Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2957. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29552956295729582959
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • WG derki bu rampage modunu illa oynayin o akdar cok oynayinki size tank bile verelim hemde en OP olanindan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Zaten bu rampage modunda, inanılmaz para kaybediyorsun, hiç bulaşmayabilirim duruma göre.

Tankı alamasam da en azından bir tane dişi mürettebat lazım e100 için.
    Belkide kişisel görevlerdeki gibi yeniden düzenleme yapılıp kolaylaştırılır ilerde...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

WG derki bu rampage modunu illa oynayin o akdar cok oynayinki size tank bile verelim hemde en OP olanindan :)

tank verelim, ama bu arada aile saadetiniz sallansin, retinalariniz yansin, pilkisyarlariniz isinsin,
    lag olsun, ilk dakkada olenlerden olun, nuplarin arasina dusun, daha spotlanmadan artilerden tek yeyin,
    artilerden seksin (hem m40 ile oynarken bir oyunda 2 kez sektirdim, 1-2 sayfa geride olmasi lazim, illa ki yazmisimdir,
    hem de is-7 ile m12 den sektirmistim), lorr40t ile mausun kafasini omuzlarindan koparin, 15-1 gibi skorlarla yenilin...
    gibisinden liste uzadikca uzuyor...
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Ramapage modunda para dengelendi. ortalam 3-4k hasara rahat30k birakiyor, ki rampage modunda 5k dan asagi yapiyorsan vasatsin demektir. Sen gibi bir oyuncu icin sorun olmaz ama Homerius un dedigi gibi bayagi bir yardirmak lazim bu tnk icin. Oncesinde gorevlerin kolay olacagi soylenmisti ilk liste aciklandiginda fena gorunmuyordu gorevler ama simdi forumlarda bile derin bir sessizlik var. Umarim zorlamazlar fazla, tanki kasasim var ama rampage modu oynayasim yok. Rampage modu insani WOT dan sogutuyor desem yalan olmaz, sanki arkade oynuyoruz birde tanklara ziplama filan koysalar tam olacakmis neredeyse :)
    ozet: Mod para birakir, tankida kastiginiza pisman olmazsiniz ama rampage ve domiantion modu WOT tan sizi sogutabilir.
  • quote:

Ramapage modunda para dengelendi. ortalam 3-4k hasara rahat30k birakiyor, ki rampage modunda 5k dan asagi yapiyorsan vasatsin demektir. Sen gibi bir oyuncu icin sorun olmaz ama Homerius un dedigi gibi bayagi bir yardirmak lazim bu tnk icin. Oncesinde gorevlerin kolay olacagi soylenmisti ilk liste aciklandiginda fena gorunmuyordu gorevler ama simdi forumlarda bile derin bir sessizlik var. Umarim zorlamazlar fazla, tanki kasasim var ama rampage modu oynayasim yok. Rampage modu insani WOT dan sogutuyor desem yalan olmaz, sanki arkade oynuyoruz birde tanklara ziplama filan koysalar tam olacakmis neredeyse :)
    ozet: Mod para birakir, tankida kastiginiza pisman olmazsiniz ama rampage ve domiantion modu WOT tan sizi sogutabilir.

Valla demin test serverda denedim modu ;

1. FV215B
    2. 113
    3. T57 Heavy

Hiç altın mermi kullanmadım, bir yangın söndürücüm çalıştı (otomatik) , diğerleri de manual kullanmadım.

9100 hasar verdim, oyunu kaybettik, 64k zarar çıktı.
    Nasil olur ya? Para kastim ben o modda hemde testde, sahitlerim var :)
  • quote:

Nasil olur ya? Para kastim ben o modda hemde testde, sahitlerim var :)

Bir güncelleme geldi clienti açarken, belki de değiştirdiler, gir bir bak
    Yok ise gidecegim simdi, aksam denerim artik.
  • gorevler bence o kadarda zor degil, elimde cesit cesit tier 10 olsaydi speedrun bile denerdim

• koreyi savunan bir alman faresi

http://wotreplays.eu/site/2272879#sacred_valley-cbf150-maus

gorev olsa o kadar sektiremem
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Benim garajin anahtarini vereyim sana, sen gir kas oyna tanki al, aksam cikarkende isiklari kapatip cikarsin :D
  • quote:

Benim garajin anahtarini vereyim sana, sen gir kas oyna tanki al, aksam cikarkende isiklari kapatip cikarsin :D

ciceklerede su vereyim mi

• bombacı mülayimin wot şubesiyim:

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • TD'lerin en son Tier 9 olduğu ve herkesin hunharca Alman ve Sovyet TD ağacını kastığı zamanı bende hatırlıyorum Pusuya yönelik oyun tarzıyla hala taretsiz TD'leri oynamak zevkli geliyor bana. Ama TD'lerin eskiye nazaran çok daha kolay spotlandığı da gözüme çarpan bir ayrıntı. Yine de verdikleri zevkin yeri bende başka İngiliz ağacına Gun Carrier'dan yürüme kararı aldım

