Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende an itibariyle başladım yardımcı olursanız sevinirim
  • +7 abanoz küpe bastım bi tane fms +8 olurken yandı diğeride +7 :D
  • evet 6 fms aldim +7ye kadar denedim pazardaki fmslerinizi alan enayi benim
  • oyuna başladım mavi bayrak 13 level büyülü silah lonca varsa gelirim.
    not: az item verin nolur
  • Beyler eski metin2 tadını veriyomu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oyun cok kolay, esya verin yardim edin falan yazmaya gerek yok buraya. Yazdiginiz surece cevap alamayacaksiniz. Ayni zamanda para kasmaya dair her turlu yontem bu konuda mevcut, 3 mesaj oncesini bile okumaya usenen arkadaslara kimse yardimci olmayacaktir. Hangi bayrakta daha cok kisiyiz, para nasil kasilir hepsi bu konuda mevcut

Edit: Cok kolay demek yanlis oldu, tabii ki cok kolay degil yabani kopekte kasilarak 105 olmuyorsunuz, sadece baslangic asamalari basit. Zorlayici degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atsız Kovboy -- 15 Temmuz 2016; 2:04:10 >
  • Arkadaşlar iyi günler ben kırmızı bayraktan Architectmonkeys oyunda 20 yang+stun özellikleri olan Black Round Shield ya da Pentagon Shield arıyorum çok gariptir ki 2 haftadır oyunda satan birine rastlamadım şu sıralar da biraz nadir giriyorum ayrıca 20 yang + hp si olan golden necklace satan varsa da burdan belirtirse çok memnun olurum

He bi de şu konuya değinmek istiyorum oyun gerçekten sistemi anlayıp yöntemleri kavrayan şu forumda yazanları okuyan biri için çok zorlayıcı değil biraz sabır ve emek istiyor sadece. Metin2 trden geçiş yaptım orayı bırakma sebebim net bir şekilde oyunun artık sadece nakit paraya dönmesiydi buranın en büyük avantajı emek verir ve az çok piyasayı çözerseniz elinizdeki her şeyin bir değeri var. İyi oyunlar iyi eğlenceler

• Mavi bayrak farm carimin adi EkremAbi en cok online oldugum bu yeni baslayanlar yazabilirsiniz yardimci olurum

• SARI BAYRAKTA BAŞLADIM. 17 LVLİM ADIM Linquar YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM :d
  • Bende Sarı bayrakda başlamış bulunmaktayım 17 lvl Bagisto. Scrofi keserken Syk attı şaşırdım bi an.atı zırhlamadan para kasabileceğim bir yol varmıdır?
  • Beyler benim at zırhlamam gerek şuan 10 level.Okçu görevine yardıma gelebilcek varsa oyun içi SinsiBey e pm bırakabilir mi teşekkürleer :D

• skype grubu falan kursak nasıl olur bende başlamayı düşünüyorum
  • Olabilir yapılırsa ben uyarım yardımlaşılır hem.

• Skype a yada beraber kasılmaya varım şu an oyun iniyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba oyunda yang satın alma varmı acaba 35 lwlim veya nerde para kasarım
  • Konu ölmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekrem abi bana yardım etti burdanda teşekkür ederim
  • Ben de başlamış bulunmaktayım, oyun baya bir kastırıyor ve keyifli etabına gelemedim, sıkılıyorum. Varsa yardımlaşacak olan, beraber bir şeyler yapabileceğimiz mavi bayrak JequeL pm atabilir genelde açık oluyorum.
  • Fena canım çekti. Ben de başlayayım ya. Birlikte oynayabileceğim arkadaş var mı ?
  • Arkadaşlar mavi bayraktayım 35 lwlim 2ci koyde metin kessem elime ne gecer

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.