Şimdi Ara

wireless kart önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • wireless kart almak istiyorum . aklımda bir kaç model war. öncellikle pci düşünüyorum. harici anten de takacağım tabiki.. Düşündüğüm kartlar.

d-link pci

us robotics pci

edimax pci

cnet pci

ayrıca anten olarak da d-linkin LİNKDEKİ antenini düşününüyorum.

aklıma takılan diğer bir nokta ise. bu antenleri uzatma kablusuyla uzatıken. kaç mt lik mesfaye kadar uzatabilirim. yani pci kart ile anten arasına maximum kaç metrelik bir kablo koyabilirim.. ve de bu kabloyu nerede bulabilirim

şimdiden teşekkürler saygılar....

• neden kimse umursamadı. çok zor bi soru mu sordum.
    Lütfen yardımcı olun
  • us robotics pci kullanıyorum... Öneririm... Güzel kart.
  • Antene bir yansıtıcı eklesen, uzatmaya gerek yokki? yansıtıcı kullanarak mesafeyi en az 3:1 arttırabilirsin.
  • nasıl bir yansıtıcı ekleyeceğim ?
    biraz daha ayrıntı verebilirmisiniz
  • us robotics al imzamdakini kullanıorum cok mukemmel bi pci kart siddetle tawsiye ediorum
  • D-Link +anten+ pringles kutusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzm@n -- 17 Mart 2006; 1:16:13 >
  • U.S. ROBOTICS al memnun kalırsın
  • ben dlink kullanıyorum ama anten kasanın arkasında kaldıgı için sinyal almıyordu yani az alıyordueyer kasanın arkası kör nokta olarak kalıcaksa bence donglee al derim
  • US robotics pahalı olduğu için D-Link de karar kıldım. Bir de D-Link in 7db lik yukardaki linkdeki antenini düsünüyorum.
    Simdi son olarak aklıma takılan. Bu D-Link karta anteni nasıl takacağım Hadi taktım diyelim. Anten kablosunu nereden bulabilirim diyelim buldum anten ile kart arasını kaç mt uzatabilirim. yani kaç metreye kadar uzatma kablosu kullanabilirim

Cevaplarınız için tesekkür ederim
  • gittigidiyorda birisi satıyor anten uzatma kablosunu. kablosuz network kısmında bir bak istersen

quote:

Orjinalden alıntı: XYLGN

US robotics pahalı olduğu için D-Link de karar kıldım. Bir de D-Link in 7db lik yukardaki linkdeki antenini düsünüyorum.
    Simdi son olarak aklıma takılan. Bu D-Link karta anteni nasıl takacağım Hadi taktım diyelim. Anten kablosunu nereden bulabilirim diyelim buldum anten ile kart arasını kaç mt uzatabilirim. yani kaç metreye kadar uzatma kablosu kullanabilirim

Cevaplarınız için tesekkür ederim
  • yazıcıoğlunda falan yokmudur bu kablo.
    bide ben 20 mt uzatmak istiyorum. sinyal kaybı olurmu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.