Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2949. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29472948294929502951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu ara evden 7 de çıkıp 8 de giriyorum ben bi de klan savaşı gelince 3-5 random anca günde :) onda da görevleri yapıyorum. valla ben de 907 alamazsam bırakabilirim geçen bizim klandan birine görev yaparken oynadım o nasıl güzel tanktır öle içlendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Evet random, diger moddakide 9.12 (yani onumuzdeki patch) kullanima aciklacak. Sen gibi 260 i alip koseye cekilsem benimde elim kasinirdi :) Gorevlere hic bakmadigim gibi random game oynama sayimda cok dustu bu aralar. Hep clan savasi :)

Not: Bu sene VK 72.01K alamazsam oyunu birakirim heralde.

hesabına talibim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selam,

Hesabımda 1 yılı ve 8500 savaşı devirdim,
    Olan tanklar ve her girdiğimde oynadığım tier10
    E100- wt e100

Kastıklarım,
    fv3805 – t49 – isu152 – T54 – Arl44

Garajda olup adamları dandik ve hiç ekipman olmayan ve bu sebeple üst tanklarını açınca oynamadıklarım
    E75 – rhm – Pz4 wt - T44

Pre
    Löwe ve su100Y- Stug IV
    Vede ekip savaşları için is3 aldım ama şuan her şeyi stok

Sormak istediğim
    1-Kullanmayıp garajda duran şu tankları satayım mı? Rhm ekip savaşlarında kullanılır mı?
    2- Ekip savaşları için hangi tanklar olmalı öncelik sırasına göre?
    3- Ekip için is3 adamları özellikleri ne olmalı ve hangi ekipmanlarıyla?

Sorularım şimdilik bunlar 
    Teşekkürler

• Hesabimda benle beraber WOT un tarihine gomulecek :(

@sarımsayısı
    Tier 6: Cromwell, Type 64, T-150, T-34-85
    Tier 8: IS-3, 110, T-54 ltwt, RU 251
    Tier 10: Obj 140, BC 25t, IS-7, T110E3, T110E5

Clan ve takim savaslari icin olmazsa olmaz tanklardin bunlardan en az 2ser tanesini garajinda bulundur, gerisi senin maddi durumuna veya keyfine baglidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarımsayısı

Arkadaşlar selam,

Hesabımda 1 yılı ve 8500 savaşı devirdim,
    Olan tanklar ve her girdiğimde oynadığım tier10
    E100- wt e100

Kastıklarım,
    fv3805 – t49 – isu152 – T54 – Arl44

Garajda olup adamları dandik ve hiç ekipman olmayan ve bu sebeple üst tanklarını açınca oynamadıklarım
    E75 – rhm – Pz4 wt - T44

Pre
    Löwe ve su100Y- Stug IV
    Vede ekip savaşları için is3 aldım ama şuan her şeyi stok

Sormak istediğim
    1-Kullanmayıp garajda duran şu tankları satayım mı? Rhm ekip savaşlarında kullanılır mı?
    2- Ekip savaşları için hangi tanklar olmalı öncelik sırasına göre?
    3- Ekip için is3 adamları özellikleri ne olmalı ve hangi ekipmanlarıyla?

Sorularım şimdilik bunlar 
    Teşekkürler

eğer 10 tierler ile %50 üstü oynamıyorsan sat ben sattım çok rahatladım

is4 is7 obj 140 e4 jg e100 hepsinide sattım %50 üstü kazanma oranı yoktu 3 k maçım olmasına rağmen 10 tierde

şu anda en iyi oynadığım tanklar garajda ve 8 tier pre tanklar birde kasmaya başladığım ağaçda ki tanklar garajda gereksiz olanları ve kazanma oranı ne yaparsam yapayım yukselmeyenleri sattım
  • quote:

Hesabimda benle beraber WOT un tarihine gomulecek :(

@sarımsayısı
    Tier 6: Cromwell, Type 64, T-150, T-34-85
    Tier 8: IS-3, 110, T-54 ltwt, RU 251
    Tier 10: Obj 140, BC 25t, IS-7, T110E3, T110E5

Clan ve takim savaslari icin olmazsa olmaz tanklardin bunlardan en az 2ser tanesini garajinda bulundur, gerisi senin maddi durumuna veya keyfine baglidir.

3 aydır klandayım daha klan maçı göremedim ilk girdiğim klanda 10 kişi online olsa klan maçına gelmeyeni dövüyorlardı

klanda arada bir ekip yapıyoruz o da başka klanlarla bizim klandan 2 3 kişi zor buluyoruz ekibe gelicek

klanın reklamını yapmaya hazırım twich de ritaya platon atıyorum aynı maça düşersek online sayımız artmalı klan ceosunu göreve çağırıyorum
  • sonuç tahmini alabilir miyim...(edit:tank ismi yanlış verilmiş...benimki yapar böyle arasıra...WT Auf pz.ıv)