Premium tank konusunda, zaten T26E4'e sahip olduğum için T34 düşünmüyorum ikiside Amerikan olmasın diye. IS-6 ise ilk çıktığı zamanlarda beğendiğim bir tanktı. Hatta son ana kadar T26E4 yerine IS-6'yı düşünüyordum. Delmek için taklalar atıyorduk resmen 1 ay önce uzun bir aradan sonra tekrar oyuna başladım ve IS-6'nın eskisine göre daha kolay delinebildiği gözüme çarptı. Topu da hala patates atıyor Nerf falan mı yedi bilmiyorum ama eskisi kadar iyi bir zırhı yok gibi geldi bana. FCM 50t de güzel aslında ama sırf SMM'e sahip olması ve CDC'den birazcık daha kalın bir kağıt(veya mukavva ) ile kaplı olması CDC ile arasındaki yaklaşık 4000 altına değer mi emin olamadım. CDC ile benzer bir tarzı var gözlemlediğim kadarıyla sadece CDC kadar abartılı bir ürkeklikle değil de bir miktar daha rahat oynamaya imkan sağlıyor. Löwe'den ise şu an için vazgeçtim. 15 maç attım test serverda bugün ve sadece 4 win alabildim Hele birkaç oyunda aşırı derecede kanser etti beni. Soğudum baya tanktan. Önceden testte denediğimde güzel gelmişti ama o maçların fazla toz pembe geçtiğini farkettim bugün Buff falan yer mi diye forumlara baktığımda ise HD yamasıyla güzel bir buff alacağı ve özellikle ön zırhının güçlendirileceği, hızının artacağı ve yükleme süresinin 1 saniye civarında düşeceği gibi bir rivayet var. Bir diğer rivayet ise zırh değerlerinin ve eğimin genel olarak yüksek bir miktarda arttırılacağı, hızında ve topunda bir değişim olmayacağı yönünde. Üçüncü bir rivayet ise ilk yazdığım rivayettekine benzer bir buff alıp dükkandan kaldırılacağı, yerine ise şu an Supertest'te olan VK 100.01(P)'nin geleceği yönünde. Şu an için aklımda CDC+Panther 8.8 almak tek seçenek olarak kaldı ama IS-6 konusunda yine çelişkiye düştüm biraz daha yardımcı olursan sevinirim

Tier 6 premium tank konusunda ise Dicker Max'te karar kıldım ama Type 64 hala diğer taraftan dürtüyor
  • apulunas kullanıcısına yanıt
    O parayı gördükçe kendimden geçiyorum gg replay varmı?

Yılbaşı için bende para biriktiyorum t10 almak için. Biz fakir.

• Bu FV4202 daha iyiydi, tamam hızı kötü ama ara sıra sektiriyordu, Cent Action X'i maşallah Leopard yapmışlar her yerden yiyor
  • cct1903 kullanıcısına yanıt
    Ingiliz TD leri seni pisman edebilir Rus veya Alman oneririm. Almanda Jpz E100, Rusda ise Obj 268 yolu seni tatmin edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

O parayı gördükçe kendimden geçiyorum gg replay varmı?

Yılbaşı için bende para biriktiyorum t10 almak için. Biz fakir.

type 59 sağolsun hocam, yokluk çektirtmiyor.

replay
  • ben seçilmiş kişiyim dedim dedim inanmadınız bakın ne oldu 1453 hasardayım ve spotlanmamış is5 benı yaktı ve maçı kazandık

ikinci kez oldu bu 1453 hasarda ıken boom ya yanıyorum ya artyden tek yıyorum

burdada tek atışda is5 bana 1100 vurdu 400 vurdu hemen yandım 700 canım gıttı herhalde 1500 canım olsa yanmaya devam edıcektım 55 ıle gıderken yaktı benı 1100 hasar
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 13 Kasım 2015; 21:48:38 >
  • quote:

Ingiliz TD leri seni pisman edebilir Rus veya Alman oneririm. Almanda Jpz E100, Rusda ise Obj 268 yolu seni tatmin edecektir.

hocam ne yaptın sen ya jg e100 u 100 maç oynayıp sattım herkes sıkayetcı 268 de oyle 263 u bıraz once ohzman oynadı öve öve bitiremedi 263 kasmadıgıma pişmanım hız isabet delıcılık zırh hersey var 263 tdlerın efsanesı foch vardı eskıden sımdıde 263

hızlı olmayan td bir işe yaramıyor ısterse 2000 vursun tek atısta
  • 
Sayfa: önceki 29552956295729582959
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.