Şimdi Ara

World Eko Kart Hakkında...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
15
Favori
71.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 19 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 68
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 4 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 15
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Aydoğan* (35 mesaj) Guest-218469438 (24 mesaj) UranosOrc (14 mesaj) ElektroPlazma (13 mesaj) Limonen (12 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (151 mesaj) Mobil (52 mesaj) Mini (20 mesaj) Uygulama (28 mesaj) (2 mesaj) (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4731 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Ben çağrı merkezi ile görüştüm. Kampanya olursa ücretsiz olur kampanyanız gözükmüyor dediler. Sonra şubeyi aradım orada ki temsilci kontrol etti ve ücretsiz olarak Gold kart için başvuruyu aldı.
    Gold kartın artısi var mı hocam?
  • Yüzbaşı
    323 Mesaj

Hocam Yapı Kredi'nin sitesinde Gold kartın "Alışveriş Güvencesi" gibi özellikleri olduğu yazıyor ama çok net bilmiyorum. İki kartın limiti ortak olduğu için kartın biri annemde biri ben de dursun diye aldım ben.
    |
    |
    Limonen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4731 Mesaj
    Karti aldığımdan beri kullanıyorum taksit dışında bir esprisi yok puan hiç yok puanlar internette geçmiyor nasıl bankaysa çözemedim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    525 Mesaj
    Gold kartımı ve eşime ait ek kartı eko karta çevirttirdim bugün +3 +5 gibi taksit yapmıyor sanırım sadece onun dışında herşeyi aynı

bugüne kadar 1 lira aidat ödemedim geçen sene 240 çıkardılar iptal ettirdim kartı kestim attım aradılar aidatı sildiler yeni kartlar geldi 1 sene daha kulllandım şimdi dedim siz bana bu sıkıntıyı yaşatmadan çevir şu kartı eko ya ben çok taksit te istemiyorum hayatımda zaten faturalar ödensin marketti okuldu ufak tefek para yokken alayım yeter taksit 3 5 yapsada olur yapmasa da :) umarım pişman olmam gerçi adım gibi eminim kendileri tekrar ya gold ya platinium verecek ücretsiz diyecek kabul edermiyim bilemedim
    |
    |
  • Yarbay
    6348 Mesaj
    Yapı Kredi aidatsız Word Eko karta bağlı, aidat alınmayacağını belirttikleri Word Kart teklifini kabul ettim.

Böylece Word Kartı aidatsız olarak kullanacağız.
  • Yüzbaşı
    558 Mesaj

Ek kart şeklinde mi almak gerekiyor?
    |
    |
    Aydoğan* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: karamsar1İ

Ek kart şeklinde mi almak gerekiyor?
    Aidatsız Word Eko karta bağlı, Word Gold kart gönderildi. Word Gold Kart aidatlı fakat Word Eko karta bağlı olduğu için aidat alınmıyor. Yani gönderilen kart Word Eko kartın ek kartı değil. Ayrı olan Word Gold kart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 26 Ocak 2020; 21:34:14 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1254 Mesaj
    Banada bu teklifle gelmişlerdi yaklaşık 1 sene önce 2 ay önce gold kartı müşteri temsilcisini arayarak adios premimum karta çevittirdim. En güzel artısında birtanesi kazanılan puanlar süresiz olarak kalıyor kartta.
    |
    |
  • Teğmen
    200 Mesaj
    26 yaş üzeri sigortalı vb bir şekilde çalışmayan üniversite öğrencisi world eko karta mı başvurabilir yoksa yapıkredi play kredi kartına mı, axess internet sitesinde 18-30 yaş arası için axess üniversiteli/kampüs modu kartın başvurdurmadı ve çalışan olmadığım için free kredi kartına da başvursam verilmez dedi, yapıkredi de böyle mi çalışıyor ?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Word gold karta mart ayinda aidat yansitacaklarini söylediler
    Bende az önce aradim aidat alirsaniz karti kapattiracam diye musteri temsilciside hic uzatmadan tamam kapatalim dedi
    Eskisi kadar uzatmiyor namussuzlar blof yaptim yemedi
    Simdi eko kart verelim ucretsiz dediler bende kabul etmedim
    Gold ile eko arasindaki fark ne?
    Taksit olayi disinda
  • Yarbay
    6348 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kanatlandırmayan_Redbull

