Şimdi Ara

wireless bilgileriniz lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar wirelessten bir baglantı buldu evimden SSDI sinde ugur yazıyor.acaba bunun modem olma ihtimali varmı.bu bilgisayara baglanıyorum ama bir türlü nete baglanamadım.birde baglanınca web error diyor ve kilit işareti var.bu bilgisayara baglanabilirmiyim bu bir bilgisayarmıdır.lütfen yardımcı olun delircemmmmmmmmmm

• bu nasıl forum arkadaşlar millet hiç yardım etmiyor.eminim bu konuda hepinizin az çok bilgisi vardır.
  • arada 3 saat geçmiş bu nasıl forum diyorsun, kusura bakma yardımcı olamadığımız için, özrü borç biliriz. bizi affedebilcen mi acaba?
  • Başkasının bağlantısından girmeye çalışacağna git cafelere fln ordan gir bari
  • Yardım etmedilerse bütün kullanıcıları teker teker "Şikayet et" kısmından şikayet edebilirsin, gereksiz bi tepki insanın yardım edeceği varsada etmez...
  • kardeş kilid simgesi varsa o wirelles şifreli anlamına gelir....
  • arkadaşlar hepiniz neden bu kadar sinirlisiniz bu kiltli ise bunu aşab,lecek yontemler varmış ama benim kafama takılan ugur yazısının yazması bu modem olabilirmi yoksa başka bilgisayrmı............
  • Limitli veya Limitsiz bir ADSL baglantisi olan bir kisi', kullanim hakkini kimseyle paylasmamak icin ki en dogal hakki modem baglantisi sifrelemis.. ama hala engeli asmaya niyetiniz varsa bunu bilemem... ugur ismi ise sadece o arkadas modem tanim ismini degistirmis.. tahminen kendi ismini vermistir.. bilgisay olsaydi pc to pc ibaresi cikardi.. eger cikiyorsa o dur..

quote:

Orjinalden alıntı: mamibb

arkadaşlar hepiniz neden bu kadar sinirlisiniz bu kiltli ise bunu aşab,lecek yontemler varmış ama benim kafama takılan ugur yazısının yazması bu modem olabilirmi yoksa başka bilgisayrmı............
  • bende zAMANINDA BAGLANTIALDIM VE PAYLAŞTIMDA BAŞKALARI İLE BENİM ŞU AN BUNA MADDİ VE MEKAN OLARAK OLANAGIN YOK OLSA UGRAŞMAZDIM ZATEN.ŞU AN EVİMDE DEGİLİM GEÇİCİ OLARAK GURBETTEYİM ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.