Şimdi Ara

Wordpresste etiket yazarken nasıl olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wordpress tabanlı siteme etiket yazarken nasıl olmalı? örneğin "ios 13 güncelleme" şeklinde kelimeler arası ayrı mı yazılmalı yoksa "ios13güncelleme" şeklinde bitişik mi yazılmalı?

• ayrı ayrı.
  • Sekeno kullanıcısına yanıt
    teşekkürler doğru yapıyormuşum.

bir başka sorunumda wordpress'de yazıyı yazdım, öne çıkan görsel ekledim ve yayınladım. Fakat link'i alıp twitterda paylaştığım zaman önizleme resmi falan çıkmıyor. Sadece link olarak yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

teşekkürler doğru yapıyormuşum.

bir başka sorunumda wordpress'de yazıyı yazdım, öne çıkan görsel ekledim ve yayınladım. Fakat link'i alıp twitterda paylaştığım zaman önizleme resmi falan çıkmıyor. Sadece link olarak yazıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
    yast eklentisini deneyin. Düzelebilir.
  • aynen ayrı ayrı olmalı lakin, ios13 güncelleme diye ek varyasyon da ekleyebilirsin.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    quote:

twitter:title: Site başlığını,
    twitter:url: Site URL’ini,
    twitter:description: Site açıklamasını,
    twitter:image: Preview Link’te gösterilecek Görseli,
    twitter:creator: Site sahibinin twitter hesabını,
    twitter:site: Web sitesinin twitter hesabını,
    twitter:card: Kart stilini; “summay_large_image” veya “summary” şeklinde belirlemenizi sağlar.

Nasıl kullanılacağıyla ilgili yazının devamını şu bağlantıda inceleyebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zihniates -- 8 Ocak 2020; 10:40:9 >

• Wordpress'te etiket kullanmak tehlikelidir. İlla kullanacaksanız noindex yapmalısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ayrı ayrı yazman gerekiyor konu içeriğiyle alakalı 3 adet yeterlidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.