Şimdi Ara

winrar içindeki dosyalar çıkmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
42.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar winrar içindeki şarkıları bir klasöre çıkartmaya çalışıyorum. hepsi çıkıyor gözüküyor, proğram dosya bozuk gibi hatalarda vermiyor ama çıkarttım klasörü açıyorum sadece 5 dosya çıkmış. sebebi ne olabilir.

ayrıca şarkıları winrar dan çıkarmadan tıkladığımda çalışıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tans61 -- 13 Aralık 2009; 10:28:50 >

• yok mu bu sorunuma cevap verebilecek birisi
  • Rar dosya sağ tık.Dosyaları çıkart... seçeneğine tıkla.Çeşitli menüsünden bozuk dosyaları koru seçeneğini işaretle ayarları kaydet.Sağ menüden nereye çıkarılacağını seç.Dışarı çıkart
  • ben dizi indirdim 1 bölümünü winrar dosyasına giriyorum dosyayı aç diyorum sonraki cilt gerekli diyo
  • winrar ile aç rar dosyasını ,,

içindekileri masaüstünde boş bi alana tutup sürüklediğinde de çıkartmıyormu dosyaları ?
  • Düşük bir ihtimalle çıkardığınız dosyalar gizli, sizin sistemde de gizli dosyaları göster seçeneği seçili olmayabilir. Klasör seçeneklerinden gizli dosyaları gösteri seçin ve çıkardığınız dizine bir daha bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bardok

Rar dosya sağ tık.Dosyaları çıkart... seçeneğine tıkla.Çeşitli menüsünden bozuk dosyaları koru seçeneğini işaretle ayarları kaydet.Sağ menüden nereye çıkarılacağını seç.Dışarı çıkart

Allah razı olsun senden sen olmasan cs1.6 oynayamazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede aynı sıkıntı var aradaşlar rardan çıkartamıyorum sağ tıklıyorum klasöre çıkart yok :(
  • bende winrar ve zip dosyası var. winrar dsyasından çıkart diyorum bana hata veriyor. çıkarmak için gerekli dosyalar var ama yine de indirdiğim klasörü açamıyorum. bana yardıme din lütfen.

................
    arşiv biçimi tanımıyor veya dosya hatalı.
    .......
    bana bu hatayı veriyor. dosyayı silip baştan yüklüyorum ama işe yaramıyor.
  • Merhabalar arkadaşlar ben bilgisayara battlefield bed company 2 yükledim ancak rardan çıkarırken çıkartılıcak bir şey yok hatası ve arşiv bozuk hatası alıyorum ne yapmalıyım yardım derseniz çok sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.