Şimdi Ara

WORLD İN CONFLİCT MOD HATASI SS'Lİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleykum beyler.benim bir sorunum var,internetten modern warfare2 modunu indirdim bir türlü kurulmuyor bu,sp2 kullanıyordum belki ondandır dedim sp3'e yükselttim ama hala aynı çıldıracam,internete baktım yabancı siteden bir lavukta da aynı dert vardı

modu yüklerken şöyle bir hata alıyorum evet'e basıyorum mod başarıyla yüklenmiştir diyiyor oyuna giriyorum optionstan mod select sekmesine geliyorum mod gözükmüyor denemediğim yol kalmadı nerdeyse, bu nedir arkadaş yaaaaa

yüklediğim dizinde doğru,

nedir bu çektiğim yahu,oyun orjinal değil diyemi öyle acaba yoksa crack la ilgili bişey mi ne biri bi yardım etsin

• ne kadar hıyarım yaa, çözdüm olayı o kadar dosya indirmeme hiç gerek yokmuş

world in conflict dosyalarını all users belgelerine koyunca çalıştı,aman ha dikkat all users'deki belgelere atıyoruz modu,diğerine değil

• Mod nasıl hocam,eğer güzelse bende oyunu yeniden indirip yeniden oynucam...
  • iyice oynadım pokunuda çıkardım,tavsiye etmem oyun çok karışık oluyor anladımki wic'de ne kadar az birimin olursa o kadar iyi yoksa hiç yönetemiyorsun,sürekli özel yetenekleri kullanman lazım sürekli e tuşuna basman lazım özellikle helilerde yoksa güçsüz oluyorlar hele birde sıcak çatışmaları görsen çok büyük bir alandan duman yükseliyor göz gözü görmüyor bişi anlamıyorsun ama gerçekçi yapmışlar epey tek kötü yanı ayarı tutturamamışlar,oyunu çok iyi çözmen gerekiyor ve çok zor savaşılıyor tavsiye etmem hevesim kaçtı
  • abi bende world in conflict no hope 1.67 modu yüklicemde bir turlu yukleyemdim sizin anlattıgınız gibi yapıyorum oyunda mod select diyom bişey gözükmüyor abi resimli anlatırmısın tam olarak nereye yüklicez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.