Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22862287228822892290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saranghapanida

quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

wt auf pzIv mürettabatım böyle bunlarla ne yapayım ben sıfırlayıp ?

Komutan : 6. his - Kamuflaj
    Diğerleri : Kamuflaj - Repair

Modüllerede Tank topu sürgüsü - fazla hareket etmiyorsan Teleskop hareket ediyorsan Kaplı optik - Kamuflaj

Al sana op tank :)

+1
  • bu tier4 covenanter manyak eğlenceli tank
  • Dün arkadaşın biri cinnet geçiriyordu, şimdide ben vallahi ağız dolusu küfür edesim varda bana yakışmaz
    Adam 430 ii almış bakın bu tanka gelen kasan adam boş olamaz değil mi?
    16k maç yapmış (eşeği bağla izlet 16k maç valla bunun yaptığını yapmaz) daha yeminle ilk 20. Sn falan td lerin içine daldı ve öldü, dedim direksiyon mu sıkıştı, kalp krizimi geçirdi değilmiş.
    Maç sonunda baktım ki* adamın istatistiği yerlerde sürünüyor, bırak onu hadi şansı kötü kaybediyor hep, ortalama damage 350!
    Neyse kapattım oyunu....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz_371 -- 5 Ağustos 2014; 18:00:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak81s kullanıcısına yanıt
    oyuna girince bedava alıyon @Burak81s
  • NDS kullanıcısına yanıt
    Sinirli sureligine verilen bir tank anlasilan.Peki bir numarasi var mi bu tankin? Koleksiyon yapma niyetim olduğu icin garaja eklemem gerekiyor gerci

• böle MM mi olur ya allah aşkına
  • İyike mod kullanmıyorum.

• İşte böyle şrfzlerin yüzünden oyundan soğuyorum
    Resimdeki istatistik İs4 gibi baba tankı olan adinindir!!!!!!!
  • Tier 4 lere geri dönecem en sonunda, çok fazla mal olmaya başladı oyunlarda özellikle 8-10 tier arasında. Alacam kv-1 i tekrar kral tank valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevecen_86

Tier 4 lere geri dönecem en sonunda, çok fazla mal olmaya başladı oyunlarda özellikle 8-10 tier arasında. Alacam kv-1 i tekrar kral tank valla

alman B1 al, kendisi tier 4 gördüğü en yüksek tier 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tier 4 lere geri dönecem en sonunda, çok fazla mal olmaya başladı oyunlarda özellikle 8-10 tier arasında. Alacam kv-1 i tekrar kral tank valla

Onuda noob tier7 lere atar görürsün gününü. Bugün felaket kötü bende zaten sürekli kapatıyorum 1~2 saat ara veriyorum, yok hala aynı.

En sevdiğim tank behcetti nezaman oynasam malların arasına atıyor kaybediyorum.
    Bir ay önce %53 olan behcetle kazanma oranım şu anda %47 ye düştü (650 oyunum var) Bıraktım artık oynamayı x2 leri bile nerdeyse oynamıyorum.

Bilmiyorum son bir haftadır bayağı azaltım oynamayı, biraz daha azaltmak lazım.

Düzeltme: Son cümle ironik olmuş, zararlı alışkanlık oldu valla wot, sinir stres ,sağlığa zarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz_371 -- 5 Ağustos 2014; 23:42:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BESİKTASK06

loader %110 olunca bia vericem.

başkalarını dinleyerek yanlış yapmışsın

1. skillerde komutan 6. his verilir geriye kalanlara bundan dolayı tank durumuna göre kamo , anlık atış , arazi sürüşü vb. skiller verilir. ve wt ağacına sırf kamo vererek doğru yapmışsın

2. skiller başladığında tüm crew bia olarak başlar

ekstradan gelen crew olacaksada (2. gelen yüklyeyici gibi) o crew ilk bia vererek başlanır

burda bazı arkadaşlar kv-2 ye tamir kutusu , yanlış skiller söyleyerek insanları yanıltıyolar
  • 3 senenin sonunda 4000 savaşı geçtim beyler xd

Yeni hedefim 5000 savaşa gelene kadar %59 win rate yakalamak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 6 Ağustos 2014; 8:52:17 >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşlar takmayın öyle mm falan hatta o renkli olan modu da silin gitsin. Sonra sinirleniyorsunuz. Sonuçta oyun zevk için oynanan birşey. İstatistikleri falan boşverin. Bence savaşı kazanıp kazanmama konusundaki istatistiği komle kaldırmaları lazım, başkası yüzünden kayıp edilen bir oyun için puanın düşüyor. Ama dediğim gibi zevkine oynayın yoksa hasta olacaksınız?

Bu arada Is tankının yeni düzenlemesi güzel olmuş. Dün bende aldım yeni bir tane paleti falan kalınlaştırmışlar güzel görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garipkatip -- 6 Ağustos 2014; 10:00:39 >
    Allah Allah benim bir yılda 6700 savaşım var. Ben mi çok hızlı oynuyorum anlamadım. Ha tabi senin gibi rating yok o ayrı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garipkatip -- 6 Ağustos 2014; 9:58:21 >
    3 yılda 4000 savas biraz az gibi ama istatistiklerin cok iyi Allah arttirsin

tier 10 ile oynamışlığın yok stats kasıyorsun herhelde
    hatta klanına baktım ordaki unicum mudur nedir olanlara hiçbirini tier 8 den üstü tankı yok sırf unicum olacam diye tier 8 i geçmiyorlar garip :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKB_87 -- 6 Ağustos 2014; 11:36:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YKB_87

tier 10 ile oynamışlığın yok stats kasıyorsun herhelde
    hatta klanına baktım ordaki unicum mudur nedir olanlara hiçbirini tier 8 den üstü tankı yok sırf unicum olacam diye tier 8 i geçmiyorlar garip :D

tier 10 almak için kasmadım hiç yavaş yavaş ilerliyorum bir sürü ağaçtan, amaçsız tanklar çünkü bir yere gitmiyorlar exp toplanmıyor
    ama bugünlerde fv4202 için çalışıyorum bu ay içinde alıcam bi sıkıntı olmazsa.

clanda 25k dan fazla savaş yapmışlarda var, yeni hesap açıp süper ratingler yakalayanlarda. hepimizin ortak derdi savaşların 3 vs 27 olması birde platoon yaparken clan isminden dolayı çok taciz ediyolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • M103 e keske vertical stabilizator yerine wet ammo alsaydim. Kanaat getirdim paletlerinde cephane tasiyor bu tank. Her atis cephanelige zarar veriyor :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

alman B1 al, kendisi tier 4 gördüğü en yüksek tier 4

Yok dostum.

ben ne zaman B1 veya DW2 oynamaya kalksam ortalık KV-1, KV-1S doluyor nedense.
  • 
Sayfa: önceki 22862287228822892290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.