr/tournaments/1117/team/808546/
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

Yüklendi bana da mail geldi.

Ama ne kadar yüklendiği yazmıyor mailde. Bana 400 yüklenmiş.
    Yüklendikten sonra oyuna ilk giriş yaptığın anda yazıyor ne kadar yüklendiği. Hem zaten kaçıncı olduğumuz belli bizim, yani ne kadar kazanacağımız belli. Eksik gönderecek halleri yok ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

Yüklendikten sonra oyuna ilk giriş yaptığın anda yazıyor ne kadar yüklendiği. Hem zaten kaçıncı olduğumuz belli bizim, yani ne kadar kazanacağımız belli. Eksik gönderecek halleri yok ya

Hacı eksik değil işte fazla diyorum ben o yüzden şaşırdım:) 2.lik ödülü 400 gold muydu yoksa?
    Bendede ne kadar olduğu yazmıyor ama asisstant uygulamasından turnuva öncesi ss alıyorum, 400 yatmış son turnuvadan...
  • Yedek 1 kişi gerekli takıma. (Pazartesi 20:00)

http://worldoftanks.eu/tr/tournaments/1117/team/808546/

şifre:1234qwer

edit: yedek olmuyormuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anl4 -- 21 Mayıs 2016; 17:14:26 >
    2.ödülü 400, yani gelen normal altın. Bu arada tek tur olan turnuvalarda yedek alınmıyor maalesef. Yedek, sadece playoff lu turnuvalarda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilswale -- 21 Mayıs 2016; 17:01:10 >
  • Futbol turnuvasına katılacak var mı? Beni yazın takıma...
  • Benden turnuvalara uzunca bir ara. Yaz boyunca çalışıyor olacağım. O yüzden vakit bulabileceğimi sanmıyorum. Size başarılar arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.