Şimdi Ara

Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
31
Favori
74.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragman için çok erken değil mi ? Haziranda çıkıcak film daha 8 ay var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dick Grayson -- 27 Ekim 2016; 13:20:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

2 dakika 24 saniyelik bir fragman gelecek.

Ne zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

2 dakika 24 saniyelik bir fragman gelecek.

İyi bari sinemaya gitmeye gerek kalmayacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz, beklentim yüksek. WB kesmezse tabi
  • EŞİME ÖPÜŞME SAHNELERİMİ SORUYORLAR

◊ Evlisiniz ve bir kızınız var. Evlendiğinizde bu kadar ünlü bir oyuncu değildiniz. Alıştınız mı yeni hayatınıza?
    - Benim hayatta en şanslı olduğum konu; eşim. Eşim ve kızım her şeyden önce gelir. Bu yıl çok yoğun olacağımı biliyorduk, ailece kendimizi hazırlamıştık zaten, o yüzden sorun olmadı. Şimdi herkes eşime soruyor “Nasıl oluyor da eşini kıskanmıyorsun, diğer adamlarla öpüşme sahneleri var?” diye. Eşim de hep aynı cevabı veriyor, “Bu bir iş.

Yavruuum öp beni öp öp

• quote:

Orijinalden alıntı: kdr-2015

EŞİME ÖPÜŞME SAHNELERİMİ SORUYORLAR

◊ Evlisiniz ve bir kızınız var. Evlendiğinizde bu kadar ünlü bir oyuncu değildiniz. Alıştınız mı yeni hayatınıza?
    - Benim hayatta en şanslı olduğum konu; eşim. Eşim ve kızım her şeyden önce gelir. Bu yıl çok yoğun olacağımı biliyorduk, ailece kendimizi hazırlamıştık zaten, o yüzden sorun olmadı. Şimdi herkes eşime soruyor “Nasıl oluyor da eşini kıskanmıyorsun, diğer adamlarla öpüşme sahneleri var?” diye. Eşim de hep aynı cevabı veriyor, “Bu bir iş.

Yavruuum öp beni öp öp

Kim artıladı beni söylesin onu öpmek istiyorum

• BvS'de Wonder Womanın çıktığı sahne ve arkada çalan parça geldi yine aklıma... Bu film mükemmel olacak gibi

• Yarın yeni trailer geliyor.
  • Yeni trailer için biraz erken bence.
  • BvS'nin ilk trailer'ı Comic Con'da geldi. Sonra aralık'ın başında bir Trailer geldi. Bunda da kasım başı. Çok erken değil ama biraz daha geç olsa da olabilirdi. Olsun ya biraz gaza geliriz
  • Şu son gelen trailer izledim az yeni sahne var ama anlaşıldı ki askerlere karşı bir WW izleyeceğiz.Korkum da buydu biraz.

Hani bekliyorum ama beklentimi düşüreceğim biraz.Giriş seviye bir film ve askerlerin arasında kalan bir WW..Pek ilgi çekici heyecanlı olmayacak.Kaptan da işe yaradı tam oturdu ama bunda pek olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin WrightWonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright
    Wonder Woman (2 Haziran 2017) | Patty Jenkins | Gal Gadot - Chris Pine - Robin Wright

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caped Vigilante -- 3 Kasım 2016; 19:1:16 >
  • İlk fragmana göre çok daha iyi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawsford27 -- 3 Kasım 2016; 19:46:0 >
  • Görsel efektler niye kötü duruyor?
  • Zad Prime kullanıcısına yanıt
    Dawn of Justice'in de fragmanlarında görsel efektler batıyordu, sonra düzelttiler.
  • Ben beğenmedim.

• Fragmanı izlemedim ve izlemeyi düşünmüyorum izleyen arkadaşlar nasıl buldu
  • filmi beğenmemeler başlamış
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.