Şimdi Ara

Wireless oyun film müzik için kulaklık önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
57
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SteelSeries Arctis 1 Wireless - Asus ROG Strix Wireless 7.1 - Corsair HS70 7.1. almak istediğim ve araştırıp almayı düşündüğüm kulaklılar. isteğim özelik kablosuz olması ama bu kulaklar çok pahalı ve çoğu incelemede arctis 1 örneğin bass seviyesinin düşük olduğunu söylüyor bu kulaklığı 900tl'den aşağı bulamıyorum. elimde trust'ın 100tl'lik kulaklığı var ve bassı kulağımı titretiyor ses seviyesi yüksek ama kulağımı çok ağrıyor 30 dk takamıyorum. yani kulaklıların fiyatına bakıyoum 1000tl ile 800tl arası ama özeliklerine gelince çoğunun sesi ve bass'ı 100tl'lik kulaklığımdan az. yani 1000tl verdiğim kulaklığın bass ve ses seviyesi incelemelerde dedikleri gibi midir. konfor üzerine çok iyi olduğunu söylüyorlar aradığım diğer özelik bu hem kablosuz hem kulaklarımı ağrıtmayan bi kulaklık ama fiyatlar çok yüksek ve yasal olarak soyuluyorum. eğer bunların bass seviyesi denildiği gibi az ise CM MasterPulse MH750 7.1 kablolu kulaklığını almak istiyorum kendisi direkt bass üzerine ve yüksek ses veriyor hemde fiyatı 580tl'ye bulabiliyorum. istediğim kulaklık müzik, film, oyun için iyi ses vermesi. oyundan kastım cs go falan oynarken ayak seslerini inanılmaz iyi duymak değil, oyunun tok seslerini iyi duymak istiyorum atmosfere kapılmak derdim bu. fiyatları çok yüksek ve incelemeler beni çok tedirgin etti hangisini almam uygun olur başka öneride olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.