Şimdi Ara

World Nakit Sanal ile her 25 TL ve üzeri alışverişe  5 TL, toplam 25 TL indirim! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
26
Favori
31.479
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ibana yapın de madem. karta gönderince olmuyorsa eğer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Bkmye sadece kredi kartlari eklenir. Bu nakit kart oldugu icin eklenmez.

Alıntıları Göster
    Siz bkm kullanıyor musunuz? Yoksa teorik olarak mı yazdınız.
  • Param,ininal deneyen oldu mu önceleri üye şartı yoktu üye şartı da gelmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bkmye sadece kredi kartlari eklenir. Bu nakit kart oldugu icin eklenmez.

Alıntıları Göster
    hocam bkm ye banka kartı da eklenebiliyor benim enpara neo gibi banka kartlarımda bkm de ekli. Yanlışınız olmasın.
  • BKM Expresi ilk çıktığından beri kullanıyorum. Siteye tüm kredi kartları ve bankamatik kartları eklenebilir. Ayrıca ön ödemeli kartlar eklenemez( bankamatik kartı ön ödemeli değil diye savunma yapacaklar için söylüyorum)diyenler için, "Param" kartı da 7-8 ay önce ekledim. Herkesin bildiği gibi param kartta ön ödemeli bir kart.

World nakit sanal kartın BKM ye eklenememesindeki sorun banka kaynaklı, çünkü bkm sitesi "kart banka sisteminde bulunamadı uyarısı veriyor. Sanırım YKB bu kart serisinin paylaşımını daha yapmamış. Yukarıda bir arkadaş N11 deki iadesinde de sorun yaşadığını yazmış, orada da sorun aynı gibi görünüyor. Site iade yaparken kart banka sisteminde tanımlı olarak görünmüyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 17 Ekim 2019; 11:49:13 >
  • Turkcell web sitesinden TL yükleyip iade alan oldu mu arkadaşlar? Üye işyeri midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet0691

Siz bkm kullanıyor musunuz? Yoksa teorik olarak mı yazdınız.

Alıntıları Göster
    Ön ödemeli kartlar eklenemez bilmem icin illa kullanmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

hocam bkm ye banka kartı da eklenebiliyor benim enpara neo gibi banka kartlarımda bkm de ekli. Yanlışınız olmasın.

Alıntıları Göster
    Guzel kardesm ön ödemeli kart eklenemz.

• quote:

Guzel kardesm ön ödemeli kart eklenemz.

Alıntıları Göster
    Banka kartı ekleniyor ön ödemeli karti bilmiyorum ancak arkadaş yukarida param kartı ekledim world nakitin eklenmemesi banka kaynakli diyor bence olabilir daha mobil uygulamada bile goremiyoruz kartı bkmye nasil ekleyelim banka adam gibi kabul etmemiş kartını

• codred kullanıcısına yanıt
    Normalde müşteri isteğiyle bunu yapmazlar, ama son konuşmamızda (dün) kendisi böyle bir şey yapılabileceğini söyledi. Bakalım son deneme sonrası 5 iş günü geçsin(umarım ki çözülür) para hesaba geçmez ise IBAN'a eft yapmayı teklif etmiştiniz diyeceğim. Israrla banka aracılığıyla çözmek istiyorlar, bu son denememiz olur sanırım. Dediğim gibi kendileri olabileceğini söyledi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ön ödemeli kartlar eklenemez bilmem icin illa kullanmaya gerek yok.

Alıntıları Göster
    Yukarıda verilen cevapları da mı okuyamıyorsun. Eklendiği yazıldı. Niçin kullanıyor musun dedim. Çünkü boş keseden konuşma diye.Kullanmadığın, bilmediğin bir konu hakkında yorum yapmak moda oldu herhalde. Haydi sana iyi akşamlar.
  • quote:

Yukarıda verilen cevapları da mı okuyamıyorsun. Eklendiği yazıldı. Niçin kullanıyor musun dedim. Çünkü boş keseden konuşma diye.Kullanmadığın, bilmediğin bir konu hakkında yorum yapmak moda oldu herhalde. Haydi sana iyi akşamlar.

