Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
16
Favori
27.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Question-X

Tekrar almanız gerekmez , kesinlikle değer , kendi türünde zirve bir yapım , bu sene içinde çıkması mümkün lakin 2020 sarkabilir.

Alıntıları Göster
    Ölünce ana merkeze dönmeden kendimizi nasıl canlandırıyoruz.

cryengine gibi çok kaliteli bir grafik motorunu kullanmaları güzel bir olay. Her ne kadar optimize sorunları olan bir motor olsa da görsel kalitesine hala bir çok grafik motoru yaklaşamamıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 31 Mart 2019; 13:51:45 >

• Beyler oyun ne durumda takipte misiniz? Oynanacak hale geldi mi?
  • Oyunda Türkçe dil desteği de olacak sanırım tam çıkınca çünkü oyun klasörlerine göz attım da dil dosyalarına ait klasör içerisinde turkish_xml adında dosya var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Oyunda Türkçe dil desteği de olacak sanırım tam çıkınca çünkü oyun klasörlerine göz attım da dil dosyalarına ait klasör içerisinde turkish_xml adında dosya var
    hala çevriliyor türkçe olarak büyük ihtimal.

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI]

• quote:

Orijinalden alıntı: Team NINJA

hala çevriliyor türkçe olarak büyük ihtimal.

Alıntıları Göster
    Haberim yoktu alalım o zaman teşekkürler.

• Bir ara incelemeler çok düşmüştü firma paramızı aldı kaçtı diyordu millet. Lan kaç satmıştır sanki garibim stüdyo. Valla ben üzülüyorum ben bu yapımcıya yiyemecekleri yemeğin başına geçtiler umarım toparlarlar. Kickstarterla falan sağlam bütçe yapmadan bu işlere girmemek gerekiyor.

Kickstarter yapmışlar. 400bin dolar toplamışlar fena değil ha. Üzülmeyi şu an kesiyorum. Yapın lan şu oyunu dolandırıcı herifler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 30 Haziran 2019; 23:43:41 >
  • Act 1 yayınlanmış zannedersem. Gece indireyim bakayım bir. Seviyorum bu oyunu bir tam sürüm olsaydı.
  • oyun son hali ile bayagğı bir güncelleme almış ve oynanabilir bir seviyeye gelmiş act 1 çıktı zaten ama hala buglar mevcut.diablo 3 oynayanlar oyuna yabancılık çekmeyeceklerdir.pasif skill ağacı poe yi andırıyor.türkçe dil dseteği gelirse benim açımdan tadından yenmez bir seivyeye gelecek.inşallah olur.oyunda potansiyel gerçekten yüksek bu eksikler tamamlanırsa kendi alanında zirveye oynar diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: captanico

oyun son hali ile bayagğı bir güncelleme almış ve oynanabilir bir seviyeye gelmiş act 1 çıktı zaten ama hala buglar mevcut.diablo 3 oynayanlar oyuna yabancılık çekmeyeceklerdir.pasif skill ağacı poe yi andırıyor.türkçe dil dseteği gelirse benim açımdan tadından yenmez bir seivyeye gelecek.inşallah olur.oyunda potansiyel gerçekten yüksek bu eksikler tamamlanırsa kendi alanında zirveye oynar diyorum
    Oyun baya toparlamış. Oyunun bence en önemli eksisi bilindik bir yapım firmasına ait olmaması. Bilindik bir firmaya ait olsaydı baya popiler olurdu. Grafikleri çok güzel zaten. Crysis serisinin grafik motorunu kullanmaları grafikleri cidden kaliteli yapıyor.
  • Wolcen Lords of Mayhem ACT 1 bitiren var mı?

Final bossu ne kadar zor öyle. Herifi 3 sefer öldürmek gerekiyor.
  • https://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/1612773506883501000

• Vay be askere gelmeden bir gun once bu oyunu oynamistim 140 gun olmuş. Bu arada ocakta tam surum oluyor sanirim yanlis anlamadiysam. Steamde paylasmis yapimci level siniri 90 toplam 3 act olacak ve fiyati da bes dolar artacakmis.

Askerlik donusu sahane olacak. Şafak 39

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak sonu full release geliyormuş evet.

3 Act ve level sınırı 90 olacakmış.
  • Çıkış tarihi "13 Şubat 2020" olarak netlik kazandı.

• ne acsak kı betadan sonra. warrıor gecıyor ıcımden ama
  • Tam sürüm çıksın tozu dumana katacak canım Wolcen.
  • Güzel güzel çıksın artık da oynayalım
  • Son 21 gün.

Not : Çıktıktan sonra da ciddi şekilde geliştirilmeye devam edilicek , bu yılın sonlarına doğru başlarım büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 22 Ocak 2020; 21:31:9 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.