Şimdi Ara

World of Tanks Turnuva Bölümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Abi istersen şimdiden kur bi takım burdan katılanlar olur. Benim oynayacağım kesin değil, yarın belli olur. Bir de şifre koy istersen abi buraya yazarsın.
  • Ayın 6'sında ki turnuvada 4,6 ve 8.seviyeye katılabiliyorsun. Hepsine birden katılsak, bütün savaşlara yetişemeyiz herhalde. Seviyeler arasında 5 er dakika var. Acaba ikisine katılsak yetişebilir miyiz?
  • Her turnuva için sadece bir seviyeye kayıt yapılabiliyor.
  • Yok yetişmiyor...Birini seçiceksin...

Ben Tier4 için bir takım kurdum...Katılmak isteyen olursa şifreyi pm ile gönderebilirim...Maçlar yarın akşam TSİ 21:00 de başlıyor 23:00 e kadar sürebiliyor...20:45 te EU2 serverında hazır olursanız iyi olur...Kesin şekilde bu saatler arasında uygun olanlar katılma isteği yapsın...Sonra küsmeyelim...

http://worldoftanks.eu/tr/tournaments/1056/team/661668/

***Tier 6 ve 8 içinde ayrı takımlar kurulabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 5 Nisan 2016; 20:50:42 >

• Rapator kullanıcısına yanıt
    Ben gelirim. Bu arada yanlış olmasın 21:00 da başlıyor yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilswale -- 5 Nisan 2016; 19:39:42 >
  • dewilswale kullanıcısına yanıt
    Pardon benim hatam...Düzeltiyorum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi ben varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anl4 -- 5 Nisan 2016; 22:14:55 >
  • Adam camp yapmasa ne güzel 1. olacaydım

World of Tanks Turnuva Bölümü
  • 1.sıradaki adamıda kesiyordum ama son anda 40 canla yaşadı =D
    Bu mesaja eklenen görseller:

World of Tanks Turnuva Bölümü
  • Tebrikler arkadaşlar 1'e 1'de hangi tanklarla oynadınız?
  • anl4 kullanıcısına yanıt
    Cromwell veya o-i ile oynamak aklımdaydı en başta. Sonra oynayacağım kişilerin hangi tanklara sahip olduğuna baktım.Çoğunluğun zırhsız orta tank olduğunu görünce, bir de şehir haritası çıkınca o-i aldım. Zaten ilk vuruşu ıskalamaz isen kolay gerisi. Açıkçası hiç pişman olmadım o-i ile oynamaktan. Sadece 1 kere oldum orda da adam(Amx 12t) korktu tek yerim diye kaçtı. Tank yavaş olduğu için de yetişemedim berabere bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilswale -- 6 Nisan 2016; 12:27:08 >
  • anl4 kullanıcısına yanıt
    Bende cromwell vardı tek onunla girdim.TOG II denen tankımda var hatta onunla mı girsem bir el diye düşünmedim değil.Canının çok olması avantajını kullanıp bir yerde yatarak kazanırım diye düşünmüştüm.Yatmak bana göre değil diye vazgeçtim.Ama TOG II ile maç kazananları duydum.Belki ilerleyen serüvenimde kullanırım.3 kez kaybettım ama 3 maçın 2sini kıl payı kaçırdım.AMX 12-T karşımdaki 5 mermisini attı sonuncuyu kaçırsa 90 canı kalmıştı çekiyordum onu.Diğer bir maçta ise karşımda VK3601H vardı nasıl olduysa mürettebatı çok sağlam sanırım 40 canı kaldı son atışlarda o önce doldurunca beni aldı.
    Hmm ben tier 4 turnuva sanmıştım. Aslında bire birde 6'ya katılmak da mantıklı dediğin gibi O-I ile. Ben de araştırayım bari bulunsun. O-I Exp var şuan benim garajda.
  • IIKingTigerII kullanıcısına yanıt
    Cromwell ile TOG-II ağaçlarını araştırmamıştım ben şimdi zor geliyor tier 1'den başlayıp 6'ya kadar kasmak :) Amx 12t ile baya macera yaşamış herkes ben de mi amx kullansam acaba hazır araştırılmış tank :D
  • Bizim grubun 1.si Tog II ile oldu. İlk maçımda onunlaydı onu yenebilirdim aslında ama dalgınlığıma geldi. Ben altımdaki tankın o-i olduğunu unutmuşum, adam direk karşıma geldi ben kenara çekilmedim. Nişan alıp vurmaya çalışıyorum. Sonradan farkettim, la benim dolum sürem fazlaydı ne yapıyorum ben diye kenara kaçtım. Orada beleşten 3 hasar yemeseydim oyun bendeydi. Acemilik işte :)

@Rapator aman takımı onaylamayı unutma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilswale -- 6 Nisan 2016; 15:59:55 >
    Ben unutmuşum onayı...Allah razı olsun kendi kendine onaylamış heralde...Maçlar 21:30 a alınmış...
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    İyi olmuş. Maçları kaçırma ihtimalim 0'a indi. Bu arada baktınız mı rakiplere? Bir ölüm grubu olmasa da, 2-3 tane dişli rakip var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dewilswale -- 6 Nisan 2016; 19:07:36 >
  • Ben de şimdi gruba baktım da hocam 2 takım dışında hepsi güçlü gibi geldi bana Tabi yeneriz ayrı konu
  • Geçen seferki gruba göre hakikaten dişli rakipler var...İlk 10 dakika gol yemezsek alırız...
  • İlk rakibimiz unicom. Adamın recenti 4.5k
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.