Şimdi Ara

Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
5.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Wolfenstein: Youngblood | E3 2018 Teaser Fragmanı | PS4

-

Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Machine Games, Wolfenstein: Youngblood'ın 26 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacağını duyurdu.

Wolfenstein: Youngblood tamamen yeni bir co-op oyunu. Oyunu isterseniz arkadaşınızla isterseniz de size eşlik eden yapay zeka ile birlikte oynayabileceksiniz. Oyun 1980 yılında, BJ Blazkowicz'in ikinci Amerikan Devrimi'ni ateşlediği Wolfenstein II: The New Colossus'tan 19 yıl sonrasında geçiyor. Wolfenstein: Youngblood Nazilerle mücadele eden bir sonraki Blazkowicz kuşağını tanıtıyor. Oyuncular Blazkowicz'in ikiz kızları Jess ve Soph'dan birinin kontrolünü alarak Nazi işgali altındaki Paris'te kayıp babasını arıyor.

Deluxe sürüm “Buddy Pass” içerecek. Bu özellik sayesinde oyuna sahip olmayan bir arkadaşınızla birlikte tüm oyunu oynayabileceksiniz. Deluxe sürüm ayrıca “The Cyborg Skin Pack” eklentisini içerecek. İki sürümün ön sipariş bonusları ise BJ Blazkowicz tarafından kullanılan kıyafet ve silahların kilidini açan “Legacy Pack” eklentisi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Wolfenstein_Youngblood_26_Temmuzda_PS4_Xbox_One_Switch_ve_PC_icin_Cikacak-93890.htm

Oyunun Tanıtım Yazısı:

Wolfenstein: Youngblood ile ilk modern co-op Wolfenstein macerasına tanıklık edeceksin.

Wolfenstein II'deki olayların üzerinden on dokuz yıl geçti ve Nazi işgali altındaki Paris'e göreve giden BJ Blazkowicz ortadan kaybolmuş durumda. Hayatı cephelerde geçmiş babalarının yıllarca eğitip yol gösterdiği ikiz kardeşler Jess ve Soph için artık harekete geçme vakti geldi.

Bir arkadaşınla veya tek başına oyna. Yepyeni becerileri, silahları, cihazları, kozmetik eşyaları ve oyun tarzını daha da zenginleştirecek ve görünüşünü değiştirecek diğer birçok özelliği kazanmak için seviye atla, keşfe çık ve görevleri tamamla.

Wolfenstein: Youngblood, bugüne kadar görülmüş en açık uçlu Wolfenstein deneyimini sunuyor. Paris'in derinliklerindeki yeraltı mezarlıklarında karargâhını oluşturarak Nazi rejimini ne zaman ve nasıl yıkacağını planla.

-

Çıkış Tarihi: 26 Temmuz 2019
    Tür: First-Person Shooter
    Dağıtıcı: Bethesda Softworks
    Geliştirici: MachineGames

https://gamefaqs.gamespot.com/ps4/241071-wolfenstein-youngblood
    https://www.metacritic.com/game/playstation-4/wolfenstein-youngblood

Resmi Site:https://bethesda.net/game/wolfenstein-youngblood

-

Ekran Görüntüleri:

Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU] Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Eylül 2020; 16:58:29 >

• Wolfenstein: Youngblood | Hikaye Fragmanı | PS4

• İlk defa bir Wolfenstein co-op oynanabilecek. Mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu oyunu tamamen unutmuştum sürpriz oldu

• co-op oynanışı merakla bekliyorum.
  • Wolfenstein: Youngblood Açık Uçlu Seviyelere Sahip Olacak

Wolfenstein: Youngblood [PS4 ANA KONU]

Wolfenstein: Youngblood baş yapımcısı Jerk Gustafsson, oyunda oyuncuların seviyeleri tamamlayabileceği çeşitli yolların olacağını PlayStation dergisine yaptığı röportajda söyledi.

