Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2286. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wot ile ilgili bazı popüler mod paketleri, dosyalar vs. isteyenler için ;

http://worlddizifilm.wordpress.com/world-of-tanks-modlari/
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Hummel çok güzel bir topçu bende kullanmıştım. Şimdi satıp bi üstünü aldım. Ama aldığıma pişman oldum diyebilirim :) ama sıralamayı yanlış yapmışsım. isme göre değilde hasara göre sıralasaydın belki farkt edemeyen olur.
  • Resimdeki tank Nashorn!!!

@garipkatip @RaymonD7
  • Premium ile güzel mm olan takıma atmasının alakası yok. 7 savaş üst üste kaybettim an itibari ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelobb -- 4 Ağustos 2014; 16:01:30 >
  • LANET OLSUN BÖYLE OYUNA!!! her el istisnasız 2000 üzeri hasar veriyorum bazen bu 4000-5000 leri geçiyor fakat şu kazanma oranına bakarmısınız!!!! bu oyunda bir pislik var ama çözemedim; günlük WİN8 değeri 1890! olan bir oyuncunun kazanma yüzdesi nasıl !%27.8! olur biri bana açıklasın lütfen? kazanamıyorum arkadaş ne yapsam ka-za-na-mı-yo-rum. baksanıza takıma armut tiger2 top tier oyununda 307 vurup ölmüş, bile bile oyun böyle armutları bulup benimle aynı takıma atıyor, tiger2 yaa tiger2 top tierde haritanın ortasına bıraksan ölmesi 5 dk sürer.
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Scout luk yaptigim bir maci 0-15 bitirip yenildigimizi bilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • garipkatip kullanıcısına yanıt
    GW panther oyundaki en iyi artylerden biridir.Elemanları 100 e tamamla bak o zaman.Yarım taret nişan almada çok kullanışlı.Ve

şimdi budanmış hali bu.Daha önceki haliyle ne videolar vardı youtube de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

LANET OLSUN BÖYLE OYUNA!!! her el istisnasız 2000 üzeri hasar veriyorum bazen bu 4000-5000 leri geçiyor fakat şu kazanma oranına bakarmısınız!!!! bu oyunda bir pislik var ama çözemedim; günlük WİN8 değeri 1890! olan bir oyuncunun kazanma yüzdesi nasıl !%27.8! olur biri bana açıklasın lütfen? kazanamıyorum arkadaş ne yapsam ka-za-na-mı-yo-rum. baksanıza takıma armut tiger2 top tier oyununda 307 vurup ölmüş, bile bile oyun böyle armutları bulup benimle aynı takıma atıyor, tiger2 yaa tiger2 top tierde haritanın ortasına bıraksan ölmesi 5 dk sürer.

Oyunu bırakmanın vakti gelmiş.. eğer bu kadar ciddiye alıyorsan, keyif alamıyorsan bırak gitsin kardeşim. Sinirlenince bir şey değişmiyor. İstiyorsan sat o hesabı. Yine de güzel bir hesap bence.
  • En fazla 10 oyun ard arada kaybediyorsan bırakmak gerek, en azından yarım saat. Aynını eminim ki iyi oyuncuların hepsi yaşıyor. Twitch te orzanel var takip ettiğim iyi oyunculardan bugün ard arda tam 5 defa yenildi
    Yani en güzeli oyunda bunların olduğunu kabullenip sıktığı yerde bırakmak. ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

LANET OLSUN BÖYLE OYUNA!!! her el istisnasız 2000 üzeri hasar veriyorum bazen bu 4000-5000 leri geçiyor fakat şu kazanma oranına bakarmısınız!!!! bu oyunda bir pislik var ama çözemedim; günlük WİN8 değeri 1890! olan bir oyuncunun kazanma yüzdesi nasıl !%27.8! olur biri bana açıklasın lütfen? kazanamıyorum arkadaş ne yapsam ka-za-na-mı-yo-rum. baksanıza takıma armut tiger2 top tier oyununda 307 vurup ölmüş, bile bile oyun böyle armutları bulup benimle aynı takıma atıyor, tiger2 yaa tiger2 top tierde haritanın ortasına bıraksan ölmesi 5 dk sürer.

