Şimdi Ara

World kart Shell’de 3x100 e 30 Shell puan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
5
Favori
9.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World kart Shell’de 3x100 e 30 Shell puan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kampanyadan yararlanmayı düşününler şunu kesin yapsınlar;

1. Yakıt almadan önce shell kart çıkartsınlar kasadan
    2. kartı alıp shell müşteri hizmetleri aransın ve kart plaka ile uyumlu şekilde tanımlanıp kart aktif hale gelsin
    3. playstore a girip ZUBİZU yi indirsinler
    4. ZUBİZU ya mail adresi ile üye olsunlar
    5. ZUBİZU içerisinde markalar ve kampayalar var. SHELL kampanyası arama bölümünden bulunup, SHELL kart numarası u bölüme kaydedilir.

ZUBİZU da olay şu: 1 ay içerisinde 300 tl yakıt alındığında 15 tl puanı SHELL kartınıza yüklüyor. Ancak bu 1 aylık süre takvim aralığıdır. Örneğin nisan için 1-30 nisan arasında toplam 300 tl ye 15 tl değerinde yakıt vermektedir. Bu yakıtlar SHELL karta tanımlanır.

100x 3 yapı kredi ile yapıldığında;
    30 tl shell puan world den
    15 tl yakıt puan zubizu dan
    eğer mobil ödeme harcanmamışsa 3x5 tl worldpuan =15 tl wordpuan NFC yani mobil ödemeden

Toplamda : 60 tl lik bir avantajınız olacaktır.

Shell kartta puanlar uzun süre durabilirken WORLD karta tanımlanan Shell puanlar süreli oluyor. son tarihini kaçırmadan kullanmayı unutmayalım.

Umarım yararlı olur.
  • Daha bugün sabah aldık 200 küsürlük!

Şartlar nedir okunmuyor resim büyümüyor haber için teşekkürler.
  • Tesekkurler.

• Tarih aralığı ilginç olmuş. Genelde 45 günlük olur kampanyalar bu 36 günlük. 3 alım istendiği için anormal değil. Cüzdanda görünmüyor kampanya henüz. Zubizu ile birleşir. 45 eder. Kazanç %15 e çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankalar kampanyalarını değiştirmeye başladılar. Bi sıkıntı var ama hadi hayırlısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapıkredi cüzdan da ve shell de bi detay göremedim daha tam çıkmadı heralde ?

• Yarın düşer cüzdana muhtemelen

• Temasizla birlesirmi 25/5 birleşirse 30+15+15 zubizi toplam 300e 60 olur %20ye tekabül eder saygılar..

• Zubizu nasıl kullanılıyor? Geçen bir bayide kasada Zubizu dedim adam boş boş baktı. Kasada mı kullanılıyor ne şekilde acaba?
  • werrol kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden zibuzu diyince dayak yemeyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: werrol

Zubizu nasıl kullanılıyor? Geçen bir bayide kasada Zubizu dedim adam boş boş baktı. Kasada mı kullanılıyor ne şekilde acaba?

Zubizuyu telefona yuklueyip shell kartini tanitiyorsun zubizuya. Sonra normal yakit alirken shell kartini veriyorsun zubizu demene gerek yok. 300 tl akaryakıt alinca shell karta toplam 15 tl yüklüyor. Yani istasyondakilerle işin yok zubizu demene gereknyok.

• quote:

Orijinalden alıntı: muyas

quote:

Orijinalden alıntı: werrol

Zubizu nasıl kullanılıyor? Geçen bir bayide kasada Zubizu dedim adam boş boş baktı. Kasada mı kullanılıyor ne şekilde acaba?

Zubizuyu telefona yuklueyip shell kartini tanitiyorsun zubizuya. Sonra normal yakit alirken shell kartini veriyorsun zubizu demene gerek yok. 300 tl akaryakıt alinca shell karta toplam 15 tl yüklüyor. Yani istasyondakilerle işin yok zubizu demene gereknyok.

hatta shell kartını vermesine bile gerek yok ben son 1 yıldır hiç vermedim çünkü kaybettim :) plakayı doğru girsin o yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Temasizla birlesirmi 25/5 birleşirse 30+15+15 zubizi toplam 300e 60 olur %20ye tekabül eder saygılar..

shell lerde temazsız var mı
  • alexxson kullanıcısına yanıt
    Shell puan kullanımı nasıl oluyor kartsız

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    6 aydır kullanıyorum olmazmı
  • tolder24 kullanıcısına yanıt
    pompacı plakanı girip ne kadar puan olduğunu söylüyorsun shell kartını aldığın cep numarana şifre geliyor söylüyorsun hepsi bu.
  • "Puan harcaması yapmak istediğinizde ise; talebinizi ön saha satış elemanımıza iletmeniz sonrasında sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza tek kullanımlık bir şifre gelecektir. Bu şifreyi ön saha satış elemanımıza ileterek puan harcama işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şifrenin yanlış girilmesi durumunda toplamda 3 deneme hakkı bulunmaktadır".
  • Çok iyi

• maximumdan bekliyordum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.