Gustafsson; Dishonored ve Prey geliştiricisi Arkane Studios ile ortak çalışmanın Machine Games'e "açık uçlu yapıyı daha önce yapılanlardan oldukça farklı bir şekilde" keşfetme fırsatı sunduğunu belirtti.

"Oyuncuların Wolfenstein: Youngblood seviye tasarımlarında Dishonored oyunlarından pek çok benzerlik göreceğini düşünüyorum. Deneyim olarak biraz farklı olabilir, özellikle savaş senaryosu ve genel olarak bir göreve yaklaşırken farklı yollar bulma konusunda."

"Açık uçlu yapı ve co-op, hikaye anlatımı kısmını biraz zorlaştırdı. Güçlü bir hikayemizin olduğunu düşünüyoruz fakat daha önce yaptıklarımızdan oldukça farklı; sadece ton olarak değil içerik miktarı konusunda da biraz daha hafif ve bence önceki oyunlara göre en büyük değişiklik: Campaign modu biraz daha kısa fakat oynanış süresi daha uzun."

Ayrıca Campaign modunu tamamladıktan sonra zaman ayırabileceğiniz meydan okumalar ve yan görevler de oyunda bulunacak.

Wolfenstein: Youngblood tamamen yeni bir co-op oyunu. Oyunu isterseniz arkadaşınızla isterseniz de size eşlik eden bir yapay zeka ile birlikte oynayabileceksiniz. Oyun 1980 yılında, BJ Blazkowicz'in ikinci Amerikan Devrimi'ni ateşlediği Wolfenstein II: The New Colossus'tan 19 yıl sonrasında geçiyor ve Nazilerle mücadele eden bir sonraki Blazkowicz kuşağını tanıtıyor. Oyuncular Blazkowicz'in ikiz kızları Jess ve Soph'dan birinin kontrolünü alarak Nazi işgali altındaki Paris'te kayıp babasını arayacak.

Wolfenstein: Youngblood 26 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Wolfenstein_Youngblood_Acik_Uclu_Seviyelere_Sahip_Olacak-94269.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 13 Mayıs 2019; 4:50:11 >

• Wolfenstein: Youngblood | E3 2019 Fragmanı | PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 10 Haziran 2019; 13:42:46 >
  • Serinin sütünü sağıyorlar gibi geliyor fakat işin içinde Arkane var, kaliteli bir iş ortaya çıkabilir.
  • Pre order yaptım 25 saat oynanış süresi var dediler bu harika bir uzunluk ara oyun olmasına rağmen merakla bekliyorum.

• Arkadaşlar 2. Oyuna geçmeden, Wolfenstein The Old Blood'ı oynamalı mıyım, tavsiye eder misiniz? The New Order'ı iki defa bitirdim. 2. Oyuna geçmek için sabırsızlanıyorum. Sağlam bir indirim görse alacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tabi ki.

• Wolfenstein serisini çok severim fakat youngblood beni heyecanlandırmıyor nedense.

• Çıkışına az kaldı merakla bekliyorum :)

• CheKD kullanıcısına yanıt
    Evet öyle görünüyor ama iyi bir oyun olursa devam etmesinde sakınca yok bence :)

• arkadaşlar coop oynamak için 2 playerde de oyunun satın alınmış olması gerekiyor mu, yoksa a way out' da olduğu gibi sadece 1 kişi alsa yeterli midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

arkadaşlar coop oynamak için 2 playerde de oyunun satın alınmış olması gerekiyor mu, yoksa a way out' da olduğu gibi sadece 1 kişi alsa yeterli midir?
    2 kişininde oyunu almasi lazim. way out tek kişi oynanmiyordu bu oynanabiliyor

• Sırf Wolfenstein adı hatrına alıp oynarım ama beklentim yok fazla.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Yalniz bunda body pass diye birsey var, ufak bir miktar fazla verip a way outtaki gibi ikinci kisiye yukleyebiliyorsun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.