Şimdi Ara

Wordpress

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar wordpress tabanlı bir blog sitesi kurdum fakat bir sorunum var kısaca şöyle açıklamak istiyorum;

---- Paylaşacağım makalelerimi kategori seçimi ile kategorilere ayırıyorum
    ---- Menülerin bu ayırdığım kategoriler olarak görünmesini istediğim için menü kısımlarına kategori seçeneklerini ekliyorum
    ---- Menülere tıkladığımda o kategori içerisinde paylaştığım yazılar görünüyor istediğim gibi
    ---- Fakat Sorun olan kısım sadece 10 adet makale gösteriyor
    ---- Sayfayı aşağı indirdikçe eski makalelerin çıkmasını istiyorum
    ---- Sınırsız görünüm seçeneğini seçince sadece anasayfada sınırsız makale geliyor, diğer menüler yine aynı 10 makaleden fazlasını göstermiyor.
    Her kategorinin sınırsız bir şekilde yada daha fazlasını gör seçeneği ile tüm makalelerimin görülmesini istiyorum neler yapabilirim.

Kullanıdığım wordpress teması: ColorMag
    Tema adresihttps://tr.wordpress.org/themes/colormag/

• Bu sorun için girmediğim yazılım dosyası denemediğim eklenti kalmadı herşeyi denedim en sonunda vazgeçtim ve başka bir iş ile uğraşırken çözümünü şans eseri buldum.

Belki aynı sorunu yaşayacak olan arkadaşlar olur diye çözümü buraya yazmak istedim;

• Wordpress admin panelinde ayarlar kısmından okuma bölümüne gelin,

• En fazla gösterilecek blog sayfası adedi yazan kısımda istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz. Ben 100 yaptım tek sayfada görmek istediğim için ancak sayfa yüklemesi hızlı olsun isteyenler daha düşük bir sayı girebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhammedchan -- 26 Nisan 2017; 12:45:23 >
  • Hocam lazyload eklentisi işine yarayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahminime göre kullanığın temadan kaynaklanıyor olmalı 2. Syafya geç butonu yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında sorunu çözmemeninde sana faydası olabilirdi. Tabi reklam hedefin varsa. Google Adsense'e başvurduğunda yine Google Analytics verilerin dikkate alınıyor. Orada ise siten içerisinde tıklanmalar ve insanların kaldığı sürelerin istatistikleri tutuluyor. Yani bu açıdan baktığında sayfayı erken bitirip diğer bir sayfaya tıklatman faydalı olabilirdi.

Bu arada arkadaşlar sizden bir ricam olacak;
    yeni basit bir forum sitesi kurdum ama bomboş =( gerçi daha birkaç gün oldu. Onu nasıl hortlatabilirim insanların bir mesaj yayınlayıp sonra o mesaj içerisinde rahatlıkla tartışabileceği resim ve video ekleyebileceği basit kullanışlı bir yapısı var. Ne önerirsiniz bana? Kendim şahsende elimden geldiğince ilgilencem insanların talepleriyle.

https://www.bilgipiramidi.com/forum/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.