Şimdi Ara

Wolcen: Lords of Mayhem [PC] [ANA KONU] [ÇIKTI] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
16
Favori
27.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yinede cok temkinli yaklaşsan da bu oyun tam sürümde cok daha iyi olacağinı düşünüyorum.. HS türü zaten yenilige cok açık bir tür değil işin özü loot ..guardians of ember öneririm sana ..yakında tam sürüme geçecek .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xass

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Oyun beta bile değil alpha sürümünde şuan .bunların olmasi çok normal.

Alpha'da çok oyun oynadım. Bu oyunda türe getirecek yeni bir soluk göremedim. Adam olacak çocuk derlerya bu olmaz. Oyun bir türlü içine çekemiyor.
    POE, Grim Dawn ve hala hala torclight2, titan quest varken benim seçimim olamaz.
    Ekran başında bana hoşça vakit geçirtecek bir hack'n slash oyunu ararken rastladım ama maalesef aradığımı bulamadım. Bit pazarından oyunlara devam.

Hocam steam idiniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adminastör

quote:

Orijinalden alıntı: xass

quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Oyun beta bile değil alpha sürümünde şuan .bunların olmasi çok normal.

Alpha'da çok oyun oynadım. Bu oyunda türe getirecek yeni bir soluk göremedim. Adam olacak çocuk derlerya bu olmaz. Oyun bir türlü içine çekemiyor.
    POE, Grim Dawn ve hala hala torclight2, titan quest varken benim seçimim olamaz.
    Ekran başında bana hoşça vakit geçirtecek bir hack'n slash oyunu ararken rastladım ama maalesef aradığımı bulamadım. Bit pazarından oyunlara devam.

Hocam steam idiniz nedir?

ayhanKurt.
    Yalnız oyunu iade ettim. Grim Dawn oynuyorum bu aralar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 0.4.1 Update yayınlandı.

http://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/2060805669548032483

• ya şuna artık gamepad desteği gelsin bune anasını satayım ya.
  • sabırsızlıkla bekliyorum şu oyunu. bide türkçe olarak gelirse çok güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypterografi -- 19 Ağustos 2017; 12:35:26 >
  • Multiplayer eklendi mi acaba?
  • Ya ben oyunu steamden almadım 0.5.1 sürümü gelmiş nasıl update edebilirim. Bi de satın almayı düşünüyorum aslında oyuna değer fakat şu an hikaye yarım değil mi? sadece 1.bölüm mü ne varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quadh -- 26 Ağustos 2017; 12:39:11 >
  • 2018 de çıksa güzel olur ama zor görünüyor.

• cadılar bayramı haftsında oyun ındırıme gırmıs 24lıra steam'de.
  • "0.5.0.4D" update yayınlandı.

http://steamcommunity.com/games/424370/announcements/detail/1676898434294657429

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 10 Şubat 2018; 18:00:49 >

• Erken erişimden ne zaman Çıkacak belli bir tarih var mı?

• Quadh kullanıcısına yanıt
    2018 sonu bir ihtimal suan alpha da .2019 subat mart gibi cikiş yapacak.

• Multiplayer'ı ekleseler de oynasak artık.
  • single player de oyun nasıl ? senaryosu ve sonu var mı ?
  • savkar kullanıcısına yanıt
    Senaryosu var ama sonu yok. Bir yerden sonra alfanın sonuna geldiniz kafanıza göre takılın artık diyor. Yalnız şu an için kimseye tavsiye etmiyorum. Ya alfa oluşundan ya da cry engine motoru kullanışından dolayı performans sorunu var. Ayrıca oyun sık sık nerde ne zaman belli olmayacak şekilde çöküyor.

Oyunun katetmesi gereken çok daha yolu var.
  • 2020ye sarkar bu oyun 1.5 yılı geçti hala 0.5 sürümünde. Erken erişimin de bir onuru olmalı.
  • Lost Ark bundan önce çıkacak herhalde.
  • "BETA" trailer , Eylül ayında başlıycak deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 4 Mayıs 2018; 10:34:17 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.