Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3290. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32883289329032913292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maçı yapan arkadaş Strv S1 ile yapmış bende onun için öyle yazdım. 103'den bahsediyorsanız sıkıntı yok.
  • arkadaşlar bu oyunu 2012 yılında oynardım bu konudada çok mesajım var.
    3 tane replay videom var sakladığım. bunları nasıl izleyebilirim ?
  • Uzun zamandır oynuyorum favori tankın o-ni. Japon ağır tank hastasıyım o-ho aldım sattım geri aldım şimdi alıştım çok hoşuma gidiyor genelde 10 ve 9 seviye tanklara atıyor ama yinede oyunda geri plana dusmuyorum şimdi is var is3 u çok övdüler ama is le oynamak ölüm gitmek işe yarar mı yoksa başka yoldan yürü tavsiyesine açığım.guven veren tank ariyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir önceki mesajımda pre hesapla daha iyi takımlara denk geldiğimi yazmıştım. o gün için kazanma oranım inanılmaz bir şekilde %80'di.
    dün ise kazanma oranım %20!
    oynayan aynı ben! bir gün önce de mevcut takımda exp/dmg sıralamalarında ilk 5 içindeydim hep.. ama dün muhteşem takımlarda, muhteşem maçlar çıkararak yine ilk 10 içerisinde olmama rağmen kazanma oranı nerelere geldi!
    %20 nedir ya şakamı? WG dün sen biraz fazla kazanmışın, istatistikleri bozuyon ben onu bir düşüreyim mi diyor ki?
    valla komplo teorisi üretir oldum bu oyun sayesinde. bu kadar da olmaz..
  • trgenesis T kullanıcısına yanıt
    Ozaman şöyle bir komplo da ben yaratayım.

Çok para harcayana iyi Rng ve mm, az harcayana naaaaaaa pabuç :D
  • trgenesis T kullanıcısına yanıt
    Yalnız çok iyi takımlara düşmek de kötü, devamlı senin kill'leri alıyor takımdaşların. Öteki yandan kötü takımlara düşünce normalde hiç şansın yok ama o kötü takımlarda senin gibi 2-3 kişi oldu mu da tadından yenmiyor, gelsin 5-6 kill'ler.
  • Ben yaklasik 4 5 yildir sadece 1-2 ay haricinde Premium suz oynamamisimdir. Senin ansin sadece tavafuktan ibaret bence. Cunku banada bir donem kesinlikle win alamazken bazende hic yenilmiyorum.
  • gördüğüm kadarıyla pre hesaba özel MM yok, istatistik sadece.

bayadir presiz oynuyorum, yılbaşı kutuları kodları derken 2 haftadır pre var, top tier filan çıktığım yok, istatistik yine aynı çalışıyor. 3/5/7 varken üst tier 3 kişi, alt tier 7 kişi olursa elbette herkesin alt tier çıktığı maç daha çok olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borisgrey -- 29 Aralık 2017; 15:25:34 >
  • Bu oyunda 4. Yilim bitti ama saçma sapan oynamisim yeni bı hesap mı acsam rettlngim düşük bayagi

• sadrainman kullanıcısına yanıt
    Sil o resmi hemen :D
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Ne yapmalıyım fikir versene geliştirmek icin

• sadrainman kullanıcısına yanıt
    Alman E 100 ve Maus, Rus Object 140, Amerikan T110E3 ve T110E5, Fransiz AMX 50b ve BC 25t, Ingiliz S.Conquer, Japon Type 5 ve STB1, Cek TVP 50/51 kasmadan bu oyunda tecrube edinmis sayilmazsin. Oncelikle bu tanklari edin sonrasinda zaten kendin cok daha kolay karar verirsin
  • Scorpion alan var mı? Memnun musunuz?
  • Crimean kullanıcısına yanıt
    3420 savaş yapmışım..Aldım ama tavsiye etmem.ilk aldığımda iyi idi..karton zırhı, dönmeyen tareti, kocaman kafası ve tank avcısı olduğu halde sürekli ilk spotlanıyor olmasına rağmen güzel vuran isabetli, sapıtmayan bir topu ve güzel getirisi olması nedeniyle çok memnundum.diyebilirimki tier X a scorp ile ulaştım ve güzel getirisi ile ile de tier X da rahat oynuyordum hatta kızdığım zaman tier X da apcr yada heat yani gold mermiye geçip hasar veriyordum..sonradan topu bozuldu ıskalıyor sapıtıyor dağılıyor..tank avcısı olmasına rağmen kör ve sağır diğer tanklar bende önce düşmano görüyor..10 m den ıskalıyor..getirisi düştü arada pre hesap ödülü kazanınca yine güzel ama normalde güzel değil..şu anda tank uzerinde 5 skill tam 6. Skillerde %35 dolu mürettebat var.bir skil eksik ondada komutanın tankta mürettebata kahvaltı hazırladığı skill az kaldı oda açılacak..kamuflaj var dürbün var..ama ilk ben spotlanıyorum ve ıskalıyorum..şu kahvaltı skill i açılsın sanırım artık ıskalamam..mecbur değilseniz almayın başka seceneklere bakın bence..hatta uzak durun değmez
    her sınıfta savaş yaptım ama tier X dışındaki savaşlar biraz basit oluyor..keyif X da..maalesef..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 3 Ocak 2018; 16:9:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine 907..ve yine klansız adam..milletle alay edip duruyor..ama hak yemeyelim bunun rating i 8800 ...adamın hakkı..ne diyim şimdi..
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    tanki aldiktan sonra clandan cikip yeni ufuklar arayanlardan biri sadece :) Bu arada gecen bi 907 lerle uclu plat girmisizki sorma gitsin :) 42.000 savasa ragmen 140 bile kasmayan ben gibi birisi icin bulunmaz nimet :D
    Gel senide clan personeli yapalim, kasim-aralik aylarinda biraz gayretle sende bundan bir tane alabilirsin.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
  • Beyler oynamadigim halde +150 wn8 gelmis yatarak super unicum olmusum

• NDS kullanıcısına yanıt
    Sirf sen mutlu ol diye WN8 degerlerini degistirtip yukselmeni sagladik. Sen gittin ama seni unuttuk sanma :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Sirf sen mutlu ol diye WN8 degerlerini degistirtip yukselmeni sagladik. Sen gittin ama seni unuttuk sanma :)

hocam wn8 dediğinz değer ben,m yukarıda fotosunu paylaştığım değerlerden hangisi
  • 
Sayfa: önceki 32883289329032913292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.