Şimdi Ara

Wordpress Hazır Temaya Normal İçerik Giremiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
73
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben wordpress ile yerel bir araba galerisi şirketine websitesi kuruyordum ki, bir problemle karşılaştım. Araç ekleme bölümünde sadece "the_excerpt" yani özet, ve "the_content" yani içerik, yok.

Özet kısmındaki yazıyı biçimlendiremiyoruz ve full content e ihtiyaç duyuyoruz ama ne yazıkki en üstteki ekran tercihlerinde göremiyoruz.

Bize gerek olan şey aslında, yazdığımız araç özelliklerinde fontu, yazı rengini ve orta endeksli olmasını ayarlayabilmek. Gereken ekran görüntülerini ekledim.

Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Eğer ücreti dahilinde yapmak gerekiyorsa makul bir ücret ödemeyi kabul ediyorum.

Teşekkür ederim.

• Screenshot'larda görünen Wordpress teması ise ve o temayla ilg sorun yaşıyorsan, tema kodlarını düzenlemek / düzeltmek gerekebilir. tema ücretli / kodları düzenlenemiyor ise sıkıntı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Screenshot'larda görünen Wordpress teması ise ve o temayla ilg sorun yaşıyorsan, tema kodlarını düzenlemek / düzeltmek gerekebilir. tema ücretli / kodları düzenlenemiyor ise sıkıntı.
    Evet efendim, 3 screenshot'tan uzerinde kirmizi isaret iceren 2 screenshot bizim sitemize ait ve wordpress, digeri de eski websitelerinin aciklama sayfasi.

Acaba bunun kodu cok zor mudur?

burada bir bilgi buldum, acaba tam tersini uygulasam ise yarar mi diye dusunuyorum. Bir fikriniz var midir acaba?
    https://wpnotlari.com/wordpress-parametreli-ozetalinti-excerpt-kullanimi/

• torun2 T kullanıcısına yanıt
    Drupal, OpenCart ve WordPress gibi hazır paketler hazır olsa da fiiliyatta birçok kodu düzenlemeyi gerektirebiliyor. Hele ki, üstüne plugin, tema, uzantı kurduysan daha da fazla düzenleme gerektirebiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.