Şimdi Ara

Wireless İnterneti Dağıtma Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarımla wireless internet kullanıyorum. Bu interneti bilgisayarımdan ethernet ile uydu alıcıma verebilir miyim? Teşekkürler.

• merhaba öncelikle interneti başka yerdenmi kullanıyorsun kullanıyorsan bir adet ap alman gerekecek access point interneti kablosuz alıp kabloluya dönüştürecek.

modem evde ise sorun yok direk modemden uydu alıcısına bağlaman gerekiyor.

senin söylediğin şekilde zor ben hiç denemedim en sağlıklısı ap

kolay gelsin
  • Merhaba verdiğin bilgiler için teşekkürler. Uydu alıcımı yeni aldım atlanta hd box haliyle internet lazım. Modem üst katta arkadaşımda , modemden direk kablo çekmek istemiyorum . Peki ap ile sorunu kesin olarak çözebilir miyim ? Hangisini öneririsiniz ?
  • ben de interneti 2. kişi kullanıyorum ve aramızda 100 metre var. ASUS ap aldım gayet memnunum 1 sene olacak ağustosun sonunda şükür bir sorun yaşamadım. bana alırken tp link önermişlerdi ama asus RT-N10 kullanıyorum memnunum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AliCndN -- 7 Ağustos 2011; 23:56:17 >
  • evet böyle bir şey mümkün, pc nize gelen interneti wifiden kabloluya dağıtmalısınız

bu seçeneği işaretlerseniz diğer ağ bağdaştırıcına internet çıkışı vermiş olacaksınız. eğerki aşağıdaki ipyi aldıysa uydu ile pc arasına kablo bağlayabilirsiniz

• Cemal kardeşim dediğin gibi yaptım ip aldı ve internete bağlandı . Teşekkürler .
  • Önemli değil dostun yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.