Şimdi Ara

wizard yan skiller

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler formu okudum wizard icin yazılan guzel olmus ty AMA
    bu wizard charın yan skili falan yokmu mesela glaive de fire heuksal cold falan gidiyosun buff skili falan
    bide yazılan bilgiler genelde pvp icin kasarken yardımcı skiller hangisi

• sen nerenle okudun orayı ? herşey gayet açık ve net orda
  • sro eoropean wizard rehberinde
    wizardın tum skilleri ve ne ise yaradıkları yazıo ama yan bufflar falan tam anlamadım yada bulamadım
  • Seri Bi şekilde kasmak istiyosansa Bard eğer sağlam bişey olmasını istiyosan Cleric yap seçim senin

Bide bu ikisinin rehberini okumanı tavsiye ederim benim tercihim Clericten yana...
  • the bad e katılıyorum cleric wizz için iidir. mesela ben cleric sayesinde 32 lv de kokoru gp kesmiştm wizz le ama bard la kesemessin clericte 24 te açılan bless spell skili var o skil sayesinde büyük bir savunma kazanıyorz aynı zmnda yanında açtıın buff larla bazı taxilere beleş girebilirsin mesela 46 48 wizz ler life ı yapınca ong taxi de yatabilir buff la bunu engellersin adam da seni beleş kasar. extra olarak clericin yanına shield de takabilirsin bu şekilde defansın artar ve bence clericin saldırı skillerini de aç en üstteki pasif skil zaten sana magical attack power verio cleric takılı olmasada

NOTR: UZUN OLDU AMA OKU
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.