Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.884
Cevap
49
Favori
234.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stackman

Hocam şimdi başlıyorum hangi bayrak olayım

Rahat kasmak istiyorsan sarı bayrak(%50 exp bonus). Ticaretle uğraşacaksan mavi bayrak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni başlıcam hangi bayrak olmamı önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler, ben de WoM2'ye adım atmış bulunuyorum, mavi bayrakta fakir bir şaman olarak geziyorum. Nickim Oralet. Yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: saf köylü

Evet beyler, ben de WoM2'ye adım atmış bulunuyorum, mavi bayrakta fakir bir şaman olarak geziyorum. Nickim Oralet. Yardımlarınızı bekliyorum

Hocam sarı bayrak açmanı tavsiye ederim.%50 daha hızlı kasabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hampnie Hambart

110 lvl metninden 2 tane soul stone düştü, biraz şanslıydım gibi

İnanmayin beyler, yere atıp tekrar almış ruh taşını

• quote:

Orijinalden alıntı: Fluxion

quote:

Orijinalden alıntı: saf köylü

Evet beyler, ben de WoM2'ye adım atmış bulunuyorum, mavi bayrakta fakir bir şaman olarak geziyorum. Nickim Oralet. Yardımlarınızı bekliyorum

Hocam sarı bayrak açmanı tavsiye ederim.%50 daha hızlı kasabilirsin.

hocam şimdi 25 levelim de, balso'dan bayrak değiştirince exp bonus geliyor mu bana da yoksa sadece ilk açarken sarı mı yapmalıydık?

• ArchloveKilled kullanıcısına yanıt
    şşştt çaktırma
  • Tcyemi başlayayım buna mı karar veremedim online durumu nasıl Lonca savaşı bayrak savaşı nasıl sg gibi durgun mu
  • Yardımcı olacak mesaj atabilir mi kesinlikle item yang yardımı değil oyun hakkında bir kaç sorum olacak
  • Sarı bayraktayım kimse yardım etmiyor parasızlıktan pot alcak para yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fluxion -- 13 Temmuz 2016; 0:57:30 >
  • Fluxion kullanıcısına yanıt
    Niye etsinler ki? Dun aksam hileden ban yedin, bence hic baslama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Susamcıkk

Tcyemi başlayayım buna mı karar veremedim online durumu nasıl Lonca savaşı bayrak savaşı nasıl sg gibi durgun mu

Sg kadar durgun degil, cok daha hizli ve aktif kesinlikle. Bildigim kadariyla TC zaten buradan devsirme bir server ve su an sahibiyle alakali sorunlar yasaniyor diye biliyorum youtubeda metin2 tc sorun yazsan cikar direk. Bana sorarsan wom2 varken baska bir metin2 oynanmaz

• Açtım hesabı zihinsel kasıcam mini boss farmını denedim 10 tane felan kutu yaptıktan sonra bıraktım pek hoşuma gitmedi başka farm önerileri olan yok mu ?
  • Arkadaşlar bu WoM2'de efsun olayı nasıl oluyor? Nereden düşüyor veya nasıl alıyoruz?
  • Para olayını nasıl halledecez? Metin kesmek dışında başka bir yöntem var mı?
  • beyler server full emek + ingilizce galiba ne derseniz başlanırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papaoutai

beyler server full emek + ingilizce galiba ne derseniz başlanırmı

kesinlikle başlanır, emek seviyorsanız yeterli, dil orun olmaz çok fazla, arayüz zaten türkçe oluyor buarada
  • Evet arkadaslar İP Block alan arkadaslar icin cozum 2 yolumuz var biri sadece tek neti olanlar icin once bunu anlatayim ben telden baglaniyorum izinde olmam sebebiyle ve İP block aliyordum 3.vote for us veriyordu tek netiniz varsa pc/Tel vpn indirip yapiyorsunuz. 2 netiniz varsa 1 modem 1 telefon interneti modem internetini kullaniyorsaniz telefondan vote for us yapabilirsiniz.

• oyun iniyor yüzde 60 da şuan sarı bayrak yüzde 50 exp hepmi öyle yoksa bayrak savaşı falanmı oldu hocam ?
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.