Şimdi Ara

WORLD İle 6-31 OcakArası 6X100 Alışverişe 50 WP- Akaryakıt Dahil (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
15
Favori
12.993
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tek çekim yapı kredi posu kullanan kuyum sitesi yazarmısınız
    bildiğim kadarıyla cephaneci olmuyor
  • simonuniti kullanıcısına yanıt
    Herkes oyuna girerse kasa artik kazanmaz. Bence sen komik duruma dusme
  • Herkes ne kadar kötümser olmuş. İlk harcama online yapılır, play'den 15 TL puan kazanılır sonraki 5 harcama ise hopi ile BP'den yapılır ve toplamda 65 TL puan artı 15 TL paracık kazanılır (ki hopi uygulamasında 50 TL'ye kadar paracık kazanılacağı yazıyor ama ben anlamadım nasıl çalıştığını).

Bence gayet iyi...
  • Market olmaması kötü olmuş. Kampanyanın kullanılabilirliği düşük. Mecburen worldcard bu ay cüzdanda en arka sıralarda kalacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olymposant

Market olmaması kötü olmuş. Kampanyanın kullanılabilirliği düşük. Mecburen worldcard bu ay cüzdanda en arka sıralarda kalacak.

Bu ay cekmecede birakmak lazim hocam :)
  • Bu ay harcama yapmayacağım. Biraz nadasa bırakalım.
  • Tlcard ve nuvo dahil değil gibi. Hakikatten çöp.
  • kartı nadasa bırakmanın vakti geldi demek
  • Market yoksa bende yokum. Nakit veya başka kredi kartı
  • arkadaşlar bu ay bonus hiç kampanya yaması geçen ay 125 tl puan ile world final yaptı şimdi onlarda bizi nadasa bıraktılar ileride marketde gelir diğer kampanyalarda türkiye de kaç milyon kart sahibi bat kampanya takip eden sayısıda 100.bin klir geçmez yada hedef için uğraşmaz komboları vs biliyorlar ses çıkarmıyorlar belkide bizim aramıza yeni insanların katılması onlar için zarar değil kar getiriyordur karamsarlığa gerek yok. adamların yarırına çalışıyoruz 10 tl puan kazanmak için dha çık harcama yapıyoruz neden bir düşünün parad milplus vs kart sonradan çıktı harcasınlar diyr puan kazanmak için olay bu kadar basit bazı arkadaşlar rahatsız oluyor tüyoların yayılmasından ama merak etmeyin hiç

bir şey olmaz
  • Donnie Brasco D kullanıcısına yanıt
    500 liralık benzini içelim mi ne yapacağız o kadar benzini? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

500 liralık benzini içelim mi ne yapacağız o kadar benzini? :)

Benzin kullaniyorsaniz;tasarruf yapmayi ekonomik kullanmayi bir yere kadar kontrol altinda tutabilirsiniz. Bir rivayettir dolasir, az yol yapiliyorsa dizel alinmamasi icin. Oysa, dizel kullanirken yol ucretini de dusunmeye gerek kalmiyor ve damacanayla da stoklayabiliyorum. Alim maliyetinin benzinliye gore fazla odedigimiyse hem dizeli kullanirken hem de araci satarken ayrica benzinlilerin coguna gore 1.3 motor dusuk mtv oderken cikariyorum.Yanici olmamasiyla birlikte guvenilirligi de cabasi.

Kisacasi; benzinli arac kullanicilari 500TL yakiti kisa surede kullanamayacagindan bidonla da almasi mumkun olmayacaktir. Bu tip kampanyalardan, kabul eden istasyondan yakit ceki alarak belki faydalanacaklar. km basina yuksek tuketim tutarini anca ekonomik surus teknikleriyle dusurebilirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• petrol ofisi acaba üye işyeri mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertozden

petrol ofisi acaba üye işyeri mi?

Evet

Ancak her istasyon/marka olabilir-olmayabilir.

Aynı semtteki aynı marka benzin istasyonun dan biri dahil diğeri dahil olmayabilir.

PO ya sorabilirseniz, geçmişteki kampanya katılmışsa çekim yapın.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Başkasına alın,

Nakit çektirin,

Bidona doldurun ( mazot )
  • takip
  • Market alışverişi yok çöp
  • hem opet world hem adios var. acaba tek kartta mı 100 geçmek gerekiyor. ikisinin kullanımları birleşir mi?
  • Seçili siteler dediğine göre online altın alımı sektör kuyum olsa dahi geçerli olmuyor diye anlıyorum. yanlış mıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donnie Brasco

Herkes ne kadar kötümser olmuş. İlk harcama online yapılır, play'den 15 TL puan kazanılır sonraki 5 harcama ise hopi ile BP'den yapılır ve toplamda 65 TL puan artı 15 TL paracık kazanılır (ki hopi uygulamasında 50 TL'ye kadar paracık kazanılacağı yazıyor ama ben anlamadım nasıl çalıştığını).

Bence gayet iyi...

Ödemeyi 4 kez NFC ile yap petrol de 25 wp oda oradan gelsin
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.