Yapacak bir şey yok kardeş sinirlenmeden oyununa bak.Top tier tanklar 1 dakikda içinde ölüyor veya daha pozisyon almadan takımın yarısı ölüyor.Zaten o andan itibaren oyun bitiyor.Hatta oyun başında takımın hareketinden maçı kaybedeceğin belli oluyor.
  • İs-7 basede pusu kurmuş :D Ama suç insanlarda değil suç bu oyun sistemini kuran Wotta.Bir üst tanka geçmek için deneyim biriktirmek yerine ortalama başarı şartı koşsaydı.Mallar başlamadan oyunu bırakırdı.Ama tabi bu Wotu işine gelmez.Sonuçta bu mallardan para kazanıyorlar.Bas parayı 0 deneyim ile al Löwe'yi oh mis gibi noob işte :D
  • bu zımbırtı kaldırıldımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vaako -- 4 Ağustos 2014; 21:56:52 >
  • Vaako kullanıcısına yanıt
    Hayır ? @Vaako
  • NDS kullanıcısına yanıt
    takılmıyor hiçbir araca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vaako

takılmıyor hiçbir araca

Sadece Rus ve Çin araçlarına alınıyor. Yangın söndürücü yerine alınabilir.
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Of fena çakmışız :) ya dün için böyle bir ayrıntıyı görmemem normal iş o kadar yoğun ki yoğun kelimesi bile yetmiyor. Ama forum bağımlılık yapıyor işte arada bir bakıp kısa bir mesaj yazıp çıkmıştım :)

Neyse yine yabancı değilmiş. Hummel ile aynı kasayı kullanıyor sonuçta
  • ANB_01 kullanıcısına yanıt
    Evet bu gün bir maç yaptım sonuç fena değildi. Ama gerizekalı ıs3 yüzünden üssü ele geçirdiler ve oyunu kayıp ettik. Adamın ikisi de bizim üsse girmiş geri zekalı ıs3 dağın arkasına doğru gidip arty arar. o artyi bir tarafına sokacaksın onun
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • @ramstayn

Bu oyunda ne saçmalıklar görüp sinirlenmedim bugüne kadar ama bugün oyun resmen çıldırttı beni hocam, hesabı satsam da değişen bir şey olmayacak çünkü bu oyun hastalık yarın yine sıfır bir hesap açıp başlayacağım bu oyuna biliyorum kendimi, bari şu istediğim lanet olası tier10 ları alayımda o zaman bırakırım ben bu oyunu, sağol yinede tavsiyen için.

@kemomando

Hocam senin dediğin oyuncu tiplerini çözdüm ben, eleman ne yapıyor biliyormusun; savaş başladığı an afk gibi görünüp basede bakınıyor,sonra kalabalık nerden giderse o tarafa yöneliyor, amacı geriden oynayıp takım birini pirana gibi yerken 1 tane sıksın o ona yeter, onunla oyun oynadığını sanıyor, bu tip oyuncular balık sırtı, açı, sidescrap, kmtnin atış alanlarını,karşıdaki tankın zayıf yönlerini, kendi tanklarının zayıf ve güçlü yönlerini bilmeyen oyuncular. E böyle olunca herkes bir tarafa gidiyor haritanın tutulması gereken yerler boş kalıyor, o noktadan sonra oyun falan kalmıyor işte. Himmelsdorftaki ölüm oyunda t26e4 ile jagtiger ve e75 karşı durduğumu bilirim sırf t95 ray tarafına gitti diye, adamda var 750 lik top bende gold atacam da tepesine denk getirecem de 200 vuracam hey yavrum hey.

@Kaptan Haddock

Bu dediğim tiger2 full du bir de, düşün adam onu fullerken kim bilir kaç tane el rezil etti artık işte.
  • Sonunda Overall WN8'im 1,751 (Excellent) oldu, Very goodtan terfi ettim
  • 
Sayfa: önceki 22842285228622872288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.