Şimdi Ara

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.661
Cevap
10
Favori
227.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aynen öyle Ünalcım acımadı valla ya arkadaş şu ön kaput tutucu bile toyotada normal bildiğimiz demir çubuk yani bizimkilerde olan hidrolik yok çok komik ya 40 bin YTLlik araca bak çok basit. insanlar nasıl inceleyip alıyorlar anlamıyorum.
  • Hadi Toyota kalitelidir tamamda arkadaş ikinci el araca da gidip 39.000 YTL sittin sene vermem. Üstelik bugün otomobil genelde bir arkadaş bayiden SIFIR DİZEL Corolla için 38.000 YTL fiyat almış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_22784056/tm.htm İşte konusu. Donanımı nedir bilmiyorum ama 38.000 YTL SIFIR DİZEL araç. Yazık.
  • Biraz foruma renk gelsin karda cekilmiş bi "Astra g" fotografı... Benim performans, yol tutuş ve yakıt ekonomisi olarak cok memnun oldugum 1.6 1999 model Astra'm..

Herkese iyi forumlar..

--Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 25 Nisan 2008; 19:51:55 >
  • 99 diyince eski kasa sandım ya. G kasayı görmemişim hiç. Maşşallah. Tü tü tü tü tü. Nazar değmesin.
    Bende mi eklesem ki. Hazır araba gıcır gıcır olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 25 Nisan 2008; 19:53:43 >
  • Cok saol sevgli Ünal senin astranın da resimlerini bekleriz hazır yeni yıkatmışsın mis gibi
  •  --Wir Leben Autos--Otomobilleri Yaşarız-- Club Astra... (153 Kullanıcı)

Gece çektiğim için pek güzel çıkmadıç. Çektiğim makinada da iş yoktu biraz.

• quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Gece çektiğim için pek güzel çıkmadıç. Çektiğim makinada da iş yoktu biraz.

yeni astraların karizması da bi başka gercekten. denk gelirse az kullanılmış enjoy donanımlı bi yeni astra almak istiyorum ama şimdilik yeni fiestanın cıkmasını bekliyorum. tipi cok enteresan geldi bana bakalım eylülde tr'deymiş.

• Fiesta çıkana kadar bunların fiyatı da baya düşer. O zamana kadar da temiz bulmak daha da kolaylaşır. İkinci el piyasası zaten öldü artık.
  • ikinci el öldü demişsinde şu anda 1-2 ay çnceye göre çok daha yukarda fiyatlar. bizim taşeronlardan birinin galeriden 18e alınmış transporterınaa elden 22 veriyorlar sahibi satmıyor. 0 araba fiyatları braz zamlandığı için millet ikinci ele dçndü. bayiler artık eskisi kadar pazarlık yapmıyor liste fiyatları artmasada
    quote:

Orjinalden alıntı: Ünal Korkmaz

Fiesta çıkana kadar bunların fiyatı da baya düşer. O zamana kadar da temiz bulmak daha da kolaylaşır. İkinci el piyasası zaten öldü artık.
  • Murat Astra 1.6 Njoy Hb 2004 Manisa ...
  • Arkadaslar bir şeyi merak ediyorum hem yeni astra hem bi eski kasa astra kullanmış kişiler war mı aranızda? varsa yol tutuş olarak hangisi daha iyi acaba hiç bi fikrinz var mı? geçende yokuş yukarı yaklaşık 110-120 ile giderken bi viraja girdim de yeni astra onde ben arkada( biraz kapışıyoduk ) onun arabasının arka sağ tarafı biraz kalktı ve arka lastikler biraz kaydı gibi hissettim arkadan onu izlerken(tabi ikimiz de full gaz gidiyoduk ) ama tabi benim astra da arkadan öyle görünüyo olabilirdi bilmiyorum.. neyse yokuşun sonuna once ben ulastım tabi :) benim astranın daha hafif olması avantajımdı tabi...
  • annemin 99 astra cd si amcamında 2006 gtc si var iki arabayıda uzunca bir süre kullandım. gtc tabiki yolu daha iyi tutuyor daha geniş lastikler(hoş bütün astra h lerde standart lastik) ve esp ile virajlarda daha çok güven veriyor. ama eski astra da süper yol tutar. gtcdeki esp sayesinde biraz daha cesur olabilirdim virajlarda.
  • hmm Anladım demekki Astranın genlerinde war yola yapışmak Bir de arkadaşımın c4ünü sürmüştüm , bi arabanın tutabileceği max. düzeyde yol tutuşuna sahip bi araç kesinlikle. Cok Yuksek hızlarda bile direksiyonu nereye cevirirsen oraya gidiyo araba ya hayret ettim... yol tutuş demişken bizim bi de golf V var da onun yol tutuşu bi aile için cok cok iyi olabilir ama benim gibi virajlara hızlı giren biri için yeterli gelmiyo, Önden kaymaya cok meğilli. Lastikler 195/65/15 traktor yanağı war maşallah Onları 16'lık daha dar yanaklı lastiklerle değiştirmeyi düşünüyorum belki o biraz daha iyileştirir yol tutuşunu...
  • Şu sisleri hiç kullanmadım daha ya.
  • Hep yeni astracılar war galiba ??
  • Bi kaç tane G ve F kasa Astracı arkadaş var.
  • dün serviste polen filtresini değiştirdim usta bi çıkardı filtre zift gibi olmuş iyi zehirlenmemişin dedi.
  • hiç periyodik bakıma gitmedin mi? nasıl zift gibi olur anlamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: kyzgunes

dün serviste polen filtresini değiştirdim usta bi çıkardı filtre zift gibi olmuş iyi zehirlenmemişin dedi.
  • İlk bakıma gidişi zaten arkadaşın.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.