Şimdi Ara

Wolfenstein II: The New Colossus türkçe yama (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
15.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-DAD5424B4

Hocam eğer dosyaları açmayı düşünüyorsanız ve oyunu çevirmek isteyen çıkarsa tabi ki nasıl yaptığınızı videoya alsanız ya da yapabilirseniz eğitim gibi bir şey yapsanız olur mu? Ben de böyle şeyleri merak ediyorum. Eğer yapabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

Alıntıları Göster
    Oyunun textlerini açalı çok oldu zaten. Çevirmek isteyen çıkarsa paketleme ile de uğraşırım. Video konusunda izlenerek öğrenilecek bir konu değil bu malesef. Dosya yapılarını, sıkıştırma sistemlerini, geriye mühendislik yoluyla şablonlarını oluşturmayı, bu şablonları kullanarak textleri çıkarıp geri gömebilecek kadar programlama dili bilmeniz gerekiyor. Ayrıca bu dosya yapıları, sıkıştırma sistemleri ve şablonlar her oyun için farklı oluyor. Tecrübe ve birikimle alakalı bir konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Oyunun textlerini açalı çok oldu zaten. Çevirmek isteyen çıkarsa paketleme ile de uğraşırım. Video konusunda izlenerek öğrenilecek bir konu değil bu malesef. Dosya yapılarını, sıkıştırma sistemlerini, geriye mühendislik yoluyla şablonlarını oluşturmayı, bu şablonları kullanarak textleri çıkarıp geri gömebilecek kadar programlama dili bilmeniz gerekiyor. Ayrıca bu dosya yapıları, sıkıştırma sistemleri ve şablonlar her oyun için farklı oluyor. Tecrübe ve birikimle alakalı bir konu.

Alıntıları Göster
    Hmm anladım hocam. Teşekkürler yine de.

• Yama test aşamasına geçti denildi ve öyle kaldı. Umalım da test öncesi aşama kadar sürmesin bu aşama da...
  • Osmanlispor O kullanıcısına yanıt
    Çıksa bile en az 25 lira olur,haberiniz olsun.2019 yılı boyunca 20den çıkaracağız dediler yamayı ancak nfs payback 25 liraya satışa çıkmış.Bu gidişle ff 15 falan 50 liraya çıkardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gerald008

Çıksa bile en az 25 lira olur,haberiniz olsun.2019 yılı boyunca 20den çıkaracağız dediler yamayı ancak nfs payback 25 liraya satışa çıkmış.Bu gidişle ff 15 falan 50 liraya çıkardır.
    alan olduğu sürece 50 tl olur zaten. adamların kafa çalışıyor bunlara ne versek alıyorlar mantığı ile 50 tl yapsalar da satarlar bu toplum olduğu sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrecan12bjk -- 18 Haziran 2019; 19:56:36 >
  • Son 2 DLC kalmış test olarak. Yakındır çıkması.
  • Bu yama çıktı mı ?
  • furandor kullanıcısına yanıt
    Evet, çıktı. Daha deneme fırsatım olmadı. 10 gündür AC serisine sardım bayağı. Yama ücretli bu arada, 25 TL'lik vip erişim almanız gerekiyor.
  • tesekkur ederim
  • İnternette dolaşan yamaları kurduktan sonra crush dump hatası alıyorum arkadaşlar sorunsuz yama kurup oynayan var mı ? birde hangi yama ile oynuyorsunuz arkadaşlar ?
  • Tek Han kullanıcısına yanıt
    Virüs yeme ihtimalini de göze alıyorsunuzdur umarım. Adamlar komple Wolfenstein serisini çeviren adamlar. Bence emeğe saygı olarak satın almayı düşünün.
    https://www.u-crew.net/index.php?topic=109.0
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Virüs yeme ihtimalini de göze alıyorsunuzdur umarım. Adamlar komple Wolfenstein serisini çeviren adamlar. Bence emeğe saygı olarak satın almayı düşünün.
    https://www.u-crew.net/index.php?topic=109.0
    Kardeşim çalışsın yeterki ben kimsenin emeğini çalmam. Sen hata olmadan oynadınmı bu versiyonu ?
  • Tek Han kullanıcısına yanıt
    4 ay önce Steam'de DLC'ler dahil hepsini sorunsuz oynadım. Özelden uyumlu versiyonları sorarsanız yardımcı olacaklardır. İlgilenen arkadaşın nicki Dante u-crew'de.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Hayrına ücretsiz paylaşacak biri var mı?
  • Orjinal oyunum tr yamasını indirdim google dan bulup crush dump hatası veriyor ..nerde yazan her seyi denedin ekran kartı guncelleme kaldırma vs vs ama yok olmadı var mı bilgisi olan
  • wolfenstein 2 taş gibi oyun ama toplasan 8 - 10 saat süren bir oyunun yaması için 25 tl istemek nerden baksan tutarsız ve komik olmuş
  • Mkmazie kullanıcısına yanıt

Oyunu bu gün Steam indirimden aldım ve çok güzel bir oyun ama daha iyi anlamak için Türkçe yama aradım, ama gördüğüm kadarıyla 25 liradan satışa çıkartmışlar. Yahu oyunun indirimli fiyatı şu an 26,80 ama Türkçe yaması 25 lira!!! Sanırsın oyunu bunlar yaptı, bu ne yüksek bir rakam 5 lira yapsalar neyse de 25 nedir ağbi, bu çocuklar sanırım hızlı yoldan zengin olmak için oyun dünyasının cebi zengin bebelerinin peşinde. Ama kendilerini de rezil ediyorlar böylece. Bu gün her filmin alt yazısı beleşe sitelerde var iken bu oyunun alt yazılarını da anca bir film kadardır, onlar da parayla satsın o zaman. Ha, kodlaması şusu busu ağır işçiliktir bilemem ama bazen sırf text dosyası değiştirilerek Türkçe yapılabilecek oyunlara bile program ile yükleme zorunluluğu getiriyor 1,5 dakika soyunca da bütün ekibin ismini ezberletmeden oyuna yüklemeyen tipler var. Tip diyorum çünkü bu şeyin adını iyilik veya paylaşım olmaz. Neyse, oyunu bedava bir babayiğit internete koyar da belki bir gün ekleriz, bunca para harcayan oyun firmaları acaba bir çevirmene alt tarafı verecekleri 300+500 lira için bizleri de bu duruma sokuyor ya ona yanarım.

• Selam eğer oyunu aldıysan şurada bir yama var bir dene eğer olursa resim atabilirmisin ona göre almayı planlıyorum belki birisine bir iyiliğim dokunur   yanlız dosyaları yedeklemeyi unutmayın

https://forum.turkmmo.com/konu/3710328-wolfenstein-2-the-new-colossus-3-dlc-turkce-yama-indir-100-ucretsiz//

@MonitörKertenkelesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BirKullanıcı-1- -- 1 Aralık 2020; 17:0:13 >
  • BirKullanıcı-1- B kullanıcısına yanıt

Deneyenler çalışıp çalışmadığını söylebilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.