Şimdi Ara

Wordpress İnternet Sitem Afternic Yüzünden Kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim bir web sitem var. Wordpress üzerinden kurmuştum. Ancak site işlerini sadece kulaktan dolma bilgilerle ittire ittire yaptım, öğrendim. Yani demek istediğim, derin işleri pek anlamıyorum. Neyse konuya geleyim.

Godady sitesinden alan adlarının orada sitenizin değeri şukadar falan diye bir yazı gördüm. Meraktan tıkladım. Alan adınızı satın diye bir seçenekler vardı. Yine meraktan uçuk bir rakam yazdım ve sat dedim onayladım. Godady le anlaşmalı Afternic adlı büyük bir sitede satışa çıkacakmış yani.

Ben zannediyordum ki, internet siteme bir zararı yok bu işin.

Fakat birden siteye girilmemeye başladı ve siteye girmek istediğimde beni Afternic imzalı bir sayfa karşılıyor.

Siteme kesinlikle giremiyorum. Daha sonra Godady'den satma onayı verdiğim şeyi kaldırdım.

Ancak düzelmedi. Şuanda o yaptığım işlemi iptal etmemin üzerinden 6-7 saat geçti. Hala siteme giremiyorum.

Bilen arkadaşlardan ricamdır. Ne yapmam gerekiyor. Yapmadığım bir şey mi var ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

• Muhtemelen NameServer değiştirip afternic satış sayfasına yönlendirdiler sitenizi. GoDaddy domain panelinde nameserverları kontrol eder misiniz? Gerekirse tekrar sunucunuza yönlendirin. Bu değişikliklerin etki göstermesi 24 saati bulabilir bu arada.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.