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 6 Kasım 2015; 2:12:30 >
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    10 acemi ile meydana cikmak rakibe puan kastirmaktan baska bir ise yaramaz. Daha 6 tier kasmamis arkadaslarimiz vardi. Onlar oyunun mekanigini ogrenmeden takim maclarina cikarlarsa oyundan ve clandan sogumalari uzun surmez.
    Ustelik bir asamadan sonra kullandigim sarf malzemeden mermiye kadar hunharca gold harcaman gerektginide unutmamak lazim. Herkes richie rich degil. Aramizda fakir cok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

evde camdan bakıyorum karşımda 6 tane leopard 2 (6 tane sayabildim fazla olabilir xd) eğitim yapıyor
    onları görünce oyuna giresim gelmiyor

askerliğim aklıma geldi benim de. tank sürücüsü olarak yaptım askerliği. daha doğrusu gzpt sürücüsü.
    ankara etimesgut zırhlı birlikler okulunun tank sürüşü için ayrılan eğitim alanı çok geniş bir alan. biz buradaki arazide sürüş talimi yaparken yanımızdan leopard, m60 tanklar geçerdi. tepemizden ise yakındaki kara havacılık okuluna ait kobra, sikorsky gibi helikopterler uçuş yapardı. bazen 10'dan fazla helikopter aynı anda uçuş yapardı. biz arazide araçlarla ilerlerken o helikopterler ayrı bir hava katıyordu.
    sizin ev de iyiymiş. leoparda manzaralı. evin değerini arttırır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

sonuç tahmini alabilir miyim...(edit:tank ismi yanlış verilmiş...benimki yapar böyle arasıra...WT Auf pz.ıv)

oyunun en kanser haritalarindan biri oldugu icin tahmin yapmak zor.

• NDS kullanıcısına yanıt
    Camp to win !... Bu haritada 12 dk yerinden kimildamadan camp yapan unicum yayini izlemisligim var. Adam birde rus, ayipladim, ezikledim hatta listimden bile cikardim.
  • quote:

Camp to win !... Bu haritada 12 dk yerinden kimildamadan camp yapan unicum yayini izlemisligim var. Adam birde rus, ayipladim, ezikledim hatta listimden bile cikardim.

T30 oynayana kadar o haritadan nefret ederdim. macin sonuna kadar bir çalida pusup sona kalan camper med tank unicumlari bekler onlar spotlayamadan ben onlari spotlayip tek atisda avlardim. ama wt auf kadar sinir oldugum ve rhm bir tank yok is6 ve jg e100le 6k den fazla hasar verip tank asi almama son anda teke tek kaldigimda engel oldular ya sureye oynadilar yada beklediler spotlamak imkansiz. Sona kalirsan teke tek de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 6 Kasım 2015; 11:28:35 >
  • Wt Auf pz IV için hangi topu kullanmalıyız? 12,8 mi 15'lik mi? 15 lik sanırım uzak mesafelerde başarısız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

Wt Auf pz IV için hangi topu kullanmalıyız? 12,8 mi 15'lik mi? 15 lik sanırım uzak mesafelerde başarısız.

Gold atacaksan 128 isabetli ve delici...150 ise geç odaklanma,dağılma ve uzak mesafeye eğik atış yaptığından delmeme sorunu var...ancak yakın mesafede iyi yere vurursanız...750-800 duman çıkartırsınız...
  • td olduğumuzu ve ağırlıklı pusu olarak oynadığımızı düşünürsek 128 daha uygun sanırım bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

td olduğumuzu ve ağırlıklı pusu olarak oynadığımızı düşünürsek 128 daha uygun sanırım bu durumda.

Ben 150 yi kullanıyorum...hem para harcamamak hem de pek TD gibi oynamadığım için...şehir savaşlarında ve kayalık ortamlarda trollük yapıyorum...fırsat kollayıp olmadık zamanda olmadık yerde olmadık vuruşlarla hasar almaya çalışıyorum...
  • para harcamamak derken mermi maliyeti ile ilgili mi?
  • Peşpeşe 3 tane ace tanker aldım XD

T25/2 - 1296 Saf Deneyim - 2428 Hasar - 2310 Spot - 2 Kill - Zafer
    http://wotreplays.com/site/2258648#stats

T25/2 - 1135 Saf Deneyim - 2377 Hasar - 4 Kill - Zafer
    http://wotreplays.com/site/2258650#stats

T25/2 - 1130 Saf Deneyim - 2117 Hasar - 1556 Spot - 2 Kill - Zafer
    http://wotreplays.com/site/2258652#stats

Bu da tek ekranda nasıl gözüküyor diye merak edenler için evet sığmıyorlar

• NDS kullanıcısına yanıt
    benim gibi cift monitor kullan, o zaman (biraz renk farki disinda) sorun olmuyor
  • bende peş peşe birinci olup her maç yenildim daha da oynamam bugun

8 tier hafıf tankla e50 myı teke tek de aldım butun spotu ben yaptım bızım obj 140 a is7 ye bak e 5 0 is7 obj 140 500 hasar m103 sti 0 hasar boyle takımlara denk geliyorum hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 6 Kasım 2015; 16:27:18 >
  • 
Sayfa: önceki 29472948294929502951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.