Şimdi Ara

Wiselab Multivitamin 30 Kapsül 19.90₺-3 Saatlik Fırsat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.006
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı satıcı 50₺ üzeri kargo bedava, 150₺ üzeri 20₺ indirim ve kuponla birleşiyor. Bu şekilde daha uyguna da gelebilir.

Wiselab Multivitamin Bitkisel 30 Bitkisel Kapsül
    https://www.trendyol.com/wiselab/wiselab-multivitamin-bitkisel-30-bitkisel-kapsul-p-51249990?boutiqueId=567250&merchantId=229272
    Wiselab Vitamin C 1000mg 30 Bitkisel Kapsül
    https://www.trendyol.com/wiselab/wiselab-vitamin-c-1000mg-30-bitkisel-kapsul-p-50781793?boutiqueId=567250&merchantId=229272

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner.Pasha -- 5 Mayıs 2021; 18:59:13 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• piyasadan baya bi ucuz. daha önce kullanan oldu mu.

bu tarz ürünlerde hep son kullanma tarihine az mı kaldı acaba diye düşünüyorum, bir bilgi varmı?

• Amerakan menşeili bir ürün. 4er tane aldım toplamda 140 ödedim. Be da va

• SKT önemli, bence çok yakındır bu fiyata düştüyse

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt
    08-2022 SKT

Bu tür ürünler bana hiç güven vermiyor. Uzmanlar da doğal tüketimi tavsiye ediyor..

Ek olarak ülke malum, sahte vs ise daha da sıkıntı..

• alınır mı ki solgar vm 2000 kullanıyorum ama baya maliyetli oluyor benim için

• quote:

Orijinalden alıntı: Tonny Stark

08-2022 SKT

Bu tür ürünler bana hiç güven vermiyor. Uzmanlar da doğal tüketimi tavsiye ediyor..

Ek olarak ülke malum, sahte vs ise daha da sıkıntı..

Teşekkürler

İhtiyacım vardı alacağım ben, spor yapan bireyim ve kapanmada yeterli d vitamini bile alamıyoruz, covid döneminde aman ihmal etmeyin. C vitamini bile öyle 1kg portakal yemekle alınmıyor malesef.

• http://ujkimya.com/ ürünleri çin menşeyli gibi duruyor

Araştırmadan atlamayın bence

• Nişasta fiyatına göre bayağı pahalı

• Solgar dahil hiç bi firmaya güvenemiyorum. Piyasa sahte ürünler dolu. Hb rossman mağazasından alıyorum ben. Kendi ürünü, Almanya menşei. Multivitamini başarılı bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fearless_X kullanıcısına yanıt

sen istiyor duj verecek uj dolar  

• beyler saglik urunlerini netten almayin derim guvendiginiz eczaneye iki katini odeyin orjinal alin en kral dediginiz net firmalaei bile cakma satiyor
  • Volkanç V kullanıcısına yanıt
    solgarin batch kodu var ustunde eczaneden aldim ama batch kodunu okutacak yer yok
  • Onu alma bunu alma yok Çin yok Alman. Beyler Çin olan herşeyin kalitesiz olmadığını, Alman olan herşeyin de kaliteli olmadığını ne zaman anlayacağız? Ürün gayet F/P ürünüydü.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.