Word gold karta mart ayinda aidat yansitacaklarini söylediler
    Bende az önce aradim aidat alirsaniz karti kapattiracam diye musteri temsilciside hic uzatmadan tamam kapatalim dedi
    Eskisi kadar uzatmiyor namussuzlar blof yaptim yemedi
    Simdi eko kart verelim ucretsiz dediler bende kabul etmedim
    Gold ile eko arasindaki fark ne?
    Taksit olayi disinda
    İsterseniz Word Eko karta çeviriyorlar. Daha sonra isterseniz Word Eko karta bağlı olan ve aidat almadıkları Word Kart alabiliyorsunuz.

Word Eko kart ile Word Kart arasında çok fark yok gibi. Taksit ve puan hemen hemen aynı gibi. Bu konunun ilk sayfasında, konu sahibi detaylı bilgilendirme yapmış, bakabilirsiniz.
    |
    |

• Onbaşı
    25 Mesaj
    Kullanmış olduğum world kartı ekoya çevirmek istiyorum fakat şuan 3 taksit tanımlı. Taksitlerle birlikte aktarım yapılırmı acaba.
  • Çavuş
    72 Mesaj

World kartı kapatırlar, kalan taksidi ödemeye devam edersiniz. Taksitler devam ettiği sürece World kart internet ve mobil şubede gözükmeye devam eder.
    |
    |
    wolve35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Teşekkürler. Bugün aradım bankayı eko gönderin dedim onay verdiler. Eko gelince world iptal olacak dendi. Geçen sene boşuna 125 tl vermişim.
    |
    |
  • Binbaşı
    1759 Mesaj
    İnternet sitesinden başvuru yapmak istediğimde world eko seçeneği çıkmıyor.
  • Yüzbaşı
    711 Mesaj
    Arkadaşlar bazı kişiler aidat çıkıyor demiş. Şikayetvar sitesinde denk geldim. Böyle bir şey var mı?
    |
    |
  • Yarbay
    2221 Mesaj

Ykb müşterisi değilseniz normal world karta başvurduktan sonra internet bankacılığından world eko çıkıyor. Eskisini iptal edip, ekodan devam edebilirsiniz
    |
    |
    sadbul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    231 Mesaj
    Arkadaşlar lütfen yardım edin, benim world eko kartım var, ben a101 ve bimden taksitle tv almak istiyorum, ama taksit world karta var, bendeki world eko kart ile de aynı şekilde taksitli alabilimiyim? Yardım eden herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fergusonnn -- 18 Mayıs 2020; 20:45:44 >
  • Yüzbaşı
    583 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    rapidos

quote:

Orijinalden alıntı: fergusonnn

Arkadaşlar lütfen yardım edin, benim world eko kartım var, ben a101 ve bimden taksitle tv almak istiyorum, ama taksit world karta var, bendeki world eko kart ile de aynı şekilde taksitli alabilimiyim? Yardım eden herkese teşekkürler
    World kart = World Eko. A101'den World Eko kartınızla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. World Eko'nun aidatlı World'den tek farkı +taksit yapmaması.

Örneğin bir kıyafet mağazasına gittiniz ve taksit seçeneklerinde World için 6+3 yazıyor. Aidatlı World o mağazada 9 taksit yaparken World Eko o mağazada 6 taksit yapacaktır. E-ticaret siteleri, Bim, A101, Şok gibi marketler bu + taksit olaylarına çok fazla girmediğinden World Eko ile de bu mağazalarda maksimum taksit oranında taksit yapabilirsiniz.

Aidat ödemediğim için bende Eko dahil World'ün her çeşidi var ve buna rağmen genelde Eko'yu kullanıyorum. Bugüne kadar da sıkıntı çıkarttığı hiçbir yere denk gelmedim.

• Binbaşı
    1757 Mesaj
    Online başvuru yaptım world kart classic. EKO kart başvurusu programda nerede. Şu anda kartınız yoktur diyor giriş yapmaya çalıştığımda. Kart gelip giriş yaptığımda mı EKO kart başvurusunu göreceğim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.