Şimdi Ara

Wireless Modem Şekli-Duruşu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar modem dik mi dursa daha iyi çeker, yoksa yatay mı dursa çeker, yada aynımı kafam karıştı :S

En iyi sonuç için nasıl montaj yapmalıyım, yükseklik etki ediyormu ?

Şimdiden Teşekkürler :)

• Yatay veya dik, çekim gücünü etkilemez. Önemli olan mümkün olduğunca yüksek bir yerde durması.
  • all the routers are omni directional. omni directional has wider spread in horizontal so you change the axis it will behave different.
  • quote:

Orijinalden alıntı: speakerphone2010

all the routers are omni directional. omni directional has wider spread in horizontal so you change the axis it will behave different.

I dont understand you :S
  • aslında haklılık payı var gibi parmak kadar anteni var, ee yönetici olmak kolay değil..
    manzara vereyim bir de..

• Çift antenli modem, mikrodalga fırın ve telsiz dect telefon olmayan yerde iyi çeker.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem

Yatay veya dik, çekim gücünü etkilemez. Önemli olan mümkün olduğunca yüksek bir yerde durması.

Teşekkürler kerem

Birde modemime şifre koymadığım zaman internet erişimi olmuyor, şifresiz kullanmak istedim modemi

"Kablosuz ağınızda şifrelemeyi etkinleştirmeden Internet'e ulaşamazsınız. Modem arayüzüne ulaşmak için buraya tıklayınız." uyarısı aldım :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ks4141

quote:

Orijinalden alıntı: kerem

Yatay veya dik, çekim gücünü etkilemez. Önemli olan mümkün olduğunca yüksek bir yerde durması.

Teşekkürler kerem

Birde modemime şifre koymadığım zaman internet erişimi olmuyor, şifresiz kullanmak istedim modemi

"Kablosuz ağınızda şifrelemeyi etkinleştirmeden Internet'e ulaşamazsınız. Modem arayüzüne ulaşmak için buraya tıklayınız." uyarısı aldım :S

valla bu özelliği ben tebrik ediyorum şahsen, çünkü acemileri özellikle kotalı internete sahip olanları korumaya yönelik bir özellik olmuş. diğer üreticilerin böyle bir özelliği neden kullanmadığı sorusuna cevap aramak gerekir mi acaba hafifden de alca akıl kurcalıyor.. ben olsam patent için başvururdum şimdiden, belki de başvurmuş olabilirler .. ..

• güzel özellikde ben koymak istemiyorsam şifre nolcak :D hiç bahsetmiyolar böyle şeyleri :)
  • o kolay, ağ ismini mesela "şifresiz_ağ" yaparsın, herkes bağlanır.. bu açıdan problem yok.

bu klavyede fazladan tuş mu çalıştırıyor ne, anlamadım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speakerphone2010 -- 5 Haziran 2011; 2:38:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.