Alıntıları Göster
    Galiba forumda yenisiniz anlasiliyorda. Banka kartlari veya onodemeli kartlardan degil world nakit karttan bahsediyorsak sayet sonuc bellidir. Size anlatmak güç oldu.

• Yukarıda World'un ön ödemeli kart olduğunu söylüyorsun ve bkm ye eklenmez diyorsun. Şimdi ise ön ödemeli kart değil diyorsun.

*Ben sizi sıcak fırsatlarda yeni görüyorum. Galiba burada siz yenisiniz. Forumun başka bölümlerinde mesaj kasarak rütbe almak tecrübeli olmak anlamına gelmiyor.

* Forumda yeni değilim, bu formu 2006 yılından beri takip ediyorum. Üyeliğim ise 2013, sıcak fırsatları da günü gününe takip ediyorum. Sadece rütbe almak için forumun diğer bölümlerinde ilgili/ilgisiz mesaj yazmıyorum.

* Yapıkredi sitesine girersen world nakit kartın ön ödemeli kart olduğunu görürsün.
    * Param kart nakit olduğu halde ekleniyorsa world de eklenir ( tabi banka müsade ederse) Şimdilik müşteri temsilcileri durumu tam kavrayamamış bilgi vermekte kısıtlılar.

*** Bu arada şunu söyleyeyim 25 ( yirmibeş ) yıldır worldcard kullanıyorum. O üstün sezgilerinizle bunu da anlamış olmanız lazım.

*** Sizinle de daha fazla polemiğe girmek istemiyorum formu kirletmemek adına. Mesajlarınıza da cevap vermeyeceğim.İyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 18 Ekim 2019; 8:35:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanthos

Param,ininal deneyen oldu mu önceleri üye şartı yoktu üye şartı da gelmiş
    Olmaz ikisi de.
  • quote:

Yukarıda World'un ön ödemeli kart olduğunu söylüyorsun ve bkm ye eklenmez diyorsun. Şimdi ise ön ödemeli kart değil diyorsun.

*Ben sizi sıcak fırsatlarda yeni görüyorum. Galiba burada siz yenisiniz. Forumun başka bölümlerinde mesaj kasarak rütbe almak tecrübeli olmak anlamına gelmiyor.

* Forumda yeni değilim, bu formu 2006 yılından beri takip ediyorum. Üyeliğim ise 2013, sıcak fırsatları da günü gününe takip ediyorum. Sadece rütbe almak için forumun diğer bölümlerinde ilgili/ilgisiz mesaj yazmıyorum.

* Yapıkredi sitesine girersen world nakit kartın ön ödemeli kart olduğunu görürsün.
    * Param kart nakit olduğu halde ekleniyorsa world de eklenir ( tabi banka müsade ederse) Şimdilik müşteri temsilcileri durumu tam kavrayamamış bilgi vermekte kısıtlılar.

*** Bu arada şunu söyleyeyim 25 ( yirmibeş ) yıldır worldcard kullanıyorum. O üstün sezgilerinizle bunu da anlamış olmanız lazım.

*** Sizinle de daha fazla polemiğe girmek istemiyorum formu kirletmemek adına. Mesajlarınıza da cevap vermeyeceğim.İyi günler.
    Aciklamariniz basit anlamsiz ve gereksiz boşa yorulmusun 😂

• quote:

Aciklamariniz basit anlamsiz ve gereksiz boşa yorulmusun 😂

Alıntıları Göster
    Ben anlayana anlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet0691 -- 18 Ekim 2019; 16:52:19 >
  • Geçen ay yemek sepeti cüzdan yüklemesi yapmıştım. Şimdi yüklemeyi deniyorum ama kredi kart ile deneyin diyor. Bu kart tipini kabul etmiyor. Yakın zamanda yükleyen var mı?

• ea85 E kullanıcısına yanıt
    1 haftadır aynı sorun var

• yemeksepeti cüzdan bakiye yükleme geçerli mi üye iş yeri mi ?
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Evet geçen ay dahil oldu

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.