Şimdi Ara

Googlede hala eski web sitesi görünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben abimin işyeri için bir web sitesi yaptım yani aslında daha önce yapılan hazırda olan bir web sitesini yeniledim ve adrese yükledim ancak googlede şuan bir adreste 2 site cıkıyor yani site adı """www.edinim.com.tr """ancak bu adresi googleye yazıp arattırdıgımda hem benim yeni yaptıgım site hemde eskiden yapılan site gözüküyor ve herikisinede giriş yapılabiliyor.. """www.edinim.com.tr/hakkimizda.html """ buda eski site..Ben eski siteyi nasıl kaldırabilirim bir yerde googlenin belli periyodlar ile tarama yaptıgını ve otomatik olarak kaldıracagı gibi birşey okumuştum bu doğrumu ? Googleye edinim.com.tr yazın ve cıkan 1.ve 2.sonuca tıklayın ne demek istedigimi daha iyi anlayacaksınız ilk cıkan sonuctaki site benim yeni yaptıgım site 2.sırada cıkan ise eski yani benim yapmadıgım site ve ben o siteyi kaldırmak istiyorum.Yardımlarınızı ve fikirlerinizi rica ederim.

Teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogus_83 -- 13 Eylül 2011; 12:58:08 >

• ftp de ki eski siteyi kaldırdıysanız eğer bu bence indexleme ile ilgili bir durum. yeniden indexlenince sorun kalkacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !soulreaper@@ -- 13 Eylül 2011; 15:45:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.