Şimdi Ara

wireless modem hk,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    wireless modem arızalanınca yenisini aldım ancak ps bunu tanımıyor.kurulum cd si ağ adaptörü bulunamadı diyor.bunun nedeni ne olabilir.tp link 444 1925 ise sağolsun hiç işe yaramıyor çünkü telefon açılmıyor.
    yardımcı olana çok çok teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öncelikle modeminiizn arayüzüne ulaşmanız gerekiyor yeni modemde sizin kullanıcı adınız ve parolanızı ekelmniz gerekiyor o modmeın arayuzune ya kablo ıle veya wireles üzerinden ulaşmanız gerekir kurulum klavuzunu ıncelemenızde yarar var marka modleını verırsenız nasıl ulaşacağınız konusunda bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım

İyi forumlar
  • evet şifre gireceğimiz arayüz gelmiyor.işin ilginç tarafı data kablo ile de direkt bağlanamadım.ancak dsl ışığı yanıyor modemde .modeli tp link w8961nd
    çok sağolun

• quote:

Orijinalden alıntı: kjack

selamlar,
    wireless modem arızalanınca yenisini aldım ancak ps bunu tanımıyor.kurulum cd si ağ adaptörü bulunamadı diyor.bunun nedeni ne olabilir.tp link 444 1925 ise sağolsun hiç işe yaramıyor çünkü telefon açılmıyor.

Hafta sonu olduğundan olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kablo ile bağlanamamanızın sebebi oalrak ethernet yani ağ bağdaştırıcınız daha önceki modeme göre ayarlanmış olabilir statik yani elle ip girilmiş olabilir onu kontrol edin ağ bağdaştırıcı ayarlarınız otomatiğe alın yeni modeminizin ip adres havuzundan yeni ip alacaktır
    Diğer işlemleri klavuza baakrak devam ederseniz sonuca ulaşacağınız düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

quote:

Orijinalden alıntı: kjack

selamlar,

Hafta sonu olduğundan olabilir mi?

hafta sonu olduğu için değil maalesef sayın lotus ,
    çünkü son 4 gündür değişik zamanlarda aradım.müzik ilk başta iyi geliyorda sonradan aynı müzik nefret ettiriyor.4 kere aramışım toplam da 22,43 dk bekleme var.444 ün canı sağolsun.gold u aradımdı yardımcı olurmusunuz diye buraya getirin kuralım dediler ( 30 tl ücreti ile )ben işyerin internet işimi hallediyorumda çocuklar sıkıldı işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: VOLkANKIRIK

Kablo ile bağlanamamanızın sebebi oalrak ethernet yani ağ bağdaştırıcınız daha önceki modeme göre ayarlanmış olabilir statik yani elle ip girilmiş olabilir onu kontrol edin ağ bağdaştırıcı ayarlarınız otomatiğe alın yeni modeminizin ip adres havuzundan yeni ip alacaktır
    Diğer işlemleri klavuza baakrak devam ederseniz sonuca ulaşacağınız düşünüyorum

sayın volkankırık,
    bu yolu deneyim ,ancak gece 12 de eve gidince sonucu inşallah yarın paylaşırım,

çok çok sağolun iyi forumlar,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.