Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    modelin görsel değişiklikleri yapılacak
    incik boncuk filan :)) yılbaşı şapkası, malum önümüz bayram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 3 Aralık 2014; 16:56:37 >
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Tam alman ağacına girmişken iyi oldu bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz Hız verip süsleseler bari :)
    Bu arada Maus a giden yolda vk45.02 b ye tier 9 geldim,gelmez olaydım.
    Bu tank la oynamak cok zor,taret en arkada,Zırh nerdeyse hıc yok,atışlar Zayıf haliyle,bunu bu şekliyle Maus almayalım diye koymuşlar galiba. Cok Hantal,alacak motor yok,cok masraflı. Daha bir ginde bıktım tanktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Biraz Hız verip süsleseler bari :)
    Bu tank la oynamak cok zor,taret en arkada,Zırh nerdeyse hıc yok,atışlar Zayıf haliyle,bunu bu şekliyle Maus almayalım diye koymuşlar galiba. Cok Hantal,alacak motor yok,cok masraflı. Daha bir ginde bıktım tanktan.

Taret arkadaysa iyi sidescraping yapılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

quote:

Sadece middleburg da yapabiliyorum,biraz da çöl kumları nda.diger haritalar da kevgire donüyorum resmen. Yüklemesi yavaş,taret Dönüşü yavaş,atışı kuvvetli degıl.
    Bu arada bu top e75 in topu imiş ben yeni farkettim ve bu topun ötesi Maus ta bile yok.bu topla Maus cok zorlanacak gibi.

• emre the king kullanıcısına yanıt
    Aynı Top Ferdinand'da kullanılıyor. Bu arada E100'ün topu bu toptan daha az delici. Yani bu çok sorun değil de ama 45.02A çok sıkıntılı asıl. Tüm saydıkların işte onda, zırh yok, top berbat nasıl tecrübe kasılır bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Aynı Top Ferdinand'da kullanılıyor. Bu arada E100'ün topu bu toptan daha az delici. Yani bu çok sorun değil de ama 45.02A çok sıkıntılı asıl. Tüm saydıkların işte onda, zırh yok, top berbat nasıl tecrübe kasılır bilemiyorum.

Vk45 a da bütün motorları paleti hepsini ac ve Mürettebat %95 üstüne çıkarsa gayet iyi oluyor. Ben cok zevk aldım ve onunla hem bunun parasını ve deneyimini kasmak sadece 10 Günümu aldı.

motoru zaten açacağım, Ferdinand için, paleti planlamıyordum normalde. Peki 21k'lık top işe yarıyor mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Citizen

quote:

Sadece middleburg da yapabiliyorum,biraz da çöl kumları nda.diger haritalar da kevgire donüyorum resmen. Yüklemesi yavaş,taret Dönüşü yavaş,atışı kuvvetli degıl.
    Bu arada bu top e75 in topu imiş ben yeni farkettim ve bu topun ötesi Maus ta bile yok.bu topla Maus cok zorlanacak gibi.

Maus zaten hasar alma tankı. Millet seni vururken takım arkadaşlarının düşmanı bitirmesini bekleyeceksin.

yapımcılardan gelen son cevapların arasında E100 için daha büyük mühimmat stoğu olacağı söyleniyor 1.5'te. yarın kontrol edin :)
  • Oyun daha zevkli bir hal almaya başladı
  • Britanya ağacı şimdilik çok dandik geliyor bana. Gerçi Cruzer IV ile Master bile aldım, ama ne bilim çok zayıflar (ağır tankları severim ben).
    Birinci seviyedki tanka en üst topu takınca sağlam vuruyor. Topun fiyatı da sonraki tankla eşdeğer zaten
    Şu anda Covenanter'a kadar çıktım. Ona da howitzer taktım, deneyecem bakalım.
    Ya oyun oynarken oyuncuların isimlerinin gösterildiği bölüm küçültülmüş sanki biraz tanklarda küçültülmüş pek beğenmedim bu durumu
  • immortalhawk kullanıcısına yanıt
    isimsiz oynadığım için benim açımdan pek bir şey farketmedi. belki de sadece öyle geliyordur.
    Oyun oynarken sağda ve solda bulunan 7 kişilik oyuncu ve tank seviyesini gösteren bölümden bahsediyorum iyice küçültmüşler orayı rahatsız etti beni alışırım heralde
    yok oralarda bir değişiklik görmüyorum ben
  • androide gelmesi iyi oldu hetzer aldım şuan fakat güncelleme yapmama rağmen 2 gün premium alamadım :/
  • AşıkGenç kullanıcısına yanıt
    Premium haftasonu gelecek 2 gün
    eksik okumanın zararları
  • AşıkGenç kullanıcısına yanıt
    E 100 yada is 7 ac mutlu ol hayatini yasa